Дали наближава краят на връзката ни?

  • 3 914
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Хм, много неприятна ситуация!
Щом нежеланието му (евентуално такова) да има дете те кара да се замислиш за прекратяване на връзката си с него - тогава поискай сериозно да си поговорите по въпроса за децата и му кажи, че не си склонна да продължаваш връзка, в която няма да имаш деца (ако е така).
Това евентуално би могло да го накара да се замисли и да вземе някакво решение. А дали ще се разделиш с него е изцяло твое решение. Трябва да прецениш хубаво какво е това, на което повече държиш.
Иначе лично аз не бих могла да живея с мисълта, че съм се отказала да имам деца. И след като твърдо ми е заявено, че човекът не иска да има дете (от мен или без значение от кого) вероятно бих прекъснала връзката си с дадения човек.
Още повече, че ти нямаш твърде много време... След няколко още годинки въпроса с децата ще стане доста труден....

# 16
Хм, много неприятна ситуация!
Щом нежеланието му (евентуално такова) да има дете те кара да се замислиш за прекратяване на връзката си с него - тогава поискай сериозно да си поговорите по въпроса за децата и му кажи, че не си склонна да продължаваш връзка, в която няма да имаш деца (ако е така).
Това евентуално би могло да го накара да се замисли и да вземе някакво решение. А дали ще се разделиш с него е изцяло твое решение. Трябва да прецениш хубаво какво е това, на което повече държиш.
Иначе лично аз не бих могла да живея с мисълта, че съм се отказала да имам деца. И след като твърдо ми е заявено, че човекът не иска да има дете (от мен или без значение от кого) вероятно бих прекъснала връзката си с дадения човек.
Още повече, че ти нямаш твърде много време... След няколко още годинки въпроса с децата ще стане доста труден....
Да мила знам и точно за това съм така настоятелна. Много ще ми е трудно да се разделим а и родителите ни са ни приели вече. А нова връзка и всичко от начало.... все пак толкова време съм била с него и съм се грижила за него. Много ще ми е трудно да свикна с друг мъж. Все по често плача дори и сега когато ви пиша  newsm45

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе остави ги родителите и това-онова, държиш се като 18-годишна сега, не като 32. Гледай си твоя интерес. Искаш деца - прекрасно. Той не иска - ми не е последния мъж на света Peace А ако пък иска, да се понапъне малко повечко.

# 18
  • Мнения: 263
Тежичко е, но всичко е въпрос до навици! Бързо ще си създадеш нови, ще го преживееш! Не мисли за родителите в такъв момент обаче! Тяхното "неразположение" никак не е въпрос с приоритет в случая! Че даже съм сигурна, че ако разберат, че си  избирала между "зетя" и "внуците" веднага ще приемат промяната!
И аз прекратих навремето една доста дълга връзка сега съм безкрайно благодарна, че така се получи тогава и не мога да си представя колко би ми било зле, ако не се беше случило!

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Аз също смятам, че трябва да проведеш един сериозен разговор с него по този въпрос.
Знам, че си водила, но този път, се опитай да сведеш емоциите до минимум.
В много случаи мъжете като видят разплакана жена срещу себе си
не се трогват, а по-скоро се настървяват да покажат колко са прави и какви мъжкари са.
Или в по-лошия случай - изпитват съжаление.
Ще ти разкажа какво се е случило с майка ми и баща ми преди мнооого години.
Та - татко е бил много готин пич  Wink(не, че мама е била за изхвърляне, де), с мама са от няколко години вече, нооооооо него си го кефи да му се увъртат разни мацоранки. Не е имало изневери, но положението си му е утървало, не му е била нужна промяна в семейното статукво.
На майка ми й писва, и подписва договор за работа в Съветския съюз. Ей така, без той да знае.
И ей така, без той да разбере, се качва на влака и заминава.
Казвала ми е, че е плакала почти през целия път дотам...
След два месеца... познайте кой почуква на вратата?
Като му е опряло яйцето до дупето, е разбрал и адрес, и всичко, пък и решение най-сетне взел. Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Била съм точно в твоята ситуация с бившия си и за това е бивш, а сега си имам прекрасен син!
Така че сама си направи изводите!

# 21
  • Мнения: 352
Не губи време, момиче. Щом като си намира причини да отлага непрекъснато-така ще продължи до безкрай. Моя позната живя с приятеля и 15 години.По същия начин без никакво развитие.Години наред се самозалъгваше и преди 6 месеца сложи край. Но вече е на...40.Смени града, работата, приятелите и започна отначало. Вярвам, че е за добро и ще и се случи нещо хубаво някой ден. Тя също дълбоко вярва и въобще не е отчаяна, а това е важно. Не си дава за нищо срокове и мисли положително.Ориентирай се НАВРЕМЕ.

# 22
  • Мнения: 1 008
ЧУДЕНКЕ, ти не пусна ли преди време темата "За надарения атлетичен свекър"?! newsm78 Някакво удоволствие ли ти доставя да си измишльотваш разни простотии?

# 23
  • Мнения: 256
Мисля, че питанката на Чуденка, не е простотия, ще извиняваш azsa   bouquet, без лоши  чувства. Бях в подобна ситуация с приятелят ми. Все не искаше да говорим за брак, живот заедно и т.н. Ходехме заедно повече от 3 години и това лято, в първият ден от отпуската ни се сдърпахме ужасно за някаква тъпотия, е разделихме се, беше много тежко, явно и за двама ни, защото малко повече след месец ме потърси. Сега съм бременна в 4-ти месец, а и сме определили дата за сватбата. Малко тъпо звучи да се стига до такава крайност, за да осъзнае онова същество наречено "мъж", че наистина обича жената до себе си, но явно това е начина. Ако приказките не помагат, при нас бурният край подейства. Обичаме се и това сега за мен е най-важно.

# 24
  • Мнения: 1 008
In4oka, изобщо не омаловажавам проблема в темата. Просто същата тая Чуденка пусна тема преди около месец, че е правила секс с бащата на приятеля си и се чуди кого да избере. С две думи, според мен темите на това дете (дете,защото мисля,че ги пише някой пубертет )са пързалки на 100%.П.С. Радвам серче при теб нещата са с   happy end !                 

# 25
  • Мнения: 256
Axa....

Е, разни хора, разни идеали... newsm10

# 26
  • Мнения: 1 844
хората са различни и имат различни приоритети.хубаво е,когато се съберат двама,които си приличат и които поставят еднакви неща на първо място.за съжаление,във вашия случаи май не е така.ти искаш семейство и деца,а той явно гледа в друга посока.тук вече идва решението дали един от вас ще направи компромис,дали ти ще се примириш да чакаш до безкрай или той,ако те обича,ще се обвърже с теб и ще те дари с бебе.ако и двамата решите,че не искате да направите компросмис,то тогава края на връзката ви определено е дошъл.
разбира се,че финансовата стабилност е важна за едно семейство и за отглеждането на дете.и все пак смятам,че не бива да пропускаме момента,защото годините минават,а 32 си е сериозна възраст.ако всички чакаха да забогатеят,да се устроят,да направят велика кариера и чак тогава да помислят за брак и дете,тогава света щеше да става едно все по-празно място.
успех!

# 27
  • Мнения: 1 800
Разбирам приятелят ти донякъде. Вие не можете да си позволите отделна квартира, а къде ще гледате бебе. Сега на две заплати ви е трудно, а на една? При съквартирантите ли ще гледаде детето. Докато е бебе добре. а после? Дрехи, храна, училище... Това са важни въпроси, които трябва да си зададеш.

Разбирам и теб. На твоите години е естествено да изпитваш нужда да имаш дете, да си майка и съпруга. Има ли въобще надежда, че нещата ще се оправят в близките година две.

Чужбина- за да може да се оправиш, трябва да имаш някакво образование, даже магистърска степен е за предпочитане. Ако ще си общ работник някъде, много няма да спестиш.

Помисли си кои са приоритите ти. Говори с приятеля си. Три години не са малко време, но не са и кой знае колко. Имах дълга връзка, която прекратих. Не беше лесно, но сега съм 1000 пъти по- щастлива.

Сълзите няма да помогнат, стегни се Hug

# 28
ЧУДЕНКЕ, ти не пусна ли преди време темата "За надарения атлетичен свекър"?! newsm78 Някакво удоволствие ли ти доставя да си измишльотваш разни простотии?
Не това не съм аз нещо грешиш сериозно ако има съвпадение на никовете това е отделен въпрос. Аз съм редовен потребител в този форум и имам написани много мнения, но реших да споделя моето терзание анонимно. Измислих този ник защото от известно време съм се превърнала в една голяма " ? ". Да спомням си за онази извратенячка която се чукаше на поразия с приятеля си и баща му, но пази боже това не съм аз.Моята история не е измишльотина и простотия. Така, че ми дължиш извинения.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Ами аз мисля, че наближава краят на връзката ви в този вид. Една връзка трябва да се развива в някаква посока. Независимо каква, но трябва да се развива. Според мен вие сте стигнали етапа, в който трябва да промените нещо. Или да минете на следващата стъпка - деца, или да се разделите. Аз лично виждам нещата по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт