Изцепките на мъжете на път за родилното:-)

  • 4 637
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Аз раждах в друг град и мъжа ми го нямаше при мен когато ми изтекоха водите вечерта на 02.10. Час преди това си говорихме по тел. за разни наши си работи.
Когато се обадих пак и му казах че тръгвам за болницата и че са ми изтекли водите горкия явно доста се е притеснил и първите му реакции бяха:
" - Аа ъъ, обади ли се на доктора!?
  -  Да
  - Ааа, ама ти в съзнание ли си?"
Горкия, ами ако не бях в съзнание, щях ли да говоря с него. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 66
При нас ситуацията беше следната. Имах контракции цяла нощ, но не събудих мъжа ми,защото си мислех че са фалшиви пък и той сутринта заминаваше командировка и да не го притеснявам да може да се наспи Joy. Цяла нощ се мятах в леглото като риба на сухо, а той спа като пън до мен. Сутринта го изпратих и издържах така до 4 часа следобед, когато му звъннах и казах 4е вече съм в болницата. Миличкият беше толкова изненадан че ми каза ама чакай аз до 2 часа ще се прибера и ще те закарам. Аз пак му обяснявам че доктора ми е казал че до 40 мин ще родя, ама той паниката пак да съм го чакала. #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 666
Ех, че хубава тема!
Моят мъж изцепки няма по простата причина, че се ошашави и панира тотално и само изпълняваше като робот нарежданията ми.

# 18
  • Мнения: 1 367
Страхотна темичка,браво на авторката!Моят мъж се държа много адекватно,сякаш всеки ден това прави /да води жена си да ражда/.Дори успя да пие кафе с цигара сутринта,докато аз се приготвях да тръгваме с контракции през 3-4 минути. Laughing Много ми беше смешен в таксито.Аз опната на задната седалка си охкам тихичко /понякога не чак дотам тихичко/,а той ме успокоява да не викам,че шофьорът се стряскал,да не направим някоя беля на пътя...После стана ясно,че при всяко мое охкане таксиджията  пребелявал и му се разтрепервали ръцете.Досега не му се било случвало да кара родилка.Заведе ме той по живо,по здраво,с нагласата,че ще раждам часове наред,и отида на работа,че имаше спешна поръчка.Те пък взеха,че ми направиха спешно секцио минути след като той замина.

# 19
  • Мнения: 71
Горките таксиметрови шофьори:))))Имам чувството, че всеки от тях си умира от страх да не започне раждане точно в неговата кола:))))))

# 20
  • Мнения: 1 367
Аха,помня,че му казах да не се страхува,има още доста докато се роди бебето,така че няма да му погодя този мръснишки номер,да му изцапам колата.Май много филми гледат тези шофьори.....

# 21
  • Мнения: 108
не е тук мястото на моя въпрос, но само за минутка:   Какво представлява падане на тапата ?   Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 367
Това е едно такова кърваво,слузесто нещо,което предхожда изтичането на водите например.Със сигурност ако това сане вкъщи,бягай бързо в болницата.Няма начин да не го разпознаеш като го видиш.

# 23
  • Мнения: 728
Аз още нямам какво да кажа по въпроса .. но скоро сигурно ще има някоя изцепка от страна на мъжо /като го знам какъв е/, когато тръгна да раждам.
Иначе преди няколко вечери ме приболя корема доста, а той тъкмо задрямал. И викам му аз : Миши нещо ме боли коремчето /с мисълта да иде да ми вземе хапче/, а той сънен отговаря: Не си мисли че ще раждаш сега, спи ми се. #2gunfire
А вчера седим ние у наще на гости и те пийнали а аз вече от седене место не мога да си намеря, кръста ме заболя и какво ли още не Crossing Arms. Присъщо за нервното ми положение почнах да мрънкам, и да пъшкам, а те в един глас: Да не тръгнеш баш сега да раждаш, тъкмо ни се е отворила глътка.
 Naughtyабе мъже какво да ви кажа, с тях зле без тях още повече

# 24
Бях на преглед в събота. Записваха тоновете на бебчо в Шейново. Две седмици преди термина. Сестрата ми казва оооо много са ти ниско тоновте ако не родиш тази вечер ще е тия дни Simple Smile Разказах на него и на майка ми за това, даже ми беше смешно как така ще раждам - то има време  Sunglasses Водите ми изтекоха в два през нощта.  Grinning Събудих мъжа ми и му викам ще раждам. А той то сигурна ли си. Стандартен въпрос  Grinning Закара ме в болницата. Беше много притеснен и му казаха прибирай се и утре сутрин ела. От 8 часа милия беше отпред и ми се обади да ми каже, че е с мен. В 12 му се обажда свекърва ми и му вика какво правите. И той АМИ ЧАКАМ   Grinning и тя ами какво чакаш. Разбрали се после  Simple Smile какво чака. В 12.30 принцесата се почви на бял свят.

# 25
  • Мнения: 1 172
Моя мъж и той сравнително адекватно се държа...Пътувахме от Ловеч до Плевен за раждането,но нямаме собствена кола и той беше взел от един приятел,ама не каква да е кола,а Пежо 607.И на мен по средата на пътя почнаха да ми текат водите,ама голямо шуртене,всичко беше мокро и мъжа ми се разпищя"как можа,сега как ще я почистя колата, я слизай докато ти изтекат водите и после продължаваме", а след малко ме пита"Ти сигурна ли си,че това са ти водите?Да не се напишка,че тогава те убивам!" Много подходящи реплики за случая Laughing Sad  А след като му казали,че се е родило бебето, той изпратил този СМС до всички от указателя си:" Роди се Ива Николова, 4,400кг, 53см. Майката и детето са добре.Бащата е в несвяст. Чичо доктор"

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
" Роди се Ива Николова, 4,400кг, 53см. Майката и детето са добре.Бащата е в несвяст. Чичо доктор"
Много сладък смс  Joy Бравооооооо  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
............"как можа,сега как ще я почистя колата, я слизай докато ти изтекат водите и после продължаваме", а след малко ме пита"Ти сигурна ли си,че това са ти водите?Да не се напишка,че тогава те убивам!".............................
Е не направо ще падна от стола Joy Joy Joy,слизай да ти изтекат водите,а ако беше зараждала в колата? JoyКво щеше да ти каже,я слизай да родиш и после се качвай Joy Joy Joy.Не не умрях от смях просто.. Laughing

При нас не се сещам за някакви конкретни изцепки от страна на мъжа ми,спомням си само че ме питаше:"Е аз сега кога да черпя,сега,като родиш или като ви изпишат newsm78?" Joy-кой за кво си мисли?
Другото беше,като се роди малкият и той идва вечерта в реанимация и носят бебето да го види,разопаковаха го от пелените и моя го гледа и вика:"Ми да харесвам си го!" ShockedАко не го харесваше какво ли щяхме да правим newsm78 Joy.

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Mr. Greenинтересна темичка~!
Когато за първи път усетих болки и контракции, както си лежахме и гледахме телевизия аз съобщих - започвам да раждам  Laughing Mr. Green Whistling
Мъжът ми стана и започна да се бие в стените  Joy hahaha и да се чуди сега какво ще правим  Flutter
Понеже сме от Ботевград, а имахме уговорка да раждам в София, той започна да тича да приготвя багажа и да го товари в колата, а аз влязох в банята, изкъпах се и контракциите отминаха, ама си трайкам  Mr. Green
И тръгваме ние за София, отидохме наистина, прегледаха ме и ме оставиха в болницата  Sunglasses
Отварям багажа и какво да видя  Rolling Eyes
човека най-старателно ми сложил вилица, лъжица и чаша   newsm78:35:паста за зъби/без четка, шампоан и едни чехли  Sick ooooh!
Добре че не родих веднага, а и имах възможност да изляза до аптеката и близкия магазин да си напазарувам каквото ми беше нужно Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 666
Другото беше,като се роди малкият и той идва вечерта в реанимация и носят бебето да го види,разопаковаха го от пелените и моя го гледа и вика:"Ми да харесвам си го!" ShockedАко не го харесваше какво ли щяхме да правим newsm78 Joy.

Е, как какво, бе Карчева??! Ми щяхте да го смените за по-хубаво!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт