Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
  •   1
Отговори
# 4 845
  • Мнения: 2 070
Ние имаме заек ,щерката му вика Коки
Медена,тва второто може да ми го пратиш по пощата,легна ми на сърце Wink

# 4 846
  • Мнения: 5 140
Парадоксче, Шуши, Медовинке, Синеоч здравейте   Hug Heart Eyes


Надееееее поспа ли?


Меденка ти представяш ли си? #Crazy Едно куче ми стига, а сега и заек е ще трябва да се  #2gunfire. Иначе са страхотни сладурчета, много са сладки. Heart Eyes

# 4 847
  • Мнения: 804
Ние имаме заек ,щерката му вика Коки
Медена,тва второто може да ми го пратиш по пощата,легна ми на сърце Wink
А дъл ще оживее до тракийско?

****************
Синеоче, зайчето не изисква никакъв ресурс откъм време. Малко средства са му необходими за отглеждането. Изобщо не може да се сравнява с кучето.

# 4 848
  • Мнения: 13
Парадоксче, Шуши, Медовинке, Синеоч здравейте   Hug Heart Eyes
О, наденце  Wink

# 4 849
  • Мнения: 5 140
Меденка ама Ройчето ще го изяде.
Аз го казвам (пиша), че аз ще трябва да се грижа за него, не че изисква някакви ресурси.

# 4 850
  • София
  • Мнения: 21 333
ЗДРАВЕЙТЕ НА НОВОДОШЛИТЕ  Hug Hug Hug

# 4 851
  • София
  • Мнения: 21 333
меденке по колко ги продаваш зайчетата мила  newsm78

# 4 852
  • Мнения: 354
Ей, не мога да се доредя до тук  ooooh!
Как сте мили мои?

Парадоксче, защо не си идвал скоро?
Коя мома пак те притеснява?

# 4 853
  • Мнения: 804
меденке по колко ги продаваш зайчетата мила  newsm78
Продавам ги за едната грижа и добро отношение към тях.
Пари не искам,само някой да ги обича и грижи за тях.
Както казах, не изискват някакъв особен ангажимент. Веднъж - два пъти дневно им се дава храна,вода, на 4-5 дни им се сменя талаша,при добро желание вечер или на два - три дни се галят и се пускат извън клетката...това е.

# 4 854
  • Мнения: 3 835
Медовинке, какви са тия зайчета? Много сладки, ама да не ви изгризат всичко у вас, къде ги държите? Hug

Синеоч, толкова отдавна не съм те виждала, как си? Hug

Купона беше супер як, ама реанимацията изисква време. И мойта щерка болна. Confused А Дамаянти е надминала себе си, такива жестоки снимки и идейни колажи е направила, нямам думи, страшна е, кога успя идея си нямам.  bouquet Heart Eyes
Кафе, цигарки, добреееее. Laughing

# 4 855
  • София
  • Мнения: 21 333
меденке по колко ги продаваш зайчетата мила  newsm78
Продавам ги за едната грижа и добро отношение към тях.
Пари не искам,само някой да ги обича и грижи за тях.
Както казах, не изискват някакъв особен ангажимент. Веднъж - два пъти дневно им се дава храна,вода, на 4-5 дни им се сменя талаша,при добро желание вечер или на два - три дни се галят и се пускат извън клетката...това е.

чудя се дали да да не направя едно подаръче на малкия - ама не знам дали е добре за малко дете - ти какво ще кажеш  newsm78
иначе знам - братовчеда гледаше - пускаше го да си тича, изяде няколко кабела но иначе не е правил много бели де. синчето ми беше лудо по него - само го преследваше
 Laughing

# 4 856
  • Мнения: 2 070
няма как да устиска до нас ,иначе с удоволствия взимам едното

# 4 857
  • София
  • Мнения: 21 333
наденце и тео здравейте  Hug Hug Hug

# 4 858
  • Мнения: 5 140
Тео  Hug, благодаря добре, виждам и ти си добре, на снимките си супер. Heart Eyes

# 4 859
  • Мнения: 354
наденце и тео здравейте  Hug Hug Hug
Здравей, Вемби!Пак си с нова визия  Hug

Общи условия

Активация на акаунт