С какво ви промениха вашите мъже?

  • 2 445
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 505
Порастнах... newsm53

# 31
  • Мнения: 514
Чесно да Ви кажа замислих се като видях темата ама майче не съм се променила или пък още не съм го осъзнала незнам........ Thinking Thinking Thinking Thinking

# 32
  • Мнения: 105
Станах домакиня.
Станах още по-злопаметна, отколкото бях.
Станах майка, което веднага ме превърна в зла кучка.
И...още по-пестелива, по-отговорна и по-уверена в постъпките си.

# 33
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Превърна ме в жена.
Преди се изживявах като майка героиня и мъж едновременно Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 191
По самостоятелна и по търпелива(то с него няма как).

# 35
  • Мнения: 3 423
много ме промени,но за добро
като се запознахме бях на 24 ,бях много красива,ухажвана и яко използвах мъжете,подигравах им се,тормозех ги,бях суетна и супер разглезена а с него за първи път обичах истински(не ,че ми е първи мъж,просто първия,който накара сърцето ми да трепне)и от тази обич адски много се промених
Станах добра,много по сериозна-нищо общо с преди,мисля първо за него(откак имаме дете първо за детенцето,после за мъж ми и после за мен)
Също се промени и начина ми на живот-преди всяка вечер излизах,нямаше новооткрито заведение, което да не съм посетила,абе изобщо не се задържах в къщи а той е домошар и сега с него открих и какво е уют в къщи.

# 36
  • Мнения: 41
Аз пък станах по-спокойна и уравновесена - определено....а и започнах да мисля преди да действам!
newsm10

# 37
  • Мнения: 676
С моя мъж сме много еднакви.
Но благодарение на него спрях да пуша - вече повече от 4 години не съм докосвала цигара. Алколох си позволявам много рядко, най-вече в компанията на свекър ми - чаша вино, не повече.

Започнах да си падам по рали спорта.

Станах по-амбициозна и организирана.

Но най-голямата промяна е в това, че изпитвам вече непреодолимо желание да станем родители. Това не знам дали се дължи на него, защото той не изпитва чак такова желание....

# 38
  • Мнения: 1 802
Специално мъжа ми със нищо определено не ме е променил.
Ако имам някакви промени те по скоро  се дължат на детето ни.

# 39
  • Мнения: 766
Много хубава тема  Peace
Научи ме да закусвам и да ям риба  Laughing
Сериозно - покрай него започнах да мисля преди да действам, станах много по-спокойна, научи ме и да се харесвам, което май е най-голямото му постижение  Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 426
станах по-търпелива и здържана

# 41
  • Мнения: 611
Ами още се мъчи да ме направи малко по- пестелива Mr. Green, дано успее скоро Crazy
Научи ме да пия ракия Mr. Green, а преди не кусвах
Запали ме по Формула1 и сега съм по-голям фен и от него Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 634
Нищо не е променил, но не се и опитва. Стоически понася кошмарния ми характер. Често се чудя какво толкова намира в мен. На мен той ми е идеала за личност, но дори не мога да стана организирана като него. Безнадежден паразит съм  Whistling

# 43
  • Мнения: 5 940
Научих се да бъда не толкова първосигнална, научих се да вярвам на човека до мен. Вече не съм чак толкова конфликтна, колкото бях преди да срещна мъжа ми.

# 44
  • Мнения: 8
БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕГО СТАНАХ ПО МЪДРА,ПО БОРБЕНА  newsm10ЗАПОЗНА МЕ С МНОГО ИНТЕРЕСНИ ХОРА И ЗАПОЧНАХ ДА СЛУШАМ ДЖАЗ,КОЙТО МНОГО ДОБРЕ МИ ДЕЙСТВА. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт