Отговори
# 270
  • Мнения: 5
ей Ви за сокчетата не бързай, ако го кърмиш караите само на кърма и не се занимаваи. Митко не искаше да пие сокове обичаше само сок от домати но го пиеше ато стана на 3 месеца. аз започнах рано да му давам пюрета беше на 2 месеца. не ни даваха да ядем каши преди 8 мес обаче!

# 271
  • Мнения: 5
bifana забравих да ти кажа и за хотел Елена - нов е стаите са широки имат си ресторант и собствениците са големи симпатяги! А на Боровец не си заслужава да ходите!

# 272
  • София
  • Мнения: 2 530
didisan, защо не си заслужава Боровец? Наистина, за първи път ще ходя там и живо ме интересува всичко, като информация. Иначе, гр. Самоков съм го обхождала не веднъж, посетила съм всички забележителности, тъй като лятото катерим върховете на Рила. Искам да благодаря на всички, които се включиха с отговори и съвети   bouquet

# 273
  • Мнения: 307
didisan, защо не си заслужава Боровец?

 Може би не си  заслужава да спите на Боровец, защото цените са високи. Пистите обаче са хубави.

# 274
  • Мнения: 307
didisam, синът ми боледуваше често и продължително. Щом махнаха третата сливица, спря да хваща де що има вирус.
Моите впечатления от Томова също са прекрасни. Аз съм паникьорка, а тя ме посреща с такава усмивка и позитивизъм, че веднага ми олеква. Тя  е в детско отделение, лична на децата ми е Филипова. И на нея шапка и свалям. Двете с Томова често работят в екип.

# 275
  • Мнения: 463
didisan, защо не си заслужава Боровец?

 Може би не си  заслужава да спите на Боровец, защото цените са високи. Пистите обаче са хубави.

 Peace Peace Peace

Току що мама се обади от Самоков и разбрах, че там цял ден е ясно времето и е направо страхотно. Така ме е яд. Защо винаги там е по- хубаво?
Тук до обяд беше мъгливо , а сега е малко по- ясно , но пак не е за излизане. То скоро ще залезе и слънцето, а малък спи още. Мисля , че мъглата е от смока и пренаселеността на града.

# 276
  • Мнения: 307
 Днес беше много слънчев ден. С удоволствие се разходихме из Ридо, но с кучетата, че те слушат повече от децата  Grinning. Вчера мъжът ми се прибра по-бързо от София, отколкото ние с Мария от баба и.  Не иска да ходи, носих я през повечето време.
Мими, понеже прехвърлих отгоре-отгоре темата за мигрената, а съм сигурна, че ти си я прочела цялата, би ли казала как се справяш с гадното главоболие. Мен ме боля две седмици, снощи не издържах и купих от аптеката Имигран, две таблетки са 25 лв, но днес се чувствам много добре. Не знам обаче до кога  ooooh!.

# 277
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Диди ми аз не знам къде живее лекарката, М така ми каза, че ни е съседка.
При нас времето днес е едно мъгливо и студено, добре че вчера бяхме на консултация.
Ели на мен пък кръвното ми е паднало (80/60) та ме цепи и мен една глава ooooh!

# 278
  • Мнения: 307


Ей, това ще ти оправи кръвното  Grinning

# 279
  • Мнения: 463
Ели, за мигрена на всеки му помагат различни неща - като казвам неща имам в предвид лекарства, билки, масажи, хомеопатия. По принцип всеки получава пристъпи от различни неща, но както сме коментирали мигрената е болест на многото и малкото, т.е. не трябва да прекаляваш с храна, съм , натоварване - психическо и физическо, но не трябва те да са прекалено малко. На мен / понеже съм с по- лека форма/ ми помага понякога Нурофен или в краен случай Аулин, но има майки, на които тези , та дори и хапчета за епилептици не им действат. Моят съвет е да не бързах с лекарствата , то така или иначе  почти нямат ефект... Помъчи се да изтърпиш и като го казвам знам колко е трудно. Понякога съм искала да родя още 10 пъти , пред това де ме боли блага 5 пъти, защото то не е само главоболие.
Други майки се лекуват с чай от бял равнец и казват, че имал ефект. Пий колкото се може повече такъв чай, няма да ти навреди.
Трети майки пробват с хомеопатия , но при това кризите се засилват в началото повече, докато изчезнат.
Четвърти пробват с диети или със здравословно хранене, което е също добре.
При всички случаи трябва да откриеш причините за мигрената за себе си и да опиташ да ги отстраниш. При мен най- честата причина е смяната на дневния режим. Например, ако отида на изпит, вместо да прекарам деня си както всеки друг с малкия под режим. Най- чести други причинители са това, че не се храниш през деня или през различни интервали- пак режим, цигари, промяна на атмосферното налягане.
 При някои болни се установява, че имат засегнати нерви в гръбнака и това предизвиква болката, така че това не е мигрена , а реакция на организма.
На една от страничните има изброени различните медикаменти, които могат да се намерят на българския пазар. Потърси я : то е нещо като списък и бие на очи. Ще ти помогне да се ориентираш.

Лека и безглавоболна вечер на всички!

# 280
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ОООоооо да Ели това е много добра идея, но се задоволих с това етървата га ми го вдигне по скайпа ще я #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 281
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Момичета в Самоков има ли фитнес зала newsm78
Искам да тръгна на фитнес като се прибера Flutter

# 282
  • Мнения: 5
ей Ви ти ела в Самоков Ще намериш и фитнес и всичко А ако наистина сме съседки ще са ти достатъчни две слизания до центъра и за нула време ще влезеш във форма! аз след като родих Митко за 2 месеца свалих 15 кг само от ходене без да пазя диети! Между другото аз съм голям запаленяк до преди да забременея правех по три тренировки на седмица 4 сауни на месец и много каране на колело! тренирах много рано сутрин в Зодиак там пускат само жени. Сега слушам че доста момичета ходят в спортното у-ще и разни тешкарки тренират в Кокошковата къща! Една позната пък ми каза че ходи в х-л Самоков на Боровец и говореше за 30тина лева месечна карта!

# 283
  • Мнения: 5
Искам да питам ще имаме ли нова темичка? Май Ели няма много време напоследък!

# 284
  • Мнения: 463
Хайде нова темичка!!!
Ама дайте да й измислим някакво име. Коледа вече мина, а пролетта е далече.... newsm78 През февруари няма кой знае какво, а пък и все още сме януари... Аз съвсем се оплетох.

Общи условия

Активация на акаунт