На море в чужбина - 2008 - Всичко по темата!

  • 74 781
  • 638
  •   1
Отговори
# 75
Тази година – Турция

# 76
  • Мнения: 265
турция,само за там си мисля.

# 77
  • София, България
  • Мнения: 5 613
от 21.2.2008 до 23.2.2008
в НДК се провежда Ваканция 2008!
Днес бях там - заслужава си, много информация, много тур агенции..

# 78
  • Мнения: 3 215
Даа,и ако се запишеш по време на изложението,някои агенции правят отстъпка  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 535
И аз вече съм на тази вълна  Laughing Виждам, че сте позарязали темата. Май е време пак да почнем да я обсъждаме, при това - крайно време !!!!

И аз попрегледах сайтове за оферти за почивка в Турция за лятото - нищо не открих, освен 2-3 хотела в Мармарис, но от снимките нещо не ми допаднаха  Sad
Аз бих се навила сама да си направя резервация в хотел в Турция (понеже говоря турски и все ще се справя), ама с откриването на чартърите ми е малко мътно как ще стане... А пък не върви да си направя резервация в хотела и до последния момент да не знам как и кога ще пътувам, и с малко дете, май не си е работа....

Има ли някои от вас, които са правили такива финтове с чартъри? Как става точно.... newsm78

# 80
  • Мнения: 3 215
Моите впечатления са,че само чартър не можеш да резервираш.Агенциите си ги организират и продават в пакет с хотела.Все пак можеш да попиташ.
Друг евтин вариант са полетите на Уиз Еър след 14.06 до Измир.От там не е толкова далеч до Бодрум,а и до Анталия сигурно се стига лесно.Можеш да провериш дали от хотела биха ти организирали трансфер от Измир и за какви пари...А може би има и автобуси...

# 81
  • Мнения: 535
Пътувала съм до Турция с автобуси - аз едва изтърпях толкова време на едно място, а 2 годишно дете - едва ли ще издържи....

И аз така си мислех за чартърите  #Cussing out  Освен наистина да питам в хотелите дали могат да помогнат с нещо  newsm78

А сега ако ми препоръча някой и хубав и не безбожно скъп хотел all inclusive .....  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 215
Пътувала съм до Турция с автобуси - аз едва изтърпях толкова време на едно място, а 2 годишно дете - едва ли ще издържи....

Като споменах автобуси,имах предвид от Измир до курортите.Много ясно,че с дете не става да пътуваш от Бг дотам с автобус...

# 83
  • София, България
  • Мнения: 5 613
Пътувала съм до Турция с автобуси - аз едва изтърпях толкова време на едно място, а 2 годишно дете - едва ли ще издържи....

И аз така си мислех за чартърите  #Cussing out  Освен наистина да питам в хотелите дали могат да помогнат с нещо  newsm78

А сега ако ми препоръча някой и хубав и не безбожно скъп хотел all inclusive .....  Mr. Green

Ако става въпрос за Кушадасъ - Кущур клуб HV1

Ако е за Анталия - какво  да ти кажа, там всичко си е скъпо, ама е и по-хубаво.
Само Rixos ,Адам и Ева, са двойно по-скъпи , другите са горе долу на 1 цени и затова трябва много внимателно да се четат отзивите в руските сайтове  Peace

Mila mama си беше прекарала страхотно в IC Belek
Аз прекарах чудесно в хотел Делфин Делукс - Алания
За нова година останах очарована от BArut LAra Suites & Spa

Харесай си хотел и ще те ориентирам.
Прекарала съм много часове в ровене  Hug

# 84
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Хайде, откривам сезона.
Средата на февруари си направихме резервация за Албена.
Сега с ентърпение чакаме до дойде началото на юли!!!!!!!!!!!  grinning039

# 85
  • Мнения: 342

Харесай си хотел и ще те ориентирам.
Прекарала съм много часове в ровене   
 
 
Не съм Zaqorka .обаче ако имаш някакъв поглед/пък и не само ти/да споделиш нещо за Club Ali Bay-не можах да намеря сайт
или
http://www.turanprince.com.tr/
А също и някой да сподели проверена агенция ,защото аз четох по форумите,но толкова противоречиви мнетия че съвсем се обърках
Благодаря предварително на всички които ще се включат

# 86
  • Мнения: 3 695
записвам се при вас за да следя темата Peace
замислила съм почивка в Турция през юни - дали ще е много топло newsm78

# 87
  • Мнения: 342


Не съм Zaqorka .обаче ако имаш някакъв поглед/пък и не само ти/да споделиш нещо за Club Ali Bay-не можах да намеря сайт
или
http://www.turanprince.com.tr/
А също и някой да сподели проверена агенция ,защото аз четох по форумите,но толкова противоречиви мнетия че съвсем се обърках
Благодаря предварително на всички които ще се включат

# 88
  • Мнения: 1 243
Ето ме и мен тук!Стана ми едно драго и топличко като видях ,че темичката е пак в предната листа!Лято идва!Ще се ходи на море в Турско-то се е видяло !Нямам търпение вече!Аз както вече съм писла сме доволни от Club Viktoriq в Анталия Кемер,но за това лято ще сменим хотелчето с една звездичка повече Grinningи съм харесала Gelidonya Hotel пак в Кемер!Нали сме си контактни и завързваме приятелства с дружките Laughing и ни помогнаха с избора на хотела!На 100% Gelidoya е страхотен и по снимки си личи а и щом тамошните казват -значи е супер!
Видях ,че има вече оферти за Мармарис и Кушадасъ,дори и за Анталия,но няма уточнение за чартърите.Предполагам ,че до средата на март вече ще има повече оферти!
Ех, ех ,ех   grinning039  :

# 89
  • София, България
  • Мнения: 5 613

Харесай си хотел и ще те ориентирам.
Прекарала съм много часове в ровене  
 
 
Не съм Zaqorka .обаче ако имаш някакъв поглед/пък и не само ти/да споделиш нещо за Club Ali Bay-не можах да намеря сайт
или
http://www.turanprince.com.tr/
А също и някой да сподели проверена агенция ,защото аз четох по форумите,но толкова противоречиви мнетия че съвсем се обърках
Благодаря предварително на всички които ще се включат

Здравей,
Клуб Али Бей има на 3 места - най-известния е в Белек, предполагам, че за там говориш.
Комплексът е чудесен за семейства с деца. Има страхотен аквапарк, като за гостите на хотела е безплатен, а се водят групи, които плащат.
Хубавото е също, че аквапарка е доста изолиран и няма директен шум към комплекса. И към хотела, има отделно басеини.
Оценката му по сайтовете е много добра.
Имаше една мама тук, която е била и много го хвалеше - ако не се лъжа - Azara
Прекрасни били и спектаклите вечерно време, гостували професионални трупи от цял свят.
За деца определено било страхотно, имало и много зеленина, за разлика от другите клубове Али Бей.
Коплексът е строен към 90те, но му е правен пълен ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт