Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 35 850
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 14 708
Весело ви прекарване с мъжете. То моя си дойде, ама втори ден разкарва товара по фирми. Ще наваксаме по празниците.

# 61
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ами то от София сме само три мами-аз,ти и yovanka.Ти от кой квартал си?От днес и ние ще сме семейно,но ще надничам тук от време на време.
От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78

# 62
  • Мнения: 410
Моля, помогнете за да се справя с този сайт. Пробвах да се регистрирам, но иска zip code. За БМФ става л?

# 63
  • Мнения: 1 715
От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78
Тя ако не се лъжа в предната тема се включи дъщеря й-®

# 64
  • Мнения: 2 270
Запис в новата темичка!
Ние сме заедно от края на ноември!

# 65
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Zip- кода няма значение...това е пощенски код......аз писах 9000.Сайта дава корабите само в Европа.....обаче е малко като да търсиш игла в купа сено.Аз се пулих пулих Shocked, ама така и не намерих кораба на който е съпруга ми......добр ще е да получим малко инфо за работа в сайта, щото ще ни отекат очите.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 552
Галя, до къде стигна с регистрацията в сайта? Какво писа на позиция-Type of Organisation
и на позиция-Position?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 447
И аз се пробвах да се регистрирам в сайта,но и аз не намирам кораба на мъжът ми.
Teia_zah писа че дава инфо от преди 1-2 часа,а моя беше в Европа преди месец и половина.
Аз  това си обяснявам  , че е причината да не мога да го намеря Peace
 

аз писах последното Oder май беше

# 68
  • Мнения: 39
хеи варненски мами кога ще има среща аз нещо не съм разбрала аз също съм от варна и бих се радвала много ако наистина се съберем хем да си поприказваме хем децата да се наиграят на воля

# 69
  • Варна
  • Мнения: 447
хеи варненски мами кога ще има среща аз нещо не съм разбрала аз също съм от варна и бих се радвала много ако наистина се съберем хем да си поприказваме хем децата да се наиграят на воля

Записвай се при нас Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250052.0

# 70
  • Варна
  • Мнения: 552
rosimar, срещата е тази събота в пицария Маестро от 14 ч. бившето кино Република на ул.Шипка.
Предната среща пак беше там .Ще се радвам да се съберем повече хора.

# 71
  • Мнения: 74
И аз се регистрирах, за да видя за какво става въпрос. Не е лош сайта!
На вид организация просто си харесай нещо Илева, защото ако избереш Other те кара да уточниш! На позиция също си харесай нещо и това е!
Горе в дясно има две менюта и от там е по-лесно да намерите позицията, която търсите - Europe и Oceania. За да се видят по-детайлно корабите се кликва върху тях и по-долу в ляво се появява списък с имената им.

# 72
  • Мнения: 1 174
Здравейте, мили мами! Simple Smile

И аз съм една от вас, бих искала да се включа в хубавата темичка. Simple Smile

Мъжът ми също пътува по моретата и както бях писала в подобна тема, не се свиква с липсата на любимия човек, колкото и време да минава...Хубавото сега е, че вече не съм съвсем сама, а имам прекрасната ни малка дъщеричка (11,5м.), която ме занимава и развеселява по цял ден, та не си позволявам да плача със седмици, както преди...
Няма да се оплаквам, на всички ви е ясно как се чувствам - както всяка една от вас!

Искам да отговоря на онази мама, която питаше дали е възможно пътуването със съпруга при БМФ-корабите.Ами в началото на тази година, според това, което зная от мъжа ми, е позволено качването на придружител, само при осигуряването му на пълна спасителна екипировка - нови  костюми, които били много скъпи и им били отпуснати от компанията за екипажа.Това били последните изисквания по безопасност, наред с тези за отпадането на палубните лодки, като мярка за евакуация.
Да уточня, че информацията ми е за контейнерното плаване към БМФ.

Приятен ден и поздрави! Simple Smile

# 73
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз си мисля че БМФ трябва да осигури спасителни екипи на всички намиращи се на кораба....в крйна сметка придружаващо лице може да са не сао съпругите,но и други вещи лица....които едва ли си закупуват оборудването.
Предполагам че след одобрение от страна на БМФ да се качиш на кораба, ти си част т екипажа..и от тази гледна точка те поемат отговорност за теб. newsm78
В противен случай разрешението остава само формалност....не знам кой би тръшнал сума пари за екипировка при условие че го чакат магазини  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 174
Аз казвам само това, което зная, а не вярвам мъжа ми да ме е излъгал - няма за какво (той отговаря и за тази част).Вече съм се качвала при него, с голямо ходене по мъките стана всичко, понеже беше лято и всички бяха в отпуск, но след нашия рейс се случи голяма разправия точно по този повод с още една придружаваща двойка.Както знаете, може би, по контейнерите е по-трудничко и не е възможно просто така да се качиш...Нали капитанът е с пълна власт и той отговаря за всеки един?А така или иначе екипи са осигурени само за броя на екипажа - 22 +1(евентуален стажант).
Може и да греша, дано да е така, но това е информацията, която имам, а...обикновено има ли желание, има и начин! Wink Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт