На море в чужбина - 2008 - Всичко по темата!

  • 74 725
  • 638
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Ние от години не се съобразяваме с офертите на тур операторите.
Избираме държава или място и ако нямаме време да организираме почивката или екскурзията сами тогава вече разчитаме на фирма, в частта хотел, транспорт. За всичко останало, туристически забележителности, екскурзии на место и т.н., посещения на културни мероприятия разчитаме на себе си. Да не говорим, че последната година май изцяло сами се справяме Laughing.

Подкрепям Мона лиза за Тунис Peace. Има изключителни места и забележителности. Има и много хубави хотели, ние бяхме в един пет звезден в Порт ел Кантуи /вилното селище на Сус/. По нищо не отстъпваше на хотелите в Анталия. Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Добре де аз също предпочитам да си организирам сама почивката .Но нещо не ми е ясно как точно си купувате самолетните билети- например за чартърите лятото до Анталия.Ние миналата година като искахме да си купим само самолетни билети от тур фирмите ми обясниха че те се продават в последния момент и то не се знае дали ще има.
Мисля това лято сама да си организирам пътуването и то май ще е пак до Анталия,ама как да се справя с транспорта? newsm78Така или иначе искам да почивам април -май а офертите излизаи чак май месец-ясно е сама ще се справя.

# 17
  • Мнения: 11 747
Ами до Анталия може да пътувате с кола от Варна.
Другия вариант е да си купите пакет със самолетен билет, което все пак е най-удачния вариант за тази дестинация от БГ, ама от Варна май няма... Tired

# 18
  • Мнения: 1 243
Pina ,имаш ли представа колко часа е пътят до Анталия от Варна с кола?Какво е състоянието на пътищата =предполагам че не всички са магистрали и първокласни?
Някой пътувал ли е с кол адо Турция?Мисля че имаше някаква такава тема  но сега нещо немога да я открия.
А запакатети и саммолетните билети-май пускат полети и от Варна но само за края на лятото и за Нова година.

# 19
  • Мнения: 11 747
Да, само през септември и за Нова година съм виждала пакет за Анталия от Варна.

Подробности за пътя с кола от Варна до Анталия може да ти даде eta.Тя беше описвала в една тема подробно,а е споменавала и в много други теми, но аз не помня всичко, което беше писала.Май за 10-тина часа бяха стигнали, но да не те подвеждам.Доколокото помня всички пътища са хубави! Peace
Май само в БГ нямаме пътища, щото другите имат, дори от 3-я свят са им по-хубави пътищата..

# 20
  • Мнения: 3 423
zvetun4o в кой хотел бяхте в Тунис,че си толкова доволна
моля те,разкажи повече Hug

# 21
  • Мнения: 1 243
Явно много малко от нас са н авълна лято Laughing
Айдеизкарайте весело Нова година сега в чужбина а аз пак ще пусн атемичката на пролет Peace
ама днес ми беше толкова студено и гадно чесамо мисълта за предстоящото лято и почивчица на плажа под слънчо успя да ме стопли CryМРАЗЯ ЗИМАТА!!!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Аз също още не съм на вълна лято,но по принцип февруари си резервираме почивката за края на май в Гърция

# 23
  • Мнения: 11 747
Явно много малко от нас са н авълна лято Laughing
Айдеизкарайте весело Нова година сега в чужбина а аз пак ще пусн атемичката на пролет Peace
ама днес ми беше толкова студено и гадно чесамо мисълта за предстоящото лято и почивчица на плажа под слънчо успя да ме стопли CryМРАЗЯ ЗИМАТА!!!

Иди за Нова година или след Нова година в Тайланд, да видиш какво лято ще те хване!!! Laughing Laughing
На връщане трябваше да обличаме вече дебелите дрехи за към летището, щото се връщахме в зимата.Ама на 40 градуса, кой ти мисли за зима! Mr. Green Викахме си: А, не може да е чак толкова студено...! Mr. Green Ама си беше, мамка му... Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 934
Как, и аз съм на вълна лято.
Да се похваля, взехме американски визи и тези дни ще резервирам карибския круиз за през януари/февруари.

# 25
  • Мнения: 1 243
sCORPIOS  ЗАВИЖДАМ ТИ- поздравления за визата.
Pina, спомням си майка и татко преди 5 години като се върнаха от Пукет какъв грип ги пипна.Явно от смяната на климата-1 седмица бяха с температура.Ама най смешното беше -майка като приготвяла багажа и не съобразила да сложи летни дрехи-все еи мислела че не може да е чак толкова горещо там.Върнаха се с нови дрехи едни смешни хавайски ризи и туники Grinningама весело си бяха изкарали де.

# 26
  • Мнения: 11 747
Да и на мене ми се струваше, че няма как да е чак толкова топло там, по това време на годината..., ами зима си е! ooooh!
Ама си взех летните дрешки, де! Mr. Green

Грипа не е от смяната на климата, а от самолета.Там се върти един и същи въздух и ако някой в самолета е болен, а от 200-300 човека все някой ще е, и другите пипват грипа.Доста хора се разболяват така.

# 27
  • Мнения: 535
E,каква хубава темичка сте подхванали  Hug за лятото.. Heart Eyes
Ние предимно си организираме почивките самостоятелно и досега всичко се е получавало много добре  Peace хотели си резервираме чрез http://www.booking.com
За това лято имаме предложение от брата на съпруга ми да почиваме заедно на тяхната вила във Франция,Бордо.Но още не сме решили със сигурност Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 9 979
Как, и аз съм на вълна лято.
Да се похваля, взехме американски визи и тези дни ще резервирам карибския круиз за през януари/февруари.


Каква е връзката? Защо трябват американски визи за карибски круиз? И аз взех съвсем скоро, та да го изтъкна като причина за круиз Simple Smile.

Грипа не е от смяната на климата, а от самолета.Там се върти един и същи въздух и ако някой в самолета е болен, а от 200-300 човека все някой ще е, и другите пипват грипа.Доста хора се разболяват така.

Може и двете да са причината. Ние си дойдохме преди 2 седмици от Тенерифе и после и двамата с малчо бяхме с кашлица, даже още подкашляме леко. Та може и от смяната на климата да е...

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 597
zvetun4o в кой хотел бяхте в Тунис,че си толкова доволна
моля те,разкажи повече Hug

ехоо? Zvetun4o? Точно и аз щях да те питам същото  Mr. Green
Моля те сподели за хотела  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт