56: Advent, Advent, die zweite Kerze brennt. Wann kommst du Mark/David?

  • 13 274
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Я и аз да се запиша в тази тема.  Blush

Риен още я няма, явно наистина скоро ще разберем дали ще е Марк или Давид.  Whistling Някоя от вас не поддържа ли връзка с нея и офлайн?

АЗ съм и щъркелче. stork-boyКато  роди ще ви кажа. newsm32

# 16
  • Мнения: 11 314
Веси, колко платихте за тоз фотосешън, бе пиле?
Много професионална работа, пу-пу!

# 17
  • Мнения: 230
Веси, много хубави са станали снимките! Браво!
И мен ми се вижда подозрително, че риен още не се е записала. Grinning
Теди, добре дошла! Като гледам с теб по едно и също време ще раждаме Wink

# 18
  • Мнения: 1 768
Веси, колко платихте за тоз фотосешън, бе пиле?
Много професионална работа, пу-пу!
200 евро!Ама си zаслужава,нали?!Имаме над 120 снимки. Party

Радвам се,че одобряваш снимките.Все пак си в таЗи област. Wink

# 19
  • Мнения: 911
Включвам се да стискам палци zа Риен.

# 20
  • Мнения: 1 768
Писах смс на Риен днес,но не отговаря.Може и.. Rolling Eyes
С теб сме, душицеееееееее! Praynig

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Теди, добре дошла!!

Веси, Микито е много красива! Голяма е чаровница  Heart Eyes

Риен, стискам ти палци много силно, дано всичко мине гладко!  Peace

Утре съм на поредния фризьор - стискайте палци най-после да попадна на някой що годе кадърен - много се надявам Peace

# 22
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!  Mr. Green

Ich qucke Jauch und das Bebe ist immer noch im Bauch. ТОва е поздрав от мъжа ми!

Нямах време днес за форум, мацки. Трябваше да ходя на гинеколог. Пусна ми CTG. Посреща ме и ми вика:"Имаше една болка. Усети ли я? "Това не е никаква болка, от такава болка никое бебе не се е родило."/ му отговорих. И после ме преглежда и наистина ми вика :"pressen!" А аз го гледам умно и се чудя защо да пресвам като не ми се пресва. Сега трябва на всеки 2 дни да съм при него. Иначе имам разкритие 2-3 см. С малко късмет дано родя до утре, че се изпренадявахме всички!
Айде утре пак съм на гинеколог , да не се чудите къде съм. след това имам други задачи.
Иначе бебето го заплаших , че ако не дойде своевременно, ще се ядосам и ще го кръстя Бобчо.Да види кой командва парада!
Айде сега ще си гледам "медиум" -а, аз цяла седмица за този сериал чакам.

# 23
  • Мнения: 1 610
Мистик, мерси за поздрава!Много сладко се смее бебето.

Веси, прекрасни снимки, но 200 евро  Whistling  Shocked

Лутърке, каква кола купихте и за колко пари, ако не е тайна?

Татяна ,аз и телефонния ти номер имам  Wink Не се шашкай,надявам се да съм те изненадала приятно с картичката-  няма да ползвам никаква информация преднамерено, за изненадващи визити и прочие Mr. Green

# 24
  • Мнения: 369
Иначе бебето го заплаших , че ако не дойде своевременно, ще се ядосам и ще го кръстя Бобчо.Да види кой командва парада!

Ха-ха-ха, опасна си, скъсах се да се хиля.  Laughing Сега Марк/Давид/Бобчо ще се уплаши и ще побърза да излезе май. Ти опитай да драснеш 1 ред като започне събитието, че иначе пак цял ден ще хвърляме тука боб. С толкова много хвърлен от нас боб просто наистина ще трябва да го кръстиш Бобчо, няма как.  Joy
За колата ще ти пиша на лични ей сега.

Моля който се е прибирал с кола за БГ да ми даде съвети и препоръки. Вече разбрахме, че през Румъния хич не е препоръчително да се минава. Та май маршрутът ще е Австрия-Унгария-Сърбия. Или ще препоръчате някой друг? За кои страни какви винетки трябват и откъде се купуват? Смятаме да посетим Будапеща и да пренощуваме някъде близо до сръбската граница. Знаете ли някое приятно място/хотелче по пътя?

