Родени 2002 - 3 част

  • 14 339
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 742
Аз засега не мога да се оплача от детската градина на дъщеря ни. Имаха дори тържество за 6 декември - празника на моряците и на Бургас. Родителите бяхме поканени и беше много хубаво. Дори не мога да си представя да няма отпразнуване за Коледа.

И аз нямам забележки, много са ни свестни  госпожите, влагат сърце в работата си.

Бисера, късмет   bouquet и много положителни емоции ти пожелавам, виждам че си на финала  Peace

# 76
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Бясна съм от факта. До последно не вярвах , че няма да имат нищо в детската. Обаче така и стана. Госпожите казаха накрая Дядо Коледа вкъщи щял да дойде , евентуално. То е по вече от ясно , че добрият старец ще ни остави подарък под елхата на Коледа , ама те , госпожите, можеха да се постараят и да направят един празник на децата. Децата цяла година чакат Коледа и дядо Коледа да дойде  и да им донесе подаръци, но тази година той няма да дойде да се срещне с тях.

Ееее, как може, бе  Twisted Evil Толкоз не можаха ли да преоблекат някой като Дядо Коледа или поне тържество да спретнат, да ги снимат с камера и уж да изпратят филмчето на Добрия старец, а като се приберат по групите, там да ги чакат подаръците! Най-лесно е нищо да не се прави  Twisted Evil

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 675
Благодаря ти, Ellyst.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Бисера и аз ти стискам палци. Имаш си голям коледен подарък. Hug
Да ви кажа какво е измислила моята хитруша. Вчера ми разправя - не можело ли да монтираме една камера и да запишем на нея дядо Коледа като дойде да носи подаръците, за да го видим как ги оставя.
Технически грамотна девойка, върви и разправяй за чудеса. Shocked

# 79
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Весело изкарване днес на праздника!!! Само хубави емоции и много подаръци!

# 80
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте момичета,  Hug  Hug  Hug

в този прекрасен ден, аз имам имен ден! СветовноНЕизвестен е, защото и аз самата разбрах за него преди години, като поздравиха всички Евгении с именният им ден по телевизията! Така че ето:
, черпя ви по случая и искам да пожелая следното:
Приятни празници на вас, бебочетата и семействата ви! Нека следващата година да бъде такава, каквато я виждате в мечтите си!

Целувки от нас за вас!    Heart Eyes   Heart Eyes  Heart Eyes

# 81
  • Варна
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ!

# 82
  • Мнения: 529
Весел празник,момичета!!!

  bouquet

# 83
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Бисера и аз ти стискам палци. Имаш си голям коледен подарък. Hug
Да ви кажа какво е измислила моята хитруша. Вчера ми разправя - не можело ли да монтираме една камера и да запишем на нея дядо Коледа като дойде да носи подаръците, за да го видим как ги оставя.
Технически грамотна девойка, върви и разправяй за чудеса. Shocked

Деспина, и на Стоил му хрумна същото нещо  Wink

Бенич, много целувки от нас и пожелания за весели мигове  Hug !!!

А това е за всички вас, момичета, както и за вашите семейства и най-вече за палавите малчугани набор 2002  Hug
Нека да съумеем да запазим магията на коледната нощ през цялата година, за да бъдем по-добри, да се обичаме повече и да имаме силата да сътворяваме по едно малко чудо всеки ден – една усмивка, едно добро дело, един топъл жест. Бъдете живи, здрави и истински щастливи!

# 84
  • Мнения: 1 715
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ МЕН! Close-mas:

# 85
  • София
  • Мнения: 3 124
Да ви кажа какво е измислила моята хитруша. Вчера ми разправя - не можело ли да монтираме една камера и да запишем на нея дядо Коледа като дойде да носи подаръците, за да го видим как ги оставя.
Технически грамотна девойка, върви и разправяй за чудеса. Shocked

Брей, дори моят юнак не се е сетил още за такива хитрости!  Joy Трудна работа!  Laughing

Моите си вярват безрезервно- синът ми имаше един период  на "съмнение" преди няколко години, обаче според мен сега е разбрал, че каквато и да е истината, по-важно е да има подаръци.  Grinning

Весела Коледа на всички, да имате много поводи да се похвалите с дечицата и занапред в темичката!!!  Hug

# 86
  • Мнения: 318
Весела Коледа!Нека мaгията на святата Коледна вечер влезе в дома ви и ви донесе здраве,мир и благодат!Бъдете здрави и много щастливи!

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 675
А ето и нашите пожелания за вас:

Да бъде Коледата ви незабравима,
а годината неповторима,
да сте здрави, весели, засмени
и от Бог благословени!!!

# 88
  • Мнения: 436
Честито Рождество на наборите и майките им!
Желаем Ви много здраве и щастие!

При нас "Дядо Коледа" за малко да бъде изловен как оставя подаръците под елхата  Mr. Green
Дамян се събуди в 4.30 ч. сутринта, защото "Трябва да видя как ще излезе през комина Дядо Коледа"
а аз в 4.00 ч. наредих подаръците  Mr. Green - на косъм беше...
 И като видя купчината под елхата приключихме със спането  Party
Започна се едно отваряне, разглеждане, сглобяване... радост... събуди и баща си и половината блок  ooooh!

Така започна при нас Коледния ден - в 4.30ч. сутринта  Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 3 124
Дамян се събуди в 4.30 ч. сутринта, защото "Трябва да видя как ще излезе през комина Дядо Коледа"
 

Когато бях малка, винаги се будех в 6ч. сутринта на 1 януари (нали тогава нямаше Дядо Коледа, само Дядо Мраз Wink), съответно се почваше едно разопаковане на подаръците, едни викове.....а майка ми, горката, едвам отлепяше очите; чак години по-късно си дадох сметка колко й се е спяло.

Но Дамян е извън всякаква конкуренция- той е истински фен на Дядо Коледа! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт