Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eли от вчера му даваме анасон и копър, взели сме му и някакви капки ама ще ги почнем от довечера.

# 16
  • Мнения: 674
 Ето ме и мен! Току-що се прибирам и се лепвам тук! Laughing
 Радвам се, че ви харесва темичката, ама трябва да се редуваме. Моите идеи се изчерпват, вие сигурно ще измислите нещо по-интересно! Wink
 Отивам да правя нещо за папкане и после, ако не излизаме пак ще пиша.
 Иначе утре съм пак на София! Tired

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Ели поздрави! Темичката е супер! не мога да ви опиша колко ме разтоварват 10 тина минути четене и писане тук! Аз май доста време не съм сядала да пиша. три дни ходихме по София моя дребчо е много зле със зъбките и го водиме в една клиника да ги оправят! Вчера бях на преглед при д-р Кънчева - всичко с бебчо е наред даже е по едро от нормалното!Всеки път си мисля да напиша кога ми е термина всъшност е на 27.03.2008!
Силве Митко имаше колики до края ня третия месец и му давах сааб симплекс но си мисля че нищо не им помага. между другото май отричат пиенето на вода, тя най-много дразнела стомахчетата на бебоците. Аз го слагах Митко на крака си да лежи по коремче и му мачках гръбчето това го успокояваше.Както казват бебето те учи! кажете ми от къде намирате рецептите за тези вкусотии които поднасяте?

# 18
  • Мнения: 674
Отиваме на кръчмааааааа! Събитие на годината! Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 5
добре де ,а среща няма ли да организира някои

# 20
  • Мнения: 5
с малката ли Laughing

# 21
# 22
  • Мнения: 228
Хайде и аз да се включа, Hug
Първо поздрави на Ели за красотите,
Лили схемата на хранене  е следната 1ви ден 10 мл,2ри-20,3-30,така до 10-100,от 11 тия ден до края на първият месец се дава по 110милилитра на хранене,после 2ри месец-120,3ти-130 и така я караш,докато се захраните.Това го зная от у-щето за бременни и мисля,че е широко разпространено и използвано.А аз лично бих те посъветвала пак да се пробваш да дадеш гърда-това е най-добре за теб,опитай поне още 2-3 пъти,кой знае може и да се излъже.При мен Радостинка се мръщеше на едната гърда-е след няколко дни успях да я излъжа и захвана.Дори да поплаче,опитай поне едно ядене,дори и да плаче.За твоя и негово облекчение е това.Бъди упорита и дерзай Praynig Peace
Дидитвой бой #Cussing out #2gunfire #Cussing out само да те хвана аз теб ще видиш една срещичка,добре,че Ели те издаде,та  ти си призна,на Сф значииии ходиш:naughty: Crossing Arms А случайно да познаваш една Ани там newsm78  Бъзикам се,зная,че сте били заради Миташки,как е той,оправя ли се вече? Praynig  Peace
Ви и теб май те хваща малко депресията,а?По сълзливата иконка познах.То е това,хич и не си мисли,че е нещо по-голямо.Ама е кофти-емоциите и хормоните си правят здрава шега с позитивизмът ни. Hug Спокич,всичко си идва по местата до месец.
Ели,как е твоята принцеса,какви подаръци измислихте?Аз днес  взех едно кубче на Толитойс за Радостинка и съм много доволна,като го разклатиш има много нежна мелодия,много е шарено,от различни материи,с място за хващане,за разлепяне и залепяне,за изваждане,за натискане за друг звук и т.н.На племенника -1г.взех също учебна играчка,за пъхане на правилна форма-три-шестоъгълници,кръгче и квадратче,животински звуци на бутони с нарисуване отгоре съответни животни,с други мелодии,а на гърба сметало,огледало и шайба за въртене,като на старите телефони.Мисля,че бебета са оправени,за каката-племенничката взех една дълга светло лилава джинсова пола.
хайде споделяйте и вие идеи...
Лека от мен и до утре.Аз тази седмица съм в Самоков,та ако желаете хайде на среща.
П.С ейййй забравих да се похваля-вчера бях на проф.празник.То 6ти отдавна мина,но всички клонове на банката ни бяха струпали вчера наведнъж в една огромна зала в Принцес.Беше ми много хубаво 4ри-5 часа лаф с колеги,видях много познати и от всички други офиси.Абе не спрях да говоря Laughing,е и да танцувам де.Абе друга работа си е разнообразието,а вкъщи бавачките(мъжле и брат) се справиха успешно с бебка, с къпането и храненето й.ЕХхх ,че беше хубаво,защо пак не е вчераа Whistling

