Красиви вежди

  • 22 809
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Berlin
  • Мнения: 11 318
скубя и много кихам и болииии и стърчат.. и така.  Laughing сресвам ги от време на време с четка от спирала.

# 91
Аз Лично Имам много голям проблем с Веждите и Ще Съм много Благодарна Ако Някой ми помогне.  newsm20 Постоянно Ги Пипам и Чопля и само се разраняват и съм точно като някакво зомби  smile3557 . А и в същото време ми падат космите защото ги дърпам с пръсти .  smile3514. И заради тоя навик имам косми само от носа до средата на окото ( а и от скоро съм забелязала че не ми растат в края ) .Попринцип Използвам Какви ли не Сенки , Рушове и Фондютени за да си залича раните , а за да си направя вежди - молив за очи. И понеже съм все още не съм на много голяма възраст ( на 14 съм )  , Ме е срам да ходя на козметик   tiptoe , а майка ми ми казва че неискат да ми растат заради молива , защото съдържал химикали. А аз немога да спра да си слагам , защото съм грозна без него и нямам никаква смелост да отида на Училище ( или ваобще да излизам навън ) така. Ще съм ви много благодарна ако някой ме посъветва какво да правя или да ми кажете някакви кремове или  гелове за бърз разтеж или нещо такова  newsm20 newsm20 newsm20  Praynig Praynig Praynig... Благодаря Предварително    bouquet

# 92
  • Мнения: 4 762
Оформям ги с пинсета. През деня молив не си позволявам, за нощет грим може.

# 93
Да се похваля. Преди около 6-7 месеца си направих перманентен грим на веждите. Много съм доволна. Голямо улеснение е.

# 94
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да се похваля. Преди около 6-7 месеца си направих перманентен грим на веждите. Много съм доволна. Голямо улеснение е.
Кьде си направи веждите?Искам и аз.....
Има ли и други доволни от перманентния грим на веждите?

# 95
  • София
  • Мнения: 3 886
Да се похваля. Преди около 6-7 месеца си направих перманентен грим на веждите. Много съм доволна. Голямо улеснение е.
Кьде си направи веждите?Искам и аз.....
Има ли и други доволни от перманентния грим на веждите?

имам цяла тема за това. с търсачката пусни "перманентен грим" и ще излезе. там пише всички подробности. Peace

# 96
  • Мнения: 19 527
Аз много си харесвам веждите. Heart Eyes
Много се радвам,че още,когато започнах да си ги скубя отидох първо на козметик и сега имат много добра форма. Hug
Ходя в Ив Роше и съм страшно доволна-цената е само 3 лева. Laughing
Къде се намира Ив роше? Да не би да е на Витошка магазина им? Не знаех, че там правят и процедури

# 97
  • Мнения: 2 035
По-често им подсилвам цвета със сенки в подходящо кафяво. Понякога слагам и малко молив  Wink

И аз така правя  Wink

# 98
  • Мнения: 2 448
Почти не ги скубя, съвсем леко оформяне си правя, имам късмета да си ги харесвам в естествен вид. Моливи за вежди никога не съм ползвала. Натежава ми сякаш с подобно нещо  грима. Особено, ако става дума за много оскубани вежди ми изглеждат като нарисувани.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Скубя само и на 2-3 месеца веднъж ги изсветлявам леко, да са в контраст с цвета на косата ми.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте момичета!
Моите вежди са черни, с хубава линия, но много дебели. Затова си ги скубя и подрязвам, за да им придам по-красива форма. Но имам един проблем, който отскоро взе да ми се натрапва в мислите. Имам белег на едната вежда, никога не съм му обръщала внимание, но сега направо ми вади очите. Отидох при козметичка, която прави перманентен грим. Но ми каза, че не дава гаранция, че пигментът ще се "хване", тъй като не е работила върху белези и не знае. Искам да си запълня белега с цвета на косъмчетата от веждата. Някой може ли да ми каже дали с перманентен грим ще стане работата? Благодаря!

# 101
  • Мнения: 31
Почти не ги скубя, съвсем леко оформяне си правя, имам късмета да си ги харесвам в естествен вид. Моливи за вежди никога не съм ползвала. Натежава ми сякаш с подобно нещо  грима. Особено, ако става дума за много оскубани вежди ми изглеждат като нарисувани.
И аз така...  Peace

# 102
  • Мнения: 1 186
До скоро сама си оформях веждите, но вече ходя да ми ги оправят защото се изнервям като не мога сама Rolling Eyes...иначе залагам само на скубене без никакви моливи и подобни Peace

# 103
  • Мнения: 1 599
пролета си направих перманентен грим и съм супер доволна винаги веждите ми са с готина форма и стоят доста естествени !

# 104
За мен хубавите вежди са плътни и дебели.С такива вежди ч
овек може да и прави мн форми, а и според мен изглеждат доста екзотично.Не харесвам тънки или изписани вежди.Най - много ми допадат прави вежди, но рядко се срещат хора с такива и нямам късмета да съм един от тях.Така, че се старая да ги накарам да растат възможно най - много за да станат по гъстички ;P
Режа ги отгоре да не стърчат и ги оформям максимално щадящо, но тъй като естествената ми форма е доста хубава стават доста правилни.За хората, които искат да имат по дебели ше ги посъветвам да си мажат веждите с чесън, така падат мъртвите клетки и косъма израства по-бързо (тва за хората които са сгафили със скубането).Също така от време на време ги мажа с тривитаминола са косата  Mr. Green Видял манго мед иси намаазал и гъза.
Преди ги мажех със спирала ама нещо почнаха да падат и оредяха и оттогава не искам да рискувам.

Общи условия

Активация на акаунт