С какво друго, ... , се занимавате?

  • 5 183
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
Обичам да пиша, обичам да рисувам, да чета, да уча... да обичам.
Обичам да се захващам с нови неща, да изобретявам разни дреболии, да готвя, да пътешествам (но ми е трудно), да уча нови езици.
Много лесно се паля за нови идеи, но и бързо гасна, защото следващата вече чука на вратата, но повечето се връщат през година-две...

# 16
  • Мнения: 545
Обичам да чета,да пътувам,да се запознавам с нови места и хора,обичам да пия вино(ама не мога),обичам в ден като днешния да се разходя с любимия човек,ама пак не мога .....................
Абе май съм само домакиня засега Sad

# 17
  • Мнения: 135
Цитат
Така, че, тези личностни характеристики не са продиктувани от разположението на звездите.
освен зодията и асцендента има голямо значение разположението по знак и по дом на останалите планети и аспектите между тях.

10 небесни тела X 12 знака X 12 дома, който иска да сметне колко са комбинациите:)

# 18
  • Мнения: 1 475
тук си много права, макар, че се изместваме от темата, на мен 3 водещи планети са ми във Водолей също, освен зодията и асцедента- Луна, Слънце и Меркурий, също са ми в първи дом и във водолей,каквото и да значи това!!! Joy

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Аз пък, като един Скорпион, съм хванала сто дини под една мишница, та даже и една на опашката съм си закачила.
- чета (в момента най-новия роман на Стивън Кинг - "Романът на Лизи")
- чета книги за фотография и снимам, снимам, снимам
- мечтая си да ходя на екскурзии къде ли не, ама малко мъжът ми е по-труден в това отношение
- опитвам се да се науча да плета, не много успешно засега
- с удоволствие пия кафе с приятелки
- обожавам да танцувам и да слушам музика
Има и много други неща, но сега не мога да си събера акъла.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 213
Почти всеки ден отделям време за любимите ми теми - история на изкуството, история на Франция (до Луи XIII), по-малко история на Англия, Испания и други.
Цветя не обичам да гледам - освен на терасата, такива които цъфтят. Не харесвам никак цветя дето се гледат вкъщи, никога не цъфтят, а само ги обгрижваш и чистиш за пет зелени клони с листа! Но преди близо 2 години се нанесохме в нов дом и де що поканихме хора да ни дойдат на гости - всеки със саксията  Confused

# 21
  • Мнения: 2 270
Обичам да организирам екскурзии за нас и за приятели, измислям маршрути, резервирам и т.н. неща , с които никой не желае да се занимава, а на мен са ми сурпер приятни; обичам да чета, да гледам филми - всякакви жанрове; обичам да скитам по улиците - безцелно, е и по магазините; обичам да пренареждам мебелите и да майсторя разни неща за вкъщи; обичам да се виждам с приятелки "по женски" и много други неща

# 22
  • София
  • Мнения: 175
1.Обожавам да чета - това ми е направо краста /особено история, но публицистика, не романи/
2.Обичам да подреждам - първо разхвърлям, и след това с някакво задоволство слагам всичко на мястото му /действа ми много успокояващо/
3.Много обичам да гледам исторически забележителности - мога да стоя с часове и да зяпам /не обичам да ги снимам/
4.Обичам да стоя в парка с кучето и да си бъбря с други кучкари /само ако не ми е студено/
5.Обичам философските разговори - тези в кръчмите с добри приятели
6.Обичам да пазарувам - но да съм самичка
7.И май най-обичам някой да ми каже за нещо, че не става - хващат ме братята докато не го направя Mr. Green

# 23
  • софия
  • Мнения: 636
обичам да правя сувенири - картички, календари. Рисувам картини с акварел - продавам и подарявам.Правя куп реклемни материали с бебето - радвам баби, роднини и нашия доктор от Шейново.
Занимавам се с наука - пиша книги по моята специалност - изкуствознание.
Възприемам работата си като хоби - не мога без нея.
И така! Менажирам изложби и търгове.

