Кой педиатър в Бургас?Телефони?

  • 7 099
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Telefonat na d-r Dimitrova ne e tozi,koito e posochen,a  0888650145. A v kabineta i e 832883.
Az sam mnogo dovolna ot neia. Vinagi moga da razchitam na neia. Ne e kato drugite, koito ne si vdigat telefona.

# 16
преди месец и половина много "добър"лекар обърка диагнозата на дъщеря ми.наложи се да поискам второ мнение,защото въобще не бях въодушевена от предстоящото лечение.препоръчаха ми д-р вълкова/пенсионерка,дълги години е работила в дом"майка и дете"/.жената е наясно с много неща.за 3-4 дни невероятно подобрение.страшно съм доволна.препоръчвам я с две ръце.тел.0888212768.преглежда у дома си-"възраждане"бл.15 вх.3/има табела на входа/

# 17
препора4вдм ти стоянова от 4 поликлиникд.много с6м доволна,дори се обазда вк6сти да пита как е детето,когато аз забравя да и се обадя винаги те изслушва и дава направление без да я молиш освен това по всяко време на денонощието можеш да и се обадиш.служебния и тел е 880901

# 18
  • Мнения: 138
Да д-р Калудова е много добра но при неия часовете са за седмица напред мен това не ме устроива и затова ходя при д-р Каспарян тя работи в болницата и преглежда навсякъде като и се обадиш.Ако искаш телефона пиши 

# 19
  • Мнения: 123
Здравейте ,момичета,днес ми препоръчаха д-р Праматарова и понеже очаквам бебче през май ми се искаше да се ориентирам предварително.Чух мн хубави неща за нея ,но да попитам дали работи със здравната каса.Благодаря ви и лек ден

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Д-р Праматарова не работи със Здравната каса.
Веднъж сме водили Мони при нея и бях доволна.

Общи условия

Активация на акаунт