За новата година Разград трийста тема има =)

  • 8 278
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Аз екстра  newsm44,Мони спи а аз от няколко дни насам на спокойствие си  ,не беше  спал следобеден сън от 5 дни сигурно

# 16
  • Мнения: 500
Такаааааа,аз се завърнах от работа.То една работа беше днеска де,ама айде,ша го пишем към надника. Mr. Green
И аз моля,ако има среща на 22-и да е към 16,30-17,00.
Сега ставам,че имам много работа.Втора поредна седмица не съм вкъщи събота и неделя и много ми се е натрупало,а и утре съм пак на плантацията...
Буби,чакаме снимки!  bouquet

# 17
  • Мнения: 201
Айде и аз в юбилейната тема. Преди малко ни приключи детският рожден ден. Тази година Дани реши да покани само най-добрия си приятел и през цялото време играха на компютъра и чатиха със съученички и съученици. След като си изпрати госта, 13-годишният ми син си взе тубогана и хукна в баба си уж да се пързаля утре там. Всъщност ми е пределно ясно, че ще прекара цялата вечер на компютъра им, защото вкъщи има лимит заради очите. Мъжът ми пък е на работа и сме сами с малкия та и аз мисля да прекарам вечерта пред компютъра /ако Калоян ме остави де/.
Приятна съботна вечер на всички!

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ето ме и мен Mr. Green
аз след малко мисля да гледам Бейб по БТВ но после ако сте тук ще намина Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 3 219
И в нас партито свърши, весело беше, нямаше никакви инциденти , за мое учудване Rolling Eyes, дори не успяха и да се изпокарат / както обикновено става/. Може би ....щото момичетата бяха на горния етаж и нямаха много контакти  Mr. Green, хехехе...такива сме си жените Crazy

   

 

 

# 20
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
аууууу много хубави снимки Hug Hug Hug
 Тортата ти ли я прави или е по поръчка newsm78 newsm78 newsm78 И ако е по поръчка - къде я поръча?

# 21
  • Мнения: 2 774
По ухилените им физиономии си личи че са си изкарали стахотно  Party,само Дани сладура  не виждам никъде  newsm78.

# 22
  • Мнения: 292
Много хубави снимки Буби и тортата е супер.  bouquet
Аз да предложа нещо само да не ме линчувате.Ако искате за да е по спокойно за пътуващите и да може и Марго да присъства може срещата на е на 23-ти Embarassed Embarassed :oops:/не ме замервайте с торти само предлагам/

# 23
  • Мнения: 2 774
А може би и Мирка няма да е на работа  newsm78

# 24
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Много хубави снимки Буби и тортата е супер.  bouquet
Аз да предложа нещо само да не ме линчувате.Ако искате за да е по спокойно за пътуващите и да може и Марго да присъства може срещата на е на 23-ти Embarassed Embarassed :oops:/не ме замервайте с торти само предлагам/

ах тиииииии

 и между другото  - аз няма нищо против само незнам дали в неделя нещо ще работи newsm78

# 25
  • Мнения: 292
 Joy Joy Joy Joy Joy
в неделя нещо ще работи newsm78

Мисля,че работи.Обаче както мислих, мислих newsm78и друго измислих.Да се измисли резервен вариант в случай,че няма места.Няма как да стойм с децата на студа и да мислим./оф много ми станаха мислите вече/

# 26
  • Мнения: 201
С триста зора успях да отворя снимките от рождения ден на Сашо. Много як е бил купонът, браво. Щом е минал и без сръдни  Peace
Изчезвам да приспивам Калоян, стискайте палци.

# 27
  • Мнения: 292
Стели днес бяхме в Билла ама не те видях newsm78
Да обаче се запознах с qnikzp,беше ми много  приятно

# 28
  • Мнения: 441
Буби,старотна торта  и снимките са супер.Явно купона е бил на 6.Не знаех,че Васко е в класа на Сашко  newsm78

# 29
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
снес никой ли няма да каже Наздраве newsm78

Общи условия

Активация на акаунт