Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, Биренка, много ме развесели, душата  Hug  Joy

Мартеа, уредена си! Само мъжа ми да изрови зарядното от някъде, защото не го намирам  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 2 896
Мами, май никой в скоро време не е повдигал въпрос за събиране/виждане.

Как ви се струва идеята да се съберем в някой клуб мами с деца, през януари/февруари по някое време?


В неделя нали бяхме на фирмено парти в Приказка без край, та тогава ми хрумна идеята.




Гуш, децата обикновено сядат  у дядо Коледа. Ти защи си до него, не разбрах?!  Mr. Green


малеййй, недей че добре си ме гушкаше той.

# 47
  • Мнения: 3 818
На мен ми се вижда по-привлекателна идеята да се съберем мами, но без деца Wink
Като се има предвид мойто диване какво е, ясно е, че при една сбирка, ще трябва да си играя с децата в детския кът, докато вие се виждате  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 2 437
Хм...на мен идеята ми се вижда добра...и може да направим две в едно- децата след обяд и после татковците ги събират, а ние отиваме на кръчмичка и после може и клубче  Grinning
Като отвързана съм, а? Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 2 896
Хм...на мен идеята ми се вижда добра...и може да направим две в едно- децата след обяд и после татковците ги събират, а ние отиваме на кръчмичка и после може и клубче  Grinning
Като отвързана съм, а? Laughing

това е супер идея, да!  newsm44

# 50
  • Мнения: 4 108
Хм...на мен идеята ми се вижда добра...и може да направим две в едно- децата след обяд и после татковците ги събират, а ние отиваме на кръчмичка и после може и клубче  Grinning

идеята е добра, но да ми кажете от кой точно магазин ги купувате тези татковци newsm78
аз съм за като цяло, но по стар обичай, не се заричам.

# 51
  • Мнения: 4 108
Диана, благодаря за предложението за камерата, сега чакам баща й да каже какво в крайна сметка се е разбрал с един приятел и ако не става - можем да се възползваме Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 920
Нашия дядо Коледа е дошъл.... вижда се по подаръка. Разбрах само че е имал дрънкалка  newsm78 и е правил дрън дрън  Joy ...

Иви честита пешеходка!

Ками лек пък и весели празници!

Пателинкей да е жива и здрава племенницата.

Да ви кажа колко съм доволна - на Калоян паркинга пристигна... голам, хубав... не съм го отваряла, така се вълнувам - да си го намери под елхата на 25 и да си го отваря и да си играем....  Crazy .

И друго да ви разкажа - Калоян и Момчил на Пателина ядоха едни гофрети и пиха мляко в деня на първия тур на изборите... и Калоян току що заспивайки взе да разказва как двамата, гофретите, как Момчил си изпил всичкото мляко.... не знам какво го е впечатлило толкова в тази ситуация... обаче страшен спомен извади. Пателинек обещах на детето че в почивните дни ще ядат пак гофрета заедно, ние черпим  Heart Eyes .

уф пък ми е петъчно от вчера.... а има още три дни.....  Thinking

# 53
  • Мнения: 480
Добро утро!
Наско вчера е бил много впечатлен от дядо Коледа  Laughing  Викал го да дойде, пляскал с ръчички, пял песничка - това ми го разказаха една майка, която е била там да снима, както и той самия. Получил е голям пистолет с мишена, беше супер щастлив! Лелята ми го похвали, че напоследък има положителна промяна в държанието му - вече не е така сприхав и кисел.  Heart Eyes Дано да е дълготрайна, обаче!

По повод спомените и Наско ме изуми вчера. Имаме тук едно заведение с боулинг и детски клуб. Често ходим там и на Нас много му харесва. Последно сме ходили лятото, има сигурно 2-3 месеца. И тогава един боулинг - инструктор му се беше скарал, че е стъпил върху пистата. А аз му казах да не ходи повече там, че "лошия" ще му се кара. Снощи като заведохме, още със сядането попита "къде е лошия"  Simple Smile Показах му го и го предупредих да не ходи на пистите, за да не му се карат пак.

На мен днес ми е последен работен ден до след Нова година. Запразнявам  Wink Завиждайтеее  Whistling

# 54
  • Мнения: 302
На мен днес ми е последен работен ден до след Нова година. Запразнявам  Wink Завиждайтеее  Whistling
Гадина!  Wink А ние ша са гърчим още 2 дни... Crossing Arms

Тиа, ще ядем бре, щом момчето иска. Само да сме здрави, че нещо пак взе да буха. Дано поне да изчака дядо Коледа днес, пък утре ще видим дали ще го пусна на градина.

За всички желаещи да им пратя добрия страрец - предварително ви съобщавам, че е с празна торба вече  Simple Smile Щете ли го още, а?  Mr. Green
За срещата - мога да дода с Момчиля.
Хайде после пак, че тук изскочи нещо  Tired

# 55
  • Мнения: 2 407
Иви радвам се ,че сте добре,цункаи малките принцеси Hug
Пателинке да ти е жива и здрава племеницата.А белиото да го сефтосаш luvbed
За срещата,казвайте кога,може исъбота и неделя Thinking
За спорт,мислим да водим Ники на плуване,но да се стопли малко.

# 56
  • Мнения: 2 407
Радвам се ,че децата са прекарали хубаво на тържествата!
Ками лек път  car003

# 57
  • Мнения: 829
Иви, честита пешеходка!!! Да крачи усмихната и щастлива в живота!!
за плуване, звучи ми страхотно, даже по Часът на мама даваха как малчовци плуват с инструктор и родител и беше страхотно... но при нас организационно хич не го виждам... иначе точно за Банкя в минерален басейн говореха...

за хемоглобина ми - благодаря ви, че го взехте присърце  Hug и аз се чудя откъде такъв резултат ми извадиха, дано е точно изследването! Опитвам да поспивам повече, но трудно става. Децата рядко спят по едно и също време през деня, нощем дебна Надето, че си смуче палеца (нищо, че съм до нея и само да иска, давам да суче  Rolling Eyes), а пък напоследък я сърбят обривите и я дебна да не се чеше, да не стане рана! затова съм все недоспала...

А Дианка, права си за излизането - никаква ме няма по разходки  ooooh! пусто време не остава, а ако остане, май предпочитам да полегна за малко  Embarassed

Гуш, много беше сладка до Дядо Коледа  Wink

много се радвам на разказите ви как децата реагират на Дядо-Коледовците. Ние нали не ходим на ясла, няма да го видим наживо, но го чакаме с нетърпение  Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утро и от мен!

Абе, ей, само ние с Гушлева ли сме хаймани? То срам да го хване човек, че предлага таква среща Crazy

Мартеа, отстоявай си исканията за почивка, които съм убедена, ги няма никакви   Naughty Няколко пъти в годината си мисля, че ти е позволено да повееш байрака нейде за няколко часа.
И нашия татко не съм го питала, но знам, че няма да ми откаже. Е, от някои неща ще бъде освободен- къпане, мазане с кремчета, преобличане, но трябват компромиси. Няма да го натоварвам излишно за да може следващият път да не побегне от къщата  Laughing

А днес в яслата на Любака ще идва Дядо Коледа. Толкова се вълнувам..като детенце Simple Smile Нямам търпение да разбера как е минало. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 4 108


Мартеа, отстоявай си исканията за почивка, които съм убедена, ги няма никакви   Naughty Няколко пъти в годината си мисля, че ти е позволено да повееш байрака нейде за няколко часа.


а той не че нашият ще откаже, само дето най-много да заведе детето на някоя баба и да си плюе на петите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт