какво се прави докато се чака хомеопатичното да помогне

  • 2 240
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Аз пък да вметна,4е при единственстевното ми посе6тение заради детето ми при "реномиран" класи4ески хомеопат, му бе6е изписана съ6то добавка.Аз като наивна тогава сметнах,4е захарните гранулки са помогнали,докато по-късно 4атнах,4е те изоб6то не оказват никакво влияние.


Правилно си написала реномиран в кавички в този случай!Пък за класически newsm78 незнам дали изобщо е.Ама не ми се сърди ТИ няма как от едничкото си посещение да сметнеш или решиш че гранулките не действат. newsm78 ShockedКак разбра като дори не си наясно с хомеопатията.Извини ме пак нямам намерение да те нападам но явно не си готова да се лекуваш с хомеопатия.Вярно важно е да попаднеш на точния човек, но то това от един път няма как да го разбереш.
Поздрав

# 16
  • Мнения: 2 761
Хе-хе!
Няма да спомена името на жената,6тото там ходят много мами и са много доволни от нея.
Хайде сега не ми обяснявай до колко съм запозната с хомеопатията,6тото навремето докато бях във възторг  много книжки из4етох и съм много наясно.Пък как стигнах до извода,4е не вър6и работа-не ми се разказва цялата история.Оставям на всеки да се убеди от собствен опит,тъй както направих аз,4е то ина4е няма как.Aко наистина вър6е6е работа и лекува6е 4удодейно няма6е да има все едни и съ6ти теми,4е не помага,а другите да отговярят в стил-ами не си попаднала на добрия хомеопат,ами лекрството не е то4ното,ами няма6 достатъ4но търпение,ами не знае6 как действа,ами Боарони...все извинения за за6тита на не6то дето не действа.
Хайде стига от мен!Все си казвам,4е няма да отварям такива теми,но някои заглавия просто ме привли4ат.
Желaя здраве на вси4ки!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че винаги е полезно,когато има две мнения по въпроса,всеки си прави заключенията сам.
Аз съвсем се обърках,много се извинявам на авторката,само още един въпрос:Зелената Енергия и Колактив,спадат или не към класическата хомеопатия?Защото се изръсих за дози за 4 месеца и ако не са ще има разправии Confused.Извинете ме за глупавите може би въпроси,но тепърва навлизам в тази материя и доста неща не са ми ясни. Blush

# 18
  • Мнения: 2 761
Ами про4ети примерно тук и 6те види6,4е никъде не става дума нито за класи4еска,нито за друга хомеопатия,а 4исто и просто за добавка към храната:
http://biozonabg.com/products_energy.htm

За моят син ми бяха дали ЕМК,от които има6е ефект,но не си заслужава да се ръсят толкова пари,след като едно студено пресовано ленено олио на сме6на цена вър6и абсолютно съ6тата работа,пък може да си добавя6 каквото иска6 към него.

# 19
  • Мнения: 4 414
ЗЕ, Колактив и т.н. продукти на Аквасорс не са хомеопатични продукти. не е задължително да ги пиете нито с класическа, нито с некласическа хомеопатия - те нямат общо с хомеопатичното лечение.
това, че някой хомеопат ви ги е препоръчал не означава, че не е класически. по мое наблюдение пък, предимно класически хомеопати ги препоръчват. не е задължително да ги ползвате. аз повече от година отказвах да ги давам - това не е променило отношението на хомеопата ни към нас. ако беше обратното, бих го сменила.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
ЗЕ, Колактив и т.н. продукти на Аквасорс не са хомеопатични продукти. не е задължително да ги пиете нито с класическа, нито с некласическа хомеопатия - те нямат общо с хомеопатичното лечение.
това, че някой хомеопат ви ги е препоръчал не означава, че не е класически. по мое наблюдение пък, предимно класически хомеопати ги препоръчват. не е задължително да ги ползвате. аз повече от година отказвах да ги давам - това не е променило отношението на хомеопата ни към нас. ако беше обратното, бих го сменила.

Просто хомеопатите вероятно са дистрибутори или както там им се вика на тези продукти. И гледат да ти ги набутат, като те видят, че си на зор в момент, когато детето ти е болно  Tired

# 21
  • Мнения: 4 414
Просто хомеопатите вероятно са дистрибутори или както там им се вика на тези продукти. И гледат да ти ги набутат, като те видят, че си на зор в момент, когато детето ти е болно  Tired
ами всичко е до човек, явно. моята е дистрибутор, но не ме е насилвала. дори, говорихме за алтернативите на Аквасорс. има едни Златната ябълка/ако не бъркам името/, които също продават водорасли и такива подобни продукти. тя ми каза, че по лични съображения не купува от тях, но че в интерес на истината, технологията им на сушене била по-нова. каза, че ги е ползвала и също са добри. когато проявих интерес към Аквасорс след доста време, ме посъветва аз да стана дистрибутор, за да ми излиза по-евтино. никога не съм купувала от нея. аз я помолих да ми стане спонсор, тя не ми се е предлагала. та смятам, че в моя случй хомеопатът е бил коректен.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Мерси момичета за отговора. Hug

# 23
  • Мнения: 252
Разбира се че не трябва да седиш и да гледаш как детето ти страда.
Просто заведи го  на ЛЕКАР.
Не се доверявай на разните му там хомеопати (колкото и да са реномирани).
Със риск да бъда линчувана- хомеопатията  е една огромна заблуда.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Нашата хомеопатичка никога не ми е препоръчвала продукти на Аквасорс, нито пък е техен дистрибутор.
А на въпроса - чакала съм, и детето е имало лечебна криза и то доста сериозна, само при лекуване на хронично заболяване - АД, което продължава още....
При остри заболявание обикновено настъпва подобрение за времето в което би "настъпило" и при АБ да речем...та даже и по-бързо и просто предотвратява усложненията. Та няма такова лечение, което като с магическа пръчица да ти излекува детето...просто  трябва и "технологично" време...
А ето вчера бяхме при джипито - децата, както и аз сме с грип...Прегледа ни, преслуша ни много внимателно и каза, че за нейна изненада нямаме никакви усложнения...и  не би ни изписала АБ /не че бихме го пили де/. Джипито знае, че ходим при хомеопат и каза, че това ни е спасило от усложнения... Peace

# 25
  • Мнения: 4 593
Разбира се че не трябва да седиш и да гледаш как детето ти страда.
Просто заведи го  на ЛЕКАР.
Не се доверявай на разните му там хомеопати (колкото и да са реномирани).
Със риск да бъда линчувана- хомеопатията  е една огромна заблуда.


аз още не съм повярвала в хомеопатията просто защото на нас никога не ни е помагала- визирам мен и синът ми
но милиони хора са се излекували ,защо мислиш че е заблуда

# 26
  • Мнения: 5 500
Морска, изнеси се от тоя подфорум, моля!

За да се лекуваш с Хомеопатия се изискват ум, търпение и смелост!
yasmina, ако хомеопата ви наистина е добър поддържай непрекъснат контакт! Няма такъв филм - не помага!

# 27
  • Мнения: 4 458
Момичета, забелязвам една много голяма, спред мен грешка, която всички правите - прибягвате към алтернативно лечение когато организма е болен!

Аз лично съм много доволна от Аквасорс и го казвам не защото съм дистрибутор. Па същия начин Аквасорс за мен не е панацея и единствен избор в лечението както за мен и децата ми така и за тези които се допитват до мен.
Никога не оставам без водорасли и ги комбинирам и ползвам преди всичко НО винаги трябва да се подхожда с капка здрав разум.
Може някой от дистрибуторите да ме нападнат че "развалям" ренумето или бизнеса им, но за мен здравето е на първо място и не оправдавам печалбарството за сметка на тези които не са на ясно и/или търсят природен начин на живот/лечение.

Съвета ми е: не експериментирайте тогава когато заболяването е на лице  Peace

Общи условия

Активация на акаунт