Какви дънки ще се носят?

  • 7 389
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800
Обожавам дънки с ниска талия, каквато и мода да излезе, ще си нося и тях.

# 16
и аз съм за ниската талия дънки и  панталони, нещо високата хич не ми харесва

# 17
  • София
  • Мнения: 14 710
Благодаря ви! Сега ги видях в каталога на Н&М-имаше и тези като цигара-май който с каквото си се харесва, да си го носи.
На всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Обожавам дънки с ниска талия, каквато и мода да излезе, ще си нося и тях.

и аз така,с високата талия имам чувството,че дупето ми се разтяга  Blush

# 19
  • Мнения: 1 322
А също не се харесвам с висока талия.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 841
Хайде и аз да се присъединя към отбора на противниците на високата талия.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък харесвам високата талия.  Laughing
Забелязвам нашествие на т.нар. "Bootcut" ( да не се бърка с чарлстон).

# 22
  • София
  • Мнения: 6 799
Аз харесвам и ниска и висока, под висока разбираме наистина висока, до под гърдите,нали, не онази бабешката на нивото на пъпа.  Joy

# 23
  • Мнения: 764
Трудно ще излезе ниската талия от мода,жените се харесват с нея.Правят се опити от 2-3 години да се вкара висока,но май нестава.Според мен сега се носи всичко,стига да има моден елемент в него.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 841
Как мислите, на каква фигура най-добре пасва високата талия? Защото аз с моя ръст от 1.60 м хич не се виждам с такова нещо.

# 25
  • Мнения: 1 975
Василиса Умница  много ми харесват показаните от теб дънки, ама не са ли чарли  Embarassed newsm78 Аз точно с такъв модел най-се харесвам, понеже са ми по-пълни прасците и идеално се прикриват с тази кройка, тъй че модни или не - аз съм с такива bowuu

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 15:19 от galiq_82

# 26
  • София
  • Мнения: 6 799
Ами на нормална...може би повече на високи жени.

# 27
  • Мнения: 943
В България модата не е като по света, малко по-бавно идват нещата
така е,сега гледам по магазините дънки с много висока талия,нещо не ми харесват много

Да,такива май са модерни сега.И нагоре да са като корсет....Поне такива наблюдения имам.На мен ми харесват как стоят на слабите девойки,за мен са неподходящи. Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 3 841
Определено са си за високи и слаби жени. Но от друга страна, високата талия издължава краката, така че може би и на по-ниски ще стои?  Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 14 710
Моите, за които ви питах, са точна като на Василиса-така ги видях и в каталога-bootcut

Общи условия

Активация на акаунт