# 24
  • Мнения: 836
Цитат
Така, че, тези личностни характеристики не са продиктувани от разположението на звездите.
освен зодията и асцендента има голямо значение разположението по знак и по дом на останалите планети и аспектите между тях.

10 небесни тела X 12 знака X 12 дома, който иска да сметне колко са комбинациите:)
Стига спами, а кажи с какво друго... се занимаваш...  Laughing

# 25
  • tardis
  • Мнения: 329
Azaf, и аз обичам разходките по малки калдъръмени улички  Simple Smile

Обожавам четенето. Хубави романи/поезия (стига да не са сладникави или драматично любовни, пфу), с по-дълбока философия. Същото се отнася за филмите. И за музиката.
От нехудожествените - книги по психология, лингвистика (семантика, това е и научната ми област) и семиотика. История на Месоамерика. Неразчетени писмености. Хегел и феноменология.
Привлича ме загадъчното и приказното. Жанрът "фентъзи". Понякога обичам да пиша. Да превеждам също.

Обичам да разглеждам интериори и въобще списания за обзавеждане и реставрация на стари къщи. Мога да го правя с часове, особено ако е Art & Decoration. Или да се ровя из картинките на гугъла, пак на лов за красиви градини или къщи. Не харесвам лукса. Обичам да има естесвени материали, камък, дърво, ракита.

От малкото тук съм, които си падат по rpg-та. Така най-добре се разтоварвам.

Обичам да си блъскам главата над заплетени кодове, да дешифрирам.

И аз не обичам чисто домакинските дейности, но не отричам че и в тях има нещо интересно. Просто не ги харесвам напук, защото много са ме притискали насила да ме правят "добра домакиня", ужас. Може и при други да е така.

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
шия гоблени, гледам телевизия, филми, слушам музика, обичах да танцувам като бях по-слабичка и подвижна ooooh!, разходки със семейството.....

# 27
  • София
  • Мнения: 39 764
ТВ рядко гледам, или ако гледам си пускам онлайн на съседния комп. Занимавам се основно с комп. Гледам да науча някоя и нова програмка Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 309
Ето ме и мен  Grinning

С нищо друго не се занимавам сериозно...но ако премина в една леко мечтателно-романтична сфера, то....обичам да подхващам разни неща...обичам да чета, най-вече разпускам с фентъзи, но обичам и биографии и исторически романи. Обичам да пътувам, и аз като Мила обожавам подготовката за едно пътуване. Обичам да обикалям мебелни магазини, да разглеждам списания и сайтове за интериор. Често размествам и пребоядисвам вкъщи. Обожавам разходките в планината. Обичам да ходя по манастири, музеи, изложби. Обичам да се глезя с козметични процедури. Обожавам животни. Най-много обаче обичам да се наслаждавам на щастливите ни моменти и винаги се старая да взимам максимума от тях.

Тук ли е момента да кажа какво мразя  Laughing мразя да готвя всеки ден, но обичам да готвя за гости  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 640
За съжаление ,аз първо съм майка/казвам го предвид цитираното изказване на Иса в началото на темата/,така ми идва отвътре-първо детето ми като приоритет,а после всички останали близки хора и аз.За хубаво или лошо това е положението.
  Иначе,...
обичам да пътувам и да се разхождам на непознати места,да се разхождам по чужди улици и площади,да  бъда сред природата,да чувам ромоленето на поточета,да вдишвам аромата на цветя и треви,да бера горски плодове,да играя карти с приятели,да се шегувам ,да подкачам с иронични и заядливи /на шега/ забележки близките си,да пея и танцувам,да слушам музика ,да се правим на фигуристки/на ужким/ с детето ми,....да има спокойствие,мир и положителни емоции край мен...да поучавам другите и да мърморя ,ама нарочно,за да видя ответни ядосани реакции с цел забава,...
  да гледам житейски драми /филми/ и тайничко да си поплаквам,а после да изям цял шоколад...

Общи условия

Активация на акаунт