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утроооо
М ни заряза и отиде да оправя къщата, а ние с Ники чакаме докторката. Тази нощ спа много добре, пък и аз с него Laughing Диди от същите капки ни донесе М, май има резултата Thinking

# 24
  • Мнения: 5
Аз днес съм на някакъв тест по английски и то от 2 часа и почивния ден ще свърши! много ме е яд! а така ми се иска да ходя на фризьор да си оправя малко косата защото имам три пръста израснала и пет цвята надолу:mrgreen: Ани ти кога ще пристигнеш? Имаше ли интересни хора на Банкета?  #Crazy Аз подаръци не съм мислила за никого, а днес трябва да взема нещо защото във вторник Дядо коледа ще идва в детската градина. Иван си мечтае за диктофон но не съм сигорна че ще го огрее за домашните не знам трудно ми е! А на мен си направих подарък - взех си нова ютия защото Митко ми изпусна старата и и се спука плочата! Ани ти скоро карала ли си кола в С-я ужасно е задръстванията са  #Cussing out не знам как се живее там ако поостана сигорно ще имам нужда от лекар! Чао до после! а Ели май спи още  Laughing

# 25
  • Мнения: 228
Не Дани не съм карала скоро,нервите са за сметка на татито:)))Ние сме товар само.Още малко и си вземам колата в Сф и аз ще троша нерви.А за банкета какво имаш предвид,мен никой не ме впечатлява особено-бяха си дежурните по банкет ИД-ри,д-ри дирекции,д-ри клонове,абе боза.На мен си ми беше мнооого  хубаво с колегите и в този ред на мисли те ми бяха черешката на тортата за купона Grinning
хайде успех на теста.
Ви защо не си вземеш Инфакол?Вкарват масово от Англия и са най-добри,иначе аз бях с Еспумизан и ни минаваше.

# 26
  • Мнения: 307
 Настинка хванах от обикаляне за  подаръци. Обожавам да купувам играчки, но пазарът е залят от китайски боклуци на безумни цени. Мария е лесна, тя си мъкне едни възглавнички "баубауки" и каквото и да и купиш, няма да привлече вниманието и повече от 10 минути. Все пак напълних чувала на Дядо Коледа с кукла, докторска чанта и съдинки за готвене.
 Бате Митак обаче ми е проблем  newsm78, неговите желания са скромни- компютър, което не е проблем, баща му ще му спретне някой, но няма къде да го сложим, можело и джиесем, но с повече функции или нещо на "Левски". А подучи Мария да иска самолетче, ама истинско и сега като я попиташ какво иска казва самолет  ooooh! Пубертет, какво да го правиш  #Crazy.

 Диди, какъв е проблемът със зъбите на твоя Митко? Стои ли кротко на зъболекарския стол?
И моят Димитър много отрано тръгна на зъболекар, кариеси, криви зъби, та даже имаше един допълнителен зъб на небцето.

# 27
  • Мнения: 307
 Силве, преди време ми беше изпранила линк с артикули на Левски, но сега не ми се отваря  Thinking  В чудо съм се видяла вече с Левски. Помагайте, ако можете.

# 28
  • Мнения: 228
хей къде сте??

# 29
  • Мнения: 307
http://www.banici.net/

 Ани, хайде да ги изкушим с една баница   Yum

Общи условия

Активация на акаунт