# 25
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Оооо, аз съм чувала друго - никога през Сърбия, това вече го чувам от много хора , най-малкото, че не са ЕС  Peace и било много опасно да се прекосява вечер - пък не дай си боже да спреш за пиш можело и страшно да стане - но така разправят хората аз нямам опит Peace

Успех Peace

# 26
  • Мнения: 1 334
Ние пък все през Сърбия сме минавали, и никога не сме имали проблеми, и няма такива неща като че не можеш да спреш, това са големи градски легенди. И за пиш и за каквото искаш можеш да спреш, имат бензиностанции, приемат кредитни карти, пътува се без проблеми.
Мис Лутър, най бързо е Мюнхен- Караванкен тунел(Австрия)- Словения-Хърватска-Сърбия-БГ. Ние го взимаме за 18 часа като се редуваме да караме, спираме за кратко за да не се губи време, все пак за 1300 км. Най-добре е да се тръгне към 5 часа следобед, така се пътува през нощта по добрите и безопасни пътища, а Сърбия се минава през деня. Ако не можете да карате толкова много и трябва да спите някъде, има страхотни места в Словения, или Хърватска, и тогава трябва да тръгнете сутринта.
Не е нужно да минавате през Унгария, освен че ще ви е удължи пътя, в Унгария се кара по второкласен път- става бавно, а това което съм ти посочила по-горе е само магистрала. Едиствената отсечка без е след Ниш, до Бг граница. Виж там е много неприятно изживяването, има тесни тунели, пътя е разбит. Но мисля че го правеха, и може сега да е по-добре. Ако ще си ходите за празниците да знаете че може да има опашки на границите. Ако нещо друго те интересува , питай, ако мога ще ти отговоря.

# 27
  • Мнения: 1 817
Теди, добре дошла! Hug

Мис Лутър, ние купихме кола на старо през октомври и си ходихме до бг с нея. Маршрутът беше германия - австрия - марибор (словения), където преспахме. Мога да ти дам телефон на 2 мотела, които не са скъпи, но са чисти и закуската е много голяма (което от мъжка гледна точка било в плюс  Laughing )- хърватска - сърбия - българия. Нямахме абсолютно никакви проблеми и определено препоръчвам този маршрут!!! Преди да излезеш от Германия си купуваш винетка за Австрия, която струва 7,60. В Австрия има няколко тунелни такси. В Словения, Хърватска и Сърбия има магистрални такси. Бензинът в Австрия,Словения, Хърватска и Сърбия са доста по-евтини от немските! Няма разлика дали плащаш в евро или в местна валута. В Сърбия е по-изгодно да се плаща в евро! Като стигнеш в България, трябва да паркираш колата на митницата, да попълниш едни документи и след това да продължиш. Ако не го направиш, ще имаш проблем при регистрацията. Ако имаш още въпроси, питай!  Wink Мога да изровя бележките от таксите и да ти кажа точни цени...

Лека мацки!

# 28
  • Мнения: 369
Мерси много за инфото, ще го покажа на главния навигатор. Simple Smile На картата маршрутът през Унгария изглежда по-кратък, но ние мерим по права линия, а и мислехме, че там има хубави магистрали. Явно ще караме през Хърватска и Словения значи. За Русе Румъния би ни била най-добре, но за там ни казаха, че се случвало да хвърлят гума на пътя, за да те принудят да спреш и да те оберат.  Sick Не ми се вярва да е чак толкова страшно, но по-добре да не се рискува.

ЗиМа, прати ми на ЛС телефоните и имената на тези мотели, моля те. И ако може да ми кажеш повече за тези документи на митницата. За пръв път чувам за тях. Информацията ти е от преди влизането на БГ в Европейския съюз, нали? Дали не се е променило нещо от тази година?  newsm78 Ако можеш да ми кажеш името на документа, ще намеря къде да проверя.

Бискара, вие с нави ли се ориентирахте или си бяхте направили маршрута в Интернет? Напиши ми плс по-големите градове, покрай които минавахте. (ако ги помниш де)

Дезита, какви причини ти посочват, за да се избягва Сърбия и кой маршрут препоръчват тогава?

Данке на всички и лека нощ.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

тая бременност хич не ми понася. Все се надявах да е лека като първата, ама не ...

Веси, много са хубави снимките! Голяма е сладурка Мики! А между другото - имаме подарък същата рокличка със сърничката и зайчето Wink

Теди, добре дошла. Писах ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт