Ако ви каже, че иска да чука ваша приятелка

  • 35 911
  • 127
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Ми човека има еротични фантазии и се чувства свободен да ги споделя с жена си.
Няма лошо, стига и ти в това време да достигаш до удоволствие.  Не ми е възбуждащо да мисля за приятелките си, докато правя секс.  Това виждам, като пречка в случая, защото секса е двупосочно занимание. Иначе, предполагам  всички сме обсъждали природните дадености на приятелките си с мъжете си и темата не е била повдигана от нас. Това е широко разпространена еротична фантазия.

А що се отнася до дръзките му опити да е с друга жена и търси твоето одобрение - отново, според мен това е по-скоро фантазия, отколкото реално желание. Ако имаше намерения щеше да ги изпълни без нужда от одобрение. Ако вземе много да настоява направи един бурен скандал и виж какво ще стане.

# 16
  • Мнения: 516
Прави чест на мъжа ти, че обсъжда с теб сексуалните си мераци. Можеше просто да изчука приятелкатат ти и да разбереш в последствие по кофти начин. Човекът явно държи на теб.  Щом ти е неприятно, му го обясни в прав текс. И се надявай, че няма да ти кръшне тайно.  Laughing

# 17
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Започвай и ти да споделяш своите фантазии с него. Twisted Evil Ако на купона награби другата-хващаш някой приятел и изчезвате-на кафе, на бира-където и да е. Нареваваш си се хубаво на неговото рамо, споделяш, олеква ти. На мъжа като ти сподели какво са правили с неговата мечта сервираш каквото решиш-истината за теб или съчиняваш по-така сценарий. Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 196
Всеки луд с номера си.  Confused
Защо просто не го изпревариш и не изчукаш тази ваша приятелка преди него? Като му се похвалиш след това, разбира се.

# 20
  • Мнения: 2 070
боже ,ми то в такъв случай по -добре да ч.ка нея ,а да иска мен Thinking

# 21
  • Мнения: 3 157
Айййййййййййде на пързалката..... Joy


 Peaceи на мен на такова ми мирише

# 22
  • Мнения: 179
Айййййййййййде на пързалката..... Joy


 Peaceи на мен на такова ми мирише
точно това е  Outta Joint

# 23
  • Мнения: 647
"Ех, колко мъка има по този свят..."
Извратено или не мъжа ти е изключително честен към теб. Това показва най-малкото , че те уважава и цени. Крайни мнения в този форум - дал господ , особено от хора непрепатили .
Щом е женен един човек не значи , че е опериран от влюбване. Ами хлътнал е нещо мъжът ти. Но си иска и семейството. Терзаела го е мисълта , че не постъпва честно с теб и ти е казал истината. Ако е нещо еднократно все се преживява някак , но това може да стане стил на живот !
От друга страна ако го спреш , може да дойде и момента когато той ще започне да се крие и пак ще го направи , но вече ти няма да знаеш.
Засега не прави нищо , изчакай продължението !


# 24
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мислиш ли, че вече не го е направил имам предвид, че не изчукал приятелката ти? А тя тази твоя приятелка дали знае за неговите мераци и дали не му е дала повод за такива? Защото, ако е тогава не ти е никаква приятелка? И поддържам мнението на всички момичета тук които мислят , че и ти трябва да го шантажираш като му кажеш че и ти от известно време имаш мечти и щения да го направиш с негов приятел.

# 25
  • Мнения: 1 172
Аз пък мисля, че съпругът си мечтае за тройка. Което всъщност не е кой-знае колко странно, защото голям процент от мъжете си мечтаят за такава комбинация. И вече е набелязал 2та жена, остава само да навие собствената си съпруга.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако ми каже....няма такъв вариант, моят мъж никога няма да направи такава глупост. В смисъл - няма да ме пита hahaha
Да не е луд Joy

# 27
  • Мнения: 307
Казваш ,че говорите за тройки, четворки и т.н. А практикувате ли ги? Познавам двойки ,които имат
разкрепостен сексуален живот и въпрос като този, от който ти се огорчаваш , за тях е ежедневие и начин на забавление.
Но според мен с мъжа ти имате различни потребности и ако да този момент не си го приела /не искаш/ не можеш/
то по-добре  е да бягаш надалеч.

# 28
  • Мнения: 658
Боооже, след такъв разгговор сигурно никога повече няма да му имам доверие... Thinking
Като гаджета - може би е нормално, но семеен човек ... Аз ще съм безкрайно обидена от факта че ме използват като секс кукла. Със сигурност няма да искам и да си лягам с него

# 29

Хм, ние сме много различни в сексуалния живот. Бих направила тройка и четворка, но по-скоро със странични хора, не толкова близки за мен, камо ли пък с мъжа ми. Опасявам се, че няма да се отпусна и за мен ще е по-скоро неприятно изживяване. Второ се опасявам от по-нататъшни проблеми - ревност, съмнения и желанието му случката да продължи да се случва.  
Харесва ми това, че е искрен с мен и нямам нищо против да коментираме разни неща по време на секс, но...чак пък да ме пита дали бих го оставила на купон да я чука въпросната в някоя стая и да се правя, че не знам. Нее, не мога. И тук мисля, че вече идва наглостта, за която някои споменаха.
Иначе въпросната не ми е приятелка, а далечна позната и се засичаме просто по купони. Не се изразих в заглавието провилно. А и навярно някои не са ме разбрали. Нека има фантазии. Просто това последното много ме смути и обиди. Все едно вярно съм някоя сводница. Чак пък да се правя на луда. И отсега нататък как да ги гледам като си говорят като все това ще ми е в главата.
Аз например не бих си позволила така да го нараня. Всъщност вече се замислям, де. Ако направя нещо, по-скоро бих си премълчала. Защо трябва след това да се терзае. Макар че не знам дали той би се терзал. Истината е, че хората се променят много с времето. Не съм предполагала, че ще имам такива проблеми, но уви...

Общи условия

Активация на акаунт