парфюмът,от който се изприщвате

  • 10 105
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing

# 91
  • Мнения: 2 161
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing
Поне гадже нямала ли си?Аз си признавам,че преди 10 години купувах на моя мъж само Фаренхайт.И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.

# 92
  • Мнения: X
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing
Поне гадже нямала ли си?Аз си признавам,че преди 10 години купувах на моя мъж само Фаренхайт.И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.
ами преди 15 години нямах гадже,което да се инетересува от парфюми,а преди 10 вече бях чувала за въпросния парфюм и още тогава установих,че мирише на пот Sick

# 93
  • Мнения: 2 161
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.

# 94
  • Мнения: 3 641
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.
Срам не срам, но да си призная не го знам този аромат. Толкова много коментари ще ме накарат да отида да го помириша в някоя парфюмерия Crazy

# 95
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
да ме извинят почитателките на класиката, ама ШАНЕЛ 5 ме хвърля в куп бабешки дрехи!!! Sick

# 96
# 97
  • София
  • Мнения: 7 097
И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.

Те си бяха върхът на сладоледа - всичко с времето си.
След едно известно време и тези парфюми, по които сега примираме, ще ни се струват кофти сигурно  Thinking

# 98
  • Мнения: X
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.
да разбирам ли сега,че не обичаш банани? newsm78 вече Joy

# 99
  • Мнения: 498
J'adore-става ми лошо от него

# 100
  • София
  • Мнения: 8 943
Преди 10 години с мъжът ми бяхме само гаджета-бедни студенти, откъде пари за Диор и Фаренхайт. Но един колега го ползваше и направо се задушавах от миризмата му, никога не съм го харесвала.
Общо взето не съм си променила вкуса за парфюми с годините. Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 5 647
Miss Dior на Dior

# 102
  • Мнения: 209
Angel and Demon -Givenchy

Max mara

всички на Kenzo

# 103
  • DE
  • Мнения: 967
Allure na Chanel e най-противния парфюм на света!
Преди време ми го подари едно старо гадже. Като го подуших,
замалко да припадна!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 779
Elizabeth Arden - Beauty.  Stop Sick

Общи условия

Активация на акаунт