ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 12

  • 12 714
  • 360
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте и от мен, и аз продължавам,
вчера лунувах но все още не съм се теглила, дано да има резултат. Днес продължавам с плодове, зеленчуци и най-вероятно кисело мляко. Чувствам се обаче малко изтощена, т.е. едвам гледам днес на работа, може би защото не съм свикнала, за първи път лунувам и то наистина, пих само чайове, малко кафе, прясно изцедени моркови и портокали и вода /насила/.
b_ivanova менюто ти е напълно нормално.
Кой друг лунува вчера newsm78, УсMuBka ти ли, какви резултати имате от лунуването специално

# 46
  • Мнения: 1 454
Мацки , днес съм от сутринта като изстискан лимон...просто...
не съм яла, само кдве кафета...по-късно ще ви чета... много ядове от суринта на личностна основа в работата ми и ...главоболието ми се засилва допълнително от липсата на сън ,че нали излизах снощи на рожден ден

Целувки на всички
до довечера

# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Явно днес е натоварено на всички и аз много работа, та не се добрах до вкъщи да хапна зеле, взех си една активия с мюсли (не съм яла цяла вечност) и си я изядох с кеф, а сега десерт - няколко мандарини.
До вечеря ще към на плодово-млечен ден!

# 48
  • Мнения: 552
Отчет и от мен:
2 кафета и малко вода (хич не ми върви). Панталоните ми се изсулват, но все още не могат да ми паднат  Mr. Green.
Тази вечер съм на шопинг със съпружеството. Той го нарича "разходка", ама аз си знам какво ще последва  Wink. На 28-ми сме на банкет и съм се зачудила какво да си облека - дали нещо ново, или с кеф да облека някой от старите си тоалети, които до скоро не ми ставаха.
То било много хубаво човек да е на макс с работата - хич не остава време за храна  Laughing.
Поздравления за всички удържали деня и внимателно с вечерята  Naughty!

# 49
  • Мнения: 890

Ехоо,

ето ме отново,

за сега съм на едно 3в1 даже половин. Едната половинка изпих вчера. Нямам апетит, но ми се иска да си сложа нещо в устата за вкус, но ако реша да ям ще е активия или кренвирш. По-добре е активия, но пък кренвирша си го пека и става много вкусно. Иначе мисля, че са равностойни по калории... ох, а най-добре ще е като не съм гладна да не ям, защото само ще ми се отвори апетит, а по-важното не е с кое ще започна, а с какво ще продължа и завърша...

kriskoto, браво за успешното лунуване. И знай, че въпреки, че си на течности, това не означава, че трябва да се насилваш да пиеш Simple Smile

Дейзи, все не мога да стигна до твоята тема, но просто като не съм на тази диета и не знам какво да кажа. Оня ден си взех активия, но там ако пиша активията ще е само едно то 1000та неща, които погълнах...

Анджи, ти как си? Достигна ли си целта? Искаш ли още да отслабваш и колко или само поддържаш?

# 50
  • Мнения: 488
Здравейте, шишкавелки!!! За вас не знам, аз съм такава. Днес свърших една чудесна работа и жената, доволна, реши да ми се отблагодари - като цял ден ме е черпила с пасти, шоколади, торти, пици,... вече не помня какво, че и на ресторант ходихме. Нали знаете - най-голямо уважение/най-голямата мръвка. Горе-долу така се получи при мен. В момента ми пукат шевовете, не мога да се подкача на степера - одеве нещо жално у него изскърца. Абе, май работи, ама точно сега съм склонна да проверя дали леглото още е мекичко, като снощи, а не дали степера ще ме издържи с тоя грамаж.

Както съм подкарала, на Коледа ще се барабариме с прасето по кила.

И понеже до сега само японската ми е действала минусовограмово/килограмово-минусово, мисля от утре да я почна и поизкарам някой и друг ден - поне до празниците. Щото мама-свеки, ако знаете как вкусно готвиииии, а на Коледа или там някъде сме канени и ме чака голямо чревоугодстване.

Уф, малко ли приказвах цял ден, та и тука уста не затварям!
Айде, вземайте бързо думата, докато ви я давам, че пак ще отворя уста... Joy

# 51
  • Мнения: 833
здравейте момичета ,ще приемете ли още една голяма лакома ламя,която ще се пръсне от ядене някой ден newsm53 smile3525.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=202143

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 21:05 от миле-на

# 52
  • Мнения: 1 454
 Hug Hug Hug

салатка, мюсли и велоергометър...тоа е плана
Целувки ....а утре ще съм сериозна цял ден на форум!

# 53
  • Мнения: 488
миле-на, идвай по-бързо, че от дебелеещите (тия дни) май само аз се навъртам тука. Добре ни заварила, дай инфо - кг, см, цел, срок.
Малиййй, направо като даскалица се изходих!

Daisi4ka , как въртиш тия педали?! С три почивки и триста зора - 11 минути на степера... Днес се прибрах мозъчно изнасилена, сега, след това бъхтане на степера, ме боли и ду...ето. И така ли ще я караме?!

