парфюмът,от който се изприщвате

  • 10 091
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Предлагам след толкова хвалене на парфюми да споделим,кои не ни харесват и на никаква цена не искаме да притежаваме ,нито някой да ни вони ежедневно на него.
Предварително ме извинете за негативизма bowuu

# 1
  • Мнения: 943

 SickКато го усетя и главата започва да ме боли

# 2
  • Мнения: X
ясно,от ейнджъла те фащат дяволите,
навремето на майка й бяха дали някакво менте на Давидоф,във една синя бутилка, та то ми миришеше на дим,пот и още нещо..може би къпани цигани newsm78,откакто го изхвърли видях рахат,еййй Hug

# 3
  • Мнения: 36 053
с право да допълвам конкретни /това са само най -  Sick/: Ароматикс-а на Клиник, Ейнджъла на ТМ, Кабошар, Бялата кожа на Трусарди, МЧР на Ейвън ...
иначе не харесвам: с морски привкус, много 'зелени' и отявлено шипрови

# 4
  • Мнения: 1 290
От тоя вече ми става лошо  Sick

# 5
  • Мнения: 2 100
Много са! По принцип много малко парфюми харесвам, но последния, който ме накара да стоя в колата с отворен прозорец подала главата си навън и изплезила език като куче от отвращение беше 212, мъжкия, незнам кой точно обаче. Знам, че е много харесван, но за мен е отвратителен  Sick

# 6
  • Мнения: 4 496
Галерия-всичките ми миришат еднакво отвратително.

# 7
  • Мнения: 36 053
Галерия-всичките ми миришат еднакво отвратително.

тия не са парфюми  Mr. Green
в тяхната категория са имитациите на Рефан и подобните  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 243
с право да допълвам конкретни /това са само най -  Sick/: Ароматикс-а на Клиник, Ейнджъла на ТМ, Кабошар, Бялата кожа на Трусарди, МЧР на Ейвън ...
иначе не харесвам: с морски привкус, много 'зелени' и отявлено шипрови

Eхх, бубанка, мислех, че имаме сходен вкус, защото из темите бях забелязала, че харесваме едни и същи парфюми. МЧР е единствения на Ейвън, който ми допада, а Ейнджъла на ТМ го уважавам, въпреки че ми идва твърде хард, затова предпочитам Невинния му ангел  Mr. Green Не понасям морските и зелените миризми, както и тези , които ме удрят в главата като стар руски одеколон / а са едни от най-скъпите парфюми  Mr. Green/ Еликсира на Клиник, Кабошар -  Sick Ккато и още един много омразен на Картие,но пусто не се сещам как се казваше, познавам го флакона....От него ме боля глава цяла вечер... Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 7 839
От тоя вече ми става лошо  Sick

Подкрепям за " Light blue " на D&G, тази миризма никога не мога да я сбъркам.  Sick

# 10
  • Мнения: 36 053
МЧР е много популярна и от висенето с деца по градинки ми е писнал - всякак втора съкварталка го намира за най-добрия аромат - за това не го понасям, до гуша /до носа по-скоро/ ми е дошъл Simple Smile
Ейнджълът е силен и ми бие на мъжки, а аз не харесвам остри, мъжки и унисекс аромати

Белучи, сходен не значи еднакъв  Wink
пп аз също го забелязах   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 435
Light Blue,на Dolche&Gabbana.Е,направоооооо  Sick  Sick  Sick

# 12
  • Мнения: X
 Ккато и още един много омразен на Картие,но пусто не се сещам как се казваше, познавам го флакона....От него ме боля глава цяла вечер... Tired
[/quote]
да не е онзи в червеното тумбесто шишенце?

# 13
  • Мнения: 36 053
Цитат
Ккато и още един много омразен на Картие,но пусто не се сещам как се казваше, познавам го флакона....От него ме боля глава цяла вечер... Tired
да не е онзи в червеното тумбесто шишенце?

този и на мен не ми допада, но не е в ТОП 10 на най-непоносимите, а само на трудно изтърпимите  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 885
И на мен ми е писнало доста от Лайт Блуто, но не ми се повръща чак. Преди време всяка втора се поливаше с такъв. Сега е поутихнало.
Аз пък не мога да кажа, че някой парфюм е супер гаден, първо защото на една кожа седи по един начин, на друга по друг. Зависи и от количеството. Peace

# 15
# 16
  • Мнения: 4 496
Галерия-всичките ми миришат еднакво отвратително.

тия не са парфюми  Mr. Green
в тяхната категория са имитациите на Рефан и подобните  Rolling Eyes

Опитай се да го обясниш на тези, дето се къпят с тях. Аз не успях.  Flutter

# 17
  • Мнения: 2 109
Gucci - Rush
има и още ама сега нямам време-ще добавям после.

# 18
  • Мнения: 189
този.

Този го намразих вече, а ми беше от любимите:

# 19
  • София
  • Мнения: 1 891
Gucci - Rush
има и още ама сега нямам време-ще добавям после.
     Гуче - Ръж , викаш  Mr. Green  rotfImao rotfImbo 
     Аз ще изредя моите след малко, че чакам гости.  Flutter
   

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Имаше едно недоразумение на Пиер Карден,Шок се казваше,е наистина шокиращо отвратителен парфюм и супер тежък. SickНа Картие също не ги харесвам. Naughty

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 17:47 от КАРЧЕВА

# 21
  • Мнения: 1 243
Цитат
Ккато и още един много омразен на Картие

Мисля, че беше тумбесто червено шишенце, на пръв поглед много симпатично. Мислех си , че ще е някоя нежна топла и вкусна миризма, но не - порази ме на място и гръм ме удари! Mr. Green Вярно , подуших го току-що пръснат на капачката и не съм мн обективна, но не искам да му давам шансове и да се подлагам пак на това  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 660
Мразя на Коко Шанел-Мадмоазел,на Диор Дюн,много бабешки и някакви такива сладникави и силни,става ми лошо много от тях,едвам дишам  Sick

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 20:14 от Ира-Кишика

# 23
  • Мнения: 2 161
Мразя на Коко Шанел-Мадмоазел,на Диор Дюне,много бабешки и някакви такива сладникави и силни,става ми лошо много от тях,едвам дишам  Sick
Дюн

# 24
  • София
  • Мнения: 6 574
Жадор на Диор. мъжът ми ми го купи, като "награда", че ме е забременил с близнаци. В първите месеци от бремеността е голяма грешка. Децата са на 3 г. и още ми се драйфа от него.
Кензо Джангъл - на мен наистина ми мирише на джунгла  Sick
Ейнджъл на Т.Мюглер  и дамски и мъжки (особено втория).
Шанел № 5
Венеция дамски на Л.Биаджотти
за тези се сещам на прима виста

# 25
  • Мнения: 36 053
Цитат
Ккато и още един много омразен на Картие

Мисля, че беше тумбесто червено шишенце, на пръв поглед много симпатично. Мислех си , че ще е някоя нежна топла и вкусна миризма, но не - порази ме на място и гръм ме удари! Mr. Green Вярно , подуших го току-що пръснат на капачката и не съм мн обективна, но не искам да му давам шансове и да се подлагам пак на това  Mr. Green

  hahaha

# 26
  • Мнения: 2 414
Light Blue,на Dolche&Gabbana.Е,направоооооо  Sick  Sick  Sick
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 891
Значи  Twisted Evil:
  едно черно недоразумение на Джакомо, Silente май беше  Rolling Eyes
  Ейнджъл и Алиен
  Passion Dance на Ейвън
  всички варианти на Пойзън
  разните .... Jeans на Версаче
  Benetton Cold
  White diamonds на Елизабет Тейлър
  цветето на Кензо

# 28
  • Мнения: 1 802
Всички мъжки парфюми (и дезодоранти)
Всички сладникави дамски парфюми, ако започна да ги изброявам няма да се спра  Sick

# 29
  • Мнения: 36 053
Всички сладникави дамски парфюми, ако започна да ги изброявам няма да се спра  Sick

давай, нали за това е темата  Joy

# 30
  • Мнения: 1 243
Всички мъжки парфюми (и дезодоранти)

Е туй вече е проблем! Mr. GreenМъж ти с какво се дезодорира?  Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 8 940
Ей тоя L'eau d'Issey



Подариха ми го преди 7 години, когато бях бременна. Просто ми беше отврат. Всички около мене се превъзнасяха по този парфюм. Накрая го подарих.

# 32
  • по света
  • Мнения: 1 587
От Ултравиолет на Пако Рабан Sick

# 33
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Dune,
Един на Ланком... Poem май беше. И още има де, ама сега не се сещам.

Bellucci , дай втори шанс на Картие-то, мисля, че ще ти хареса, на мен ми е един от любимите Peace

# 34
  • някъде
  • Мнения: 979
Gucci - Rush
има и още ама сега нямам време-ще добавям после.
 

# 35
  • Мнения: X

 SickКато го усетя и главата започва да ме боли

Ужасно тежък и сладък, направо не го понасям.

# 36
  • Мнения: 880
Аз пък не харесвам na Chanel-Allure,да не говорим за мъжкия,който ми е още по-отвратителен. Sick

# 37
  • Мнения: 27 524
Мъжкият Фаренхайт  Sick

# 38
  • Мнения: 13 512
Insolence- na Guerlain
Всичко що е на Тиери Мюлер- без изключение
Missoni-  на Мисони
Louve- на Serge Lutens

# 39
  • София
  • Мнения: 8 940
От мъжките този ми е най-анти, наред с един Kenzo.

# 40
  • Мнения: 573
http://images22.snimka.bg/004734563.jpg   
и на Ланком-Трезор,просто ужасни Sick

# 41
  • Мнения: 8 470
Не ползвам парфюми. Изприщвам се от всичко.

# 42
  • Мнения: 404
Rouge eau delicate - Hermes

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097

И другите два omnia не ми допадат, но от този направо ми става лошо  Sick

# 44
  • София
  • Мнения: 1 891
Не ползвам парфюми. Изприщвам се от всичко.
   Joy  newsm62 smile3532

# 45
  • Мнения: 8 470
Не ползвам парфюми. Изприщвам се от всичко.
   Joy  newsm62 smile3532
Я по-сериозно! Хама ха! Joy
Сори!

# 46
  • Мнения: 17 546
          
А като усетя някой мъж да ми мирише на Малиция направо ще върна поръчката.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 481
Всичко на Тhierry Mugler, почти всичко на Givenchy, начело с Amarige и Ange ou Demon smile3551 smile3551 
Gucci Rush и Rush 2.
Dior Addict, Chanel- Allure, Delices- Cartier, Happy- Clinique (вече), Aqua Allegoria Gentiana-Guerlain, Cool Water- Davodoff, Diesel Green.
Това е на прима виста.

# 48
  • Мнения: 3 094
Мен ме хваща мигрената от Лулу Бльо на Кашарел, не мога да понасям миризмите на Самсара на Герлен и на Меднес на Шопар - все едно някой ми е седнал на белите дробове - отврат Sick

# 49
  • Мнения: 17
Givenchy- Very irresistible  Sick не знам с какво заслужих но вече за втори път ми го подаряват

# 50
  • Мнения: 13 512
Da,  и в моя списък на непоносимост фигурира.

# 51
  • Мнения: 812
Всичко на Тhierry Mugler, почти всичко на Givenchy, начело с Amarige и Ange ou Demon smile3551 smile3551 
Gucci Rush и Rush 2.
Dior Addict, Chanel- Allure, Delices- Cartier, Happy- Clinique (вече), Aqua Allegoria Gentiana-Guerlain, Cool Water- Davodoff, Diesel Green.
Това е на прима виста.
+червения долче и габана,рома на лаура биаготи,кристал ноар на версаче

# 52
  • Мнения: 36 053
абсолютно бях забравила:

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
От тоя вече ми става лошо  Sick
Подкрепям за " Light blue " на D&G, тази миризма никога не мога да я сбъркам.  Sick

Добавям този, освен това Love in Paris на Nina Ricci, Chanel № 5, Jador на Dior.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
Лайт блу на Долче и Габанна. Sick

# 55
  • Мнения: 49
Adict на Dior

# 56
  • Мнения: 3 641
Към всички изброени добавям Органза на Живанши. Когато си сложех от него изпитвах ужасно главоболие и го подарих Sick

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
Към всички изброени добавям Органза на Живанши. Когато си сложех от него изпитвах ужасно главоболие и го подарих Sick

Как можах да го пропусна  smile3555 Води класацията ми  Sick

# 58
  • Мнения: 2 161
Опиум.Майка ми го използваше преди.

# 59
  • Мнения: 40
Дюн, Шанел №5, Diavolo на Антонио Бандерас, Little Black Dress на Ейвън.   Whistling

# 60
  • Мнения: 2 161
Да не забравя и Стефани,парфюмът на Стефани Монакска.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Гучи-Ръш;Т. Мюглер-Енджъл;Кензо-Джънгъл;ФРАНК  Sick

# 62
  • Мнения: 1 322
Незнам как се казва, но свекърва ми се пръска с такъв парфюм, от който можеш да си изповръщаш червата.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 481
Добавям и Giordani на Oriflame. Не ми мирише на парфюм, а не знам на какво... на училищна столова.

# 64
  • Мнения: 337
Шанел, Опиум и Little black dress на Avon, имам чувството, че всяка втора жена е с такъв Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 161
Шанел, Опиум и Little black dress на Avon, имам чувството, че всяка втора жена е с такъв Mr. Green
Шанел 47 ли?

# 66
  • Мнения: X
хихи,точно се чудех след постинга на cotton4e дали няма да се включи и Chanel Joy

# 67
  • Мнения: 572
Frank
Gucci-Rush
Diