Тийнейджърите VII

  • 19 948
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 900
Аз пак да почерпя. Че както бързо набрахте скорост в новата тема, да не изпусна някого.


АПНАХ  Laughing Laughing Laughing
Теменуга да не гледа  Wink Laughing
Какъв ден е днес  newsm78 newsm78 newsm78

Все пак да си жива и здрава!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 724


Да, ама видох Mr. Green
Днес празнуват Даниела ,Даниел, Данко ,Дачо...

# 17
  • София
  • Мнения: 937
Честито, да си жива и здрава ти bouquet, както и всички твои любими хора!!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 14:45 от Iva_s

# 18
  • Мнения: 3 540
Честит имен ден!
Много здраве и успехи!

# 19
  • Мнения: 3 479
Честит имен ден на всички празнуващи днес  bouquet

По въпроса за изнасянето на тинейджърите: като ме ядоса яко пубера и започвам да го заплашвам как ще го изгоня от къщи. Като не му харесва, прав му пътя Crossing Arms Той пък ми се кани да живее с мен до 60 години Rolling Eyes Май аз повече съм стресната от неговата закана, отколкото той от моята  newsm78 Може би защото е още малък, но у нас няма мераци за изнасяне. Виж за демонстриране на независимост има, но по - друг начин. Човекът гледа да се възползва максимално от благинките у дома, но иска да си прави каквото на него му харесва. Дори с баща му често го майтапим, как чакаме с нетърпение да стане на 19 (да завърши училище с една дума) и да го пуснем да се оправя сам в живота Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Честито на имениците   bouquet

Ние пък сме болни, дойде си от училище бледа, трепереща, лошо й станало, повръщала.
Някой вирус ще да е лепнала  Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 16 038
Честит имен ден на всички празнуващи майки, бащи и деца. Винаги съм мислила, че Даниелите празнуват на Йордановден.  У нас заплахите са, че никога няма да се изнесе, ше живее с мене за да и гледам семейството и ще си прави каквото иска.  Иначе, ако стане дума за чистене - апартамента не  е неин и няма да участва. Като и предложа да живее отделно/има къде/ - отказва категорично. Защо да харчела пари за режийни.  Явно това са настроения и не трябва да се вживяваме.

# 22
  • София
  • Мнения: 346
Да са живи и здрави именяците!   bouquet
А по въпроса за изнасянето- моите нямат още такива мераци. Но лятото ме ядосаха нещо и реших аз да се изнеса без да им се обаждам(и без GSM) и така да ги накажа и шашна и тримата - таткото и момчетата. Два часа махах крачоли и зяпах магазини и витрини по Гео Милев и Изток (от 21 до 23 часа) и като реших , че достатъчно съм ги притеснила се прибрах. Познайте !   #Crazy Изобщо не бяха разбрали, че ме няма  Joy Ядът ми беше минал след разходката и им простих  Hug

# 23
  • Мнения: 4 447
Честит имен ден на празнуващите!

# 24
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ох, малко се поуспокоих! Благодаря Ви за отговорите.
По въпроса за татковците, нашият го пуска да ходи навсякъде, но след това много хитро се измъква като ме кара аз да се обаждам да видя кога ще си дойде. И естествено аз съм лошата. Хем съм лоша хем с мен споделя , а с баща си не / по-интимни неща, като за гаджетата например/, което ме кара да мисля, че все пак не съм се провалила като родител. Wink

 scherier, честит имен ден! Бъди жива и здрава и много обичана от цялото ти семейство.   bouquet
Amidala, бързо оздравявайте!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит имен ден!   bouquet

Като майка на почти изнесъл се тийнейджър - живее на тавана - мога да кажа, че не е толкова зле. Когато се мотае из къщи, значи със сигурност иска да е с нас. Когато реша да го посетя горе, ме кара да го предизвестявам 30 минути, за да си спретне стаята. Simple Smile В общи линии се справяме добре, мисля, че хем се чувства самостоятелен, хем ни е на една ръка разстояние. Отначало имаше лошия навик да си пуска уредбата вместо будилник и целия вход гърмеше, докато той продължаваше да спи юнашки. Но след навременния скандал от моя страна (изпреварих съседите  Simple Smile), спря да вдига дандании.
Днес стаята му много миришеше на цигари. Според него е пушил единия му приятел. Хммм...

# 26
  • Мнения: 3 200
scherier, честит празник!
Да си здрава, усмихната и много обичана!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 19:36 от cool_witch

# 27
  • Мнения: 901
След като дважди почерпих, благодаря за пожеланията. И аз късно го научих моя светец, но пък много ми харесва историята как лъвовете не го изяли и той казал, "Бог е моят съдия."
Лилибон, добре дошла отново.
А за изнасянето вече казах - чакам с нетърпение и демонстративно при това. Ако ще воюваме, защо аз да съм по-слабият воин.

# 28
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Привет майчета
На патерица : Честит имен ден на schreier ! Много здраве и обич 1

По въпроса с изнасянето - като ни прекипи и на двамата - аз казвам - " вземай си партакешите  и отивай където искаш ". Естесвено съжалявам за казаното , но пък и той усеща , че не го мисля и ме изтърпява . Съответно и аз него  Mr. Green Един път иска да се изнаса на 1/8 , друг път и той се гласи да живее все с мама  Mr. Green 
С таткото сме разведени , но поддържаме отлични взаимоотношения . Обаче той винаги е бил либералния , а аз съм досадата .  Обаче като кажа " Няма проблем , разбира ме се с татко ти и отиваш при него " бие отбой .

# 29
  • София
  • Мнения: 937
Момичета, една виртуална почерпка и от мен


Синчето ми днес навършва 15 години!

Общи условия

Активация на акаунт