До американските мами - разни питанки

  • 2 430
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
А как е с хомеопатичните лекарства? Те с рецепта ли са или може така да се купят
Питам за тях щото аз антибиотици не ползвам

# 16
Не, те са без рецепта.
Само дали ще намериш Thinking
Най-добре си вземи каквото пиете, нама да имате проблем на летището Simple Smile

# 17
  • Мнения: 734
Здрасти Деби, извинявай че чак сега се включвам, имам проблем с достъп до компютър и живот и здраве следващата седмица пак ще съм на линия.
realtor@usa.com ми е мейла. Драсни едно съобщение кога идвате към Калифорния. Аз съм на 1 час на юг от ЛА- до Лагуна Бийч, ще се радвам да се видим ако имате път насам.

Времето през октомври е супер, през деня става за плаж, но вечер е леко хладно - ако е в началото на октомври е около 20-23 градуса, ако е в края е 18. През деня е винаги над 22 градуса. Трябват ви удобни обувки за да можете да обикаляте и някакво леко яке или тънък пуловер за вечер.

Вечеря в нормален ресторант за двама плюс вино е между 40 и 50 долара максимум, но количеството е огромно, всичко е прясно, и току що сготвено.

За обществена пералня не знам какви са цените, ще ползваш моята , няма проблеми.

Цитат на: debelanata
Момичета,
октомври ще ви посещавам. Ще минем на разходка през Аризона, Невада и Калифорния
Интересува ме инфо особено ако има от тия щати.
1. Колко струва обществена пералня - все ще ми се наложи да пера, а на ръка няма как да стане като сме само по мотели и пансиони
2. Какво е времето през октомври по тия места. Все пак ще пътуваме с автобус за 2 седмици и искам да знам колко и какви дрехи ще са ми нужни
3. Колко струва вечеря в нормален ресторант - може пицария, може китайски, но в никакъв случай от типа на МакДоналдс
Да свиркат мами от Финикс, Лос Анжелис и Сан Франциско

Може да ви се вижда малко рано, амам искам да си оправя бюджета дотогава, нали сега долара е много евтин Wink

# 18
Здравей, и аз да се включа с информация Simple Smile

Живея в Лос Анджелис, и виждам, че момичетата от Калифорния са ти дали изчерпателна информация, но все пак- Обществените перални доколкото зная са $1 или 75с. Времето през деня е за плаж, носете си много плажно масло и се мажете още сутринта преди да излезете, защото слънцето е много силно тук Simple Smile През деня също е добре да имате водичка с вас, аз лично много ожаднявам тук /въздухът е сух/ и винаги имам вода. Като цяло е приятно и предполагам няма да имате каквито и да е трудности. Вечер е хладно и е добре да имате връхна дреха. Ако имате нужда от информация къде да се разхождате тук, ще се радвам да ви помогна Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 244
Jungle, Татяна, много ви благодаря
Значи да стягам по летни дрехи и едно леко якенце. Пък ако ми потрябва ще си купя Wink
За вечерите по ресторантите питах щото имаме платено само нощувка с закуска а след това все някъде трябва да се хапва, а трябва да си направя ориентировъчна преценка колко пари да сменя за да ми останат и за някоя дреболия подарък за хлапета, мъж и баба

# 20
За цените:

Давам ти относително ефтини към нормални цени на човек, без да включвам пиене. Без такса и бакшиш- бакшишите са към 12-15%

Обяд- ако е само сандвич от известните тук SubWay е $5, кафето също е към $4-5, сладкиш или торта пак толкова, огромна чаша фреш $4-5. А нормален обяд започва от $7-8. Салатите обикновено са $7-8.

Вечеря- Вечер е по-скъпо. Цените започват от към $10. Чаша вино е от $7 нагоре, ако пиеш безалкохолно /да ти кажа аз не пия и не знам колко е  Embarassed/ и  водата винаги ти е безплатна /доливат и за двете/. Ако отидеш на бар напитките започват от $7, а мартини коктейл е към $12.

Можеш и да си вземаш неща от хранителните магазини, там естествено е най-ефтино  Wink

# 21
Уф, гостът по-горе бях аз. Ако искаш ще ти пратя е-майл, когато имаш въпроси.

# 22
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Татяна-Лос Анджелис
Уф, гостът по-горе бях аз. Ако искаш ще ти пратя е-майл, когато имаш въпроси.

Ми ти що не се регистрираш като хората, ами само гостуваш?

Общи условия

Активация на акаунт