Има ли друга Рада във форума?

  • 2 506
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Дъщерята на Вили и Краси Гюлмезови също се казва Рада Peace
Не е толкова уникално името и не е чак толкова рядко срещано!

# 16
  • Мнения: 350
Радавам се, че хубавото ни име се носи и от други дечица. Но виж Неда не сам срещала, така ще се казва втората ми дъщеря някой ден  Party

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Рада и на мен много ми харесва. Въобще по-"твърдите" имена ми харесват.

# 18
  • Мнения: 636
Радавам се, че хубавото ни име се носи и от други дечица. Но виж Неда не сам срещала, така ще се казва втората ми дъщеря някой ден  Party

Аз познавам Неда, която е на 25 години. Не е често срещано име, но със сигурност ако се разтърсиш, ще се убедиш, че дъщеря ти няма да е единствената с това име  bouquet

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Радавам се, че хубавото ни име се носи и от други дечица. Но виж Неда не сам срещала, така ще се казва втората ми дъщеря някой ден  Party

От ноемрийските деца 2006 има Неда,аз,лично познавам друга Неда на възрастта на дъщеря ми-има деца с такива имена!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз също познавам 2 Неди - едната е на възратса на дъщеря ми някъде, а другата на моята...

Познавам и 2 с име Нева Simple Smile Което също е хубаво.

# 21
  • Мнения: 881
Да, при нас има момиченце с име Неда - на Цветина от ноемврийчета 2006г.Много красиво и не чак толкова срещано име Peace

# 22
  • Мнения: 4 451
Рада е едно прекрасно име. Рада е името на малката дъщеричка на Verdad. Така се казва и момиченцето на много близка моя приятелка. Grinning

# 23
  • Мнения: 110
Дъщерята на мои приятели се казва Рада. Много хубаво име.

# 24
  • Мнения: 14 490
Дъщерята на Вили и Краси Гюлмезови също се казва Рада Peace
Не е толкова уникално името и не е чак толкова рядко срещано!


и аз така мисля. не знам защо някой е решил, че във форум с 40 000 потребители дете с българско и доскоро традиционно име ще е единствено само неговото.

# 25
  • Мнения: 350
Дъщерята на Вили и Краси Гюлмезови също се казва Рада Peace
Не е толкова уникално името и не е чак толкова рядко срещано!


и аз така мисля. не знам защо някой е решил, че във форум с 40 000 потребители дете с българско и доскоро традиционно име ще е единствено само неговото.

Не се заяждайте момичета. Не съм Ви изяла закуската.   bouquet  Нямам такива претенции, Просто ми беше любопитно да разбера кои са другите  Party

# 26
  • Мнения: 1 224
Синът ми е Рад, брои ли се?

# 27
  • Мнения: 213
Прекрасно име! То беше едно от 3-те имена, между които се колебаехме за дъщеря ми, но накрая решихме да я кръстим на баба й. Ако някой ден се случи да имам още едно момиченце ще се колебая между Рада и Невена.

# 28
  • София
  • Мнения: 50
Дъщеря ми се казва така  Simple Smile . Кръстена е на баба си!
При една от консултациите в поликлиниката се запознахме с още две бебета адашки.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Радавам се, че хубавото ни име се носи и от други дечица. Но виж Неда не сам срещала, така ще се казва втората ми дъщеря някой ден  Party

Рада,Неда,Яна много ми харесват,кратки и благозвучни

По-добре Рада отколкото Рая...много се народиха Раите напоследък   Peace

Общи условия

Активация на акаунт