разговаряте ли си с мъжете?

  • 3 439
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами напоследък все за битовизми си говорим. Постоянно нещо ремонтираме, обзавеждаме, в някакъв такъв период сме... Rolling Eyes Улавям се, че последните ни поне 20 теми на разговор са били за покупки, а последните ни 10 излизания са били до магазини за мебели и техника ooooh! Много на зле отива работата Sad

# 16
  • Мнения: 244
откакто живеем заедно си изградихме навика ,кой къде ходил какво правил,в къщи всичко да си споделяме много улеква пк и моя е един бъбривец.. Mr. Green ама слава богу иначе аз говоря на детето цял ден и то не ми отговаря..ако и мъжът ми като се прибере и не ми говори smile3515

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
говорим, но има и моменти, когато мълчим Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 619
Говорим си, на компа стоя аз заради тази краста форума ,но това не ни пречи.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 773
Говорим, макар че аз съм повече по приказките.
Понякога обаче ставам един такъв никакъв темерут и хич не ми се говори.

# 20
  • Мнения: 1 817
Говорим си, разбира се! Тъй като аз съм доста по-приказлива, го хващам, че по някога не слуша. Но това се случва рядко, защото аз се сърдя, ако не ме слуша  Wink ! А пък и имам навика да задавам въпроси в течение на разговора  Party ...
Уж сме си въвели в 19 часа да се спира компа, ама аз по някога като заседна в тоя форум и няма отърване... Whistling

# 21
  • Мнения: 123
да, говорим си, но понякога се дразни ако го питам нещо, предпочита аз да му разказвам, но има и мълчаливи периоди, трябва да има и хумор, иначе ако всяко нещо е сериозно става кофти

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... постоянно очите са им вперени в компа или телевизора...
Да, но пак си говорим.

# 23
  • Мнения: 2 723
Хич не си говорим напоследък.
Лошото е, че започва да ми харесва...

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Говорим си много.

# 25
  • Мнения: 5 401
Всичко си споделяме. Никога не ми е намеквал, че съм му досадила или му преча. Винаги е отворен за разговори, пък и съвети раздава без да ги искам.  ooooh!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Разговаряме на различни теми. Това, което него вълнува, това, което мен ме вълнува.
Имаме доста общи теми. Рядко оставаме безмълвни...

# 27
  • Мнения: 1 756
Говорим и обсъждаме много ,даже на моменти се дразня Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 16 047
Говорим си всяка сутрин до 10  ч  и вечер след 1ч. През 3 дни си говорим по цял ден. Не че се сърдим нещо, просто това е работноно му време.  През деня му се обаждам често по тел., все си намирам повод. Аз съм по разговорлива, но нали ми е другарчето. Децата растат, започват свой живот, ние ще остаряваме заедно/надяваме се/.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не си говорим много. Той е такъв, мълчалив и неразговорлив. Само когато си пийне аператива се разбъбря, но тогава пък е досаден.  Laughing Аз съм емоционалната и споделящата.
Едно е ясно за мен: ако преди брака и в началото му не си говорите много, с годините нещата се влошават. Peace

Общи условия

Активация на акаунт