Красиви вежди

  • 22 774
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 318
Само ги оскубвам, това им е достатъчно като гледам. И наистина дооформят чертите на лицето.

# 16
  • Мнения: 46 518
Моите са ужасно дебели и ужасно руси, така че скубане и молив, няма начин  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
Много хубава тема и аз да попитам нещо по опитните от мен с пинсетата  Rolling Eyes. Веждите са ми офорнени само в началото на едната има нещо кат близнато 3- 4 косамчета ми старчат нагоре  Blush . Понеже са от средата растът не мога ги махна. Не се подчиняват на никакъв закон да растът в правилната посока.  #Crazy Някои има и такав проблем и как го е решил  Tired
Аз нямам такъв проблем, но пробвала ли си да ги 'залижеш' така да се каже с безцветна спирала примерно, слагаш я и след това минаваш с пръст за да ги притиснеш и пригладиш.

В такива случаи /на стърчащи косъмчета/ при мен влиза в употреба една малка ножичка и всичко си идва на мястото  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 641
Скубя. Даже много им обръщам внимание. Всеки ден по 15 минути. Молив и гел за веджи, понякога и малко спирала Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 231
Скубя. Даже много им обръщам внимание. Всеки ден по 15 минути. Молив и гел за веджи, понякога и малко спирала Simple Smile

А какъв е този гел за вежди и от къде....не съм срещала досега  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Тези стърчащите в началото точно с една малка ножичка им подрязвам крилцата Confused,къде са тръгнали из небесата Crossing Arms. Joy
Биби мерси душко Hug.

# 21
  • Мнения: 2 100
Преди ходих на козметик да ми ги оформя-отне и доста време да станат както трябва. После по това се ръководех...ако видех, че нещо не ми харесва-хайде пак на козметик да ги оформи...и така. Мисля, че е добър вариант  Peace

# 22
  • Мнения: 1 248
Ми предполагам,че защото си тормозя някои от нервчетата по лицето.. не знам,но кихам почти на всяко косъмче което скубна Simple Smile Е,не всеки път де,но повечето..

хе-хе,представям си те-косъмче-ких-косъмче...
Един съвет от мен-скуби ги,след баня-порите на кожата се отварят и е по безболезнено,може и да се киха по-малко!

Аз не кихам,но и аз искам да ме светнете този гел за вежди как е?-веднъж от яд,си намазах веждата с безцветен лак за нокти,и пак продължи да си стърчи newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
моите са с перманентен грим и съм много горда с тях:)

# 24
  • Мнения: 141
а според вас тънките вежди зле ли стоят на младо момиче? не брутално изтънени с по 1 косъм, но просто тънки.

# 25
  • Мнения: 565
Моите ги оформям сама и 1-2 пъти месе4но на козметик с конец - т.нар. "threаding" - става страхотно и много по-добре от нормалното скубане. Не ги потъмнявам с молив защото съм доста руса и няма да изглежда добре.

Morose, аз харесвам тънки вежди, според мен ако ти отиват не се притеснявай да си ги носиш така. 

 bouquet

# 26
  • Мнения: 289
По принцип не харесвам веждите си - по-светли са от косата ми и винаги е трябвало да ги рисувам с молив (ползвах на Манхатън). Беше много неудобно тъй като невинаги ставаха еднакви и хубави, в топло време молива се размазваше... ужас... Преди месец и нещо си направих перманентен грим и сега имам най-хубавите вежди на света  Flutter

# 27
  • Мнения: 912
Може би има предвид безцветна спирала за вежди, дори таква която се ползва и за мигли, аз с такава си ги сресвам Blush

# 28
Преди ходих на козметик да ми ги оформя-отне и доста време да станат както трябва. После по това се ръководех...ако видех, че нещо не ми харесва-хайде пак на козметик да ги оформи...и така. Мисля, че е добър вариант  Peace



И аз съм така.Започвам да се замислям за перменентен грим.

# 29
  • Мнения: 3 576
Мойте са гъсти и си трябва яко скубане ooooh!, отделно ги изсветлявам до кестеняво, за да не са в голям контраст с косата ми....
Направо се чудя правят ли някъде лазерна епилация на вежди??
 Thinking

Общи условия

Активация на акаунт