ПЛЕВЕНСКА снежна

  • 7 435
  • 198
  •   1
Отговори
# 90
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз днес пращах коледни картички по пощата.Не го бях правила от години.Много очарователно било да купуваш и надписваш картички... Laughing
И да получаваш.  Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 9 884
Даа,вече получих една картичка от съфорумка от Пловдив,която ми е близка виртуална приятелка.Много ми стана хубаво.

# 92
  • Мнения: 5 026
Ми , Валенце, дай адрес, пък ще ти пратя и аз. Нали съм ти близка съфорумка и аз  Flutter Важното е да има движение по пощенските кутии  Whistling

# 93
  • София
  • Мнения: 9 884
 hahahaМи ако имаш желание-няма да откажа.Мдаа,искам и дядо Коледа да ме посети с пълен чувал подаръци лично за мен,ама...няма.Явно не съм слушала през годината. Mr. Green

# 94
  • Мнения: 5 026
Айде,нали си ми другарче , ще ти пратя картичката по този момък

# 95
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце има време до 25.12. Пък за догодина ще слушаш повече. Освен акумулатор и гуми за колата може и друго да получиш. Що се оплакваш, малко ли е? hahaha (моите подаръци са подобни-да знаеш, че не си сама)

# 96
  • Мнения: 5 289
Честита рожба на Били и от мен. Да е жива и здраво и бързо да расте Simple Smile Дано не плаче много мама да има време да си почива Simple Smile Дано да успееш да си я кърмиш дълго време-често и на поискване,колкото й се суче,това му е хватката. Аз затова още не мога да ги отбия Simple SmileСтрахувам се,че и до две години няма да успея Rolling Eyes
За покупките за дома исках и аз да предложа нещо,макар че може да е късно.Според мен е по-добре като сме почнали да купуваме само неща за тази група при която ходим. В смисъл,че те не се нуждаят от памперси и е по-добре,поне според мен,да им купим още обувки. Но както прецените.

# 97
  • Мнения: 22 483
Честито бебе на Били. )))
Аз за кърменето почти нямам какво да кажа, защото се цедях, но давах на поискване. Но и Калина горе-долу на 3часа огладнява и сега продължава да е така. )))

Да се отчета за прегледа при ортопеда - гледа ни д-р Тодоров на ехограф, и този път всичко е наред и много се радвам. Видя за изкривяването на безименният пръст малко надолу, каза да му правя масажче.
Погледна все пак и моята ръка, естествено каза ми това, което си мислех. Ако искам рентген, който нищо няма да покаже и да си почивам и да не я натоварвам. )))

# 98
  • София
  • Мнения: 9 884
Еее,Атракция,тенкю Mr. Green,бая добър дядо Коледа.Сега го показах на Ангел и той остана безмълвен. Grinning

# 99
  • Мнения: 2 070
Книжки не купих, защото ми изникна друго, но утре сутринта няма проблем. Направо с моите пари ще купя книжки. Всъщност по колко събираме?

Били, за кърменето - индивидуално е. Яна в началото сучеше на 4-5-6 часа, но пък сучеше по цял час първите семчици. понякога суче и после суче след три часа, но следващото е след цели шест да кажем, после пък пак през три или четири. С времето се регулира и почна да е на около три... Или нещо такова - сутрин към 5-6, после към 9-10, после към 12-13, после там както се наредят, но последното беше към 9-10 като я изкъпя и приспя и после се будеше около два-три през нощтта само да суче, без плаченета, само я усещам, че се размърдва - отивам в леглото и, давам и цица и тя се насуква  ипродължава да спи. И после айде пак в 5-6-7 като се разбуди.

Но тя беше лятно бебе и почти по цял ден бяхме навън, та със сигурност е било през повече от три часа в началото, имаше моменти, в които не се будеше по 6-7 часа.

# 100
  • София
  • Мнения: 9 884
Деси,не събираме определена сума,кой по колкото може.Аз пак ти казвам-ако не се чувстваш добре,аз мога да взема книжки.

# 101
  • Мнения: 1 954
Честито бебе на Били! Да е жива и здрава малката госпожица! Да расте послушна и добричка!

Хайде, честито и за новите умения на Бужи! Голям напредък е това, който за нас е мираж...но пък за сметка на това говори английски. Аз му викам кажи "Ай лав ю" и той повтаря "Ай Ю, ай ю, ай ю..."  Mr. Green

Направих Коледната елха от меденки. Повече няма да правя такива работи. Не стига, че врътня, ами и не ми хареса ( моята, де).

# 102
  • Мнения: 2 070
Споко бе Валенце, утре съм на линия. Ще се чуя и с Гретхен, писахме си.

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 238
честито бебче на Били да и е жива и здрава сладуранката.А за кърменето то бебето ще те води кърми на поискване.

# 104
  • Плевен
  • Мнения: 239
Чeстито бебе на Bili. Да ти е жива и здрава Виктория. И да качиш някоя и друга снимка.
Atrakcia,  ай браво на Бужо Hug. Утре ще те поздравя по-отблизо(ако може така да се каже) в Skype-to Wink
Diksi, давай го Митко да си шпрехаме на английски вече Laughing И аз вкарвам по някоя дума на Люси,ама скоро не съм и той позабравил.

Общи условия

Активация на акаунт