...А утре графика ми е на секунди нацепен! Пия един аспирин и лягам. Пък ако успея и да заспя...

миле-на, ника ти ми "говори". Засичали сме се по други пътеки... пиши, ако се сещаш или ти идва нещо наум - лични. Тук съм по-редовна от там. А

Аре, стига толкова, че ше взема да изръся още някоя щуротия...Нали уж съм гроги!

# 54
  • Мнения: 603
Здравейтеее най-накрая вкъщи ,на топличко, сега си лягам и няма да мръдна докато не се наспя!  Rolling Eyes Аз съм диетична, не съм се мерила, ще се премеря в четвъртък да видя има ли резултат.
Дейзи, Страхотен план, днес и аз го следвах  Hug, и дано не се ядосваш повече  Hug
Далал, ама ти наистина нищичко не ядеш.  Hug Но ако така се чустваш по-добре, така си карая. И браво, че въпреки грипа си тренираш  Hug
Милена, добре дошла! Кажи ни малко повечко за теб?
Криси, честито. Ти си направо манекенка. Радвам се за свалените кг,порадвай им се и скоро да ни се похвалиш с друга новина, една такава радостна, хубава за всяко семейство  Embarassed Grinning малко остана от раб. седмица и ще си починеш.
Анджи, поздравления за сваленото кг. и аз обичамм шоколад.. и дано днес си си купила нещо хубавко.
Маца, я да се стягаш.  Naughty Сега си почини и от утре на диетична линия
Приятна вечер момичета, макар че малко късно ви я пожелах.

# 55
  • Мнения: 833
ами какво да ви кажа за мен,на 2 юни си поставих гастрален балон,и ако някой ви каже че се отслабва като с магическа пръчка не му вярвайте,но както и да е. smile3518 newsm44И така с много глад ,фитнес  и лишения от сладичкото за което умирам от 85кг.стигнах до 68кг.,за около 4месеца.След което от лакомията си качих 3кг,и от една седмица пак старата песен :глад ,фитнес и глад.Това за мен .

# 56
  • Мнения: 552
Ето ме отново. Нещо сън не ме лови, а не знам защо.
Криси, разкошна си, миличка! И очите ти са станали едни такива голееееми.... бузките пък хич ги няма. Мадама и половина. Мъж ти как те пуска на работа такава хубава?!?!?!
Далалче, аз съм много далеч от целта си и се съмнявам, че ще я достигна. Всъщност това на линийката е много смело - добре се чувствам около 61-63 кг, защото съм 1,73 висока. От средата на май месец се въртя в един омагьосан кръг с идеята да възвърна фигурата си, но става адски бавно и трудно  Sad.
миле-на, добре дошла  Hug. По линийката ти виждам, че добре си се справила през последните 6 месеца. Дано продължаваш надолу до достигане на целта си.
Маца, ти тези дни само за храна приказваш. Недей така бе, мила, смили се над нас, гладуващите и удавени с вода дружки  Tired.
Усмивка, за жалост не можах да се добера до базара - те много рано си тръгват продавачките   #2gunfire. Успях да забърша обаче една страхотна пухкава пижамка - бананова с пате отпред  Crazy. Много съм фешън с нея.
Остава да се оплача от себе си - два дни кафе и вода и тази вечер се почерпих с ориз+гъби и постни зелеви сърмички. Дано поне не съм качила. И още нещо - продължавам да си гледам тренажора, да си го ползвам като закачалка........ абе ужас  Confused.
Хайде стига толкова от мен. Отивам да се гушна под завивките и да се приспя с някой скучен филм по ТВ-то.

# 57
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро, нощни птици!
Как сте днес?
Милена, добре дошла!
Анджи, съжалявам за неуспешния пазар, но сега по празниците това ни чака - пазар, пазар.....
Днес планирам ходене на лекар, да приключа годината прегледана отвсякъде, с оправени зъби.... олекнал джоб.... Най-важно всичко да е наред!
Много минуси!
Може би до утре
ЧАО!

# 58
  • Мнения: 603
Добро утро момичета  Hug Аз сега пия кафенце и се премерих и кантара ми показа - 49,2  Whistling Grinning От 51 клонящ към 52. Дано свалям още и после ги задържа..  baby_neutral Praynig
Анджи, честита пижамка. Съжалявам че не си ходила по магазините, това с работното време и много тъпо, хората са до никое време на работа или училище, абе  Sick аз така вчера от сутринта до вечерта разнасях с мен стъклени подаръци. Ама поне купих всичко.
Иванова, да пожелавам ти и при лекарите всичко да е наред
Милена, бързо ще ги смъкнеш. Просто бъди по-упорита

# 59
  • Мнения: 488
Добро утро - или - добър ден. Здр! - казва синчето.
Днес съм 56,5. Кофти номер съм си извъртяла с това обилно хранене последните  3 дни. Нещо май сам и понастинала.
Сега продължавам да работя. Само наминах, че не мога да се стърпя и да не ви чуя...

Общи условия

Активация на акаунт