Някой пазарувал ли е от next.co.uk?!

  • 5 990
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Момичета, да се включа и аз за NEXT Laughing
През септември бяхме в Лондон и направихме голям пазар от техните магазини. За мен, за мъжа ми и за детето, най-вече. Държа да ви кажа, че всичко е много качествено и си струва парите. Имам и вълнени дрехи, пира ги в пералнята - няма никакъв проблем. Не са се развлекли, нито са им се променили цветовете. Най-хубавото е, че панталоните и дънките им се предлагат в няколко дължини, например 32. Което тук в България е истинска рядкост. Купуваш и носиш, без да се налага корекция Wink Имат дори линия за миньончета! Hug
А що се отнася до цените, само един пример: зимно яке на детето
можете да го видите: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/13/4
Бяхме обикаляли тук по магазините, но нищо не ни хареса, а и бяха на доста по-високи цени от това.
От наши приятели, англичани, знам, че това е масова верига за средностатистическия англичанин, затова и цените им, на фона на всичко останало там, са поносими.
Да се надяваме скоро да имат доставки за България Praynig

# 16
  • Мнения: 1
 Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Леле какви добри хора имало.С това предложение ще платиш доста свърх багаж.Аз ще разгледам летните неща и ще се възползвам.ще пиша на ЛС

# 18
  • Мнения: 2 108
Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet
аз искам да ти поръчам

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet

Наистина ли? newsm44 Моля те кажи как да стане и ако наистина нямаш много багаж ще съм изключително щастлива да ти изпратя какво искаме ние. Предварителни благодарности дори само за предложението.
А, ако се съберат много неща можем да си разделим някаква сума за транспортни.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
Може би трябва да се ограничим в поръчките,да не претоварваме момичето Thinking

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 458
И аз бих искала да се включа.Има страхотни неща.А що се отнася до това да ограничим в поръчката съм съгласна.Да преценим по коко артикула всеки може да си поръча,но това да каже добрата душица която ще се връзва на откачените майки да им пазари от Англия  Grinning  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
откачените майки да им пазари от Англия  Grinning  bouquet

rotfImbo Мнго си права!
Нека момичето да си каже тежката дума!Пък и за подробностите около заплащането и получаването да се разберем.
С нетърпение чакам, че моя списък е почти готов! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 004
Бих се включила, но и аз съм ЗА ограничаване на бройката. Като се  реши до колко неща да се поръчват и колко ще се плаща за транспортни разходи, ще пиша пак Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
здравейте.момичета!Можете ли да ми кажете кога през годината има разпродажби на некст

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
здравейте.момичета!Можете ли да ми кажете кога през годината има разпродажби на некст

 В края на Август има със сигурност,зимната беше май около Коледа,но не съм сигурна.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 208
Пишете ме и мен в отбора  Peace

# 27
  • Мнения: 522
Какво стана? Поръчахте ли? newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами в темата само се оплакваме!
Поръчка до България (и почти до никъде, като изключим Ирландия и Испания от съответните им сайтове) от Некст не може да се направи.

Така, че нито поръчваме , нито чакаме поръчка! Sad

Аз дори се направих на разсеяна и си поръчах каталог за проба, но отговора беше , че НЕ доставят до България.

Същият отговор получих и при дирекно запитване за възможността за  поръчка за България.

Ами тове е! Ще се лети до Англия-та  Heart Eyes



# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз исках да поръчам от тук и да дам адрес за доставка до Англия,при познати,които да ми ги препратят.Но се оказа,че дори и не приемат карти издадени в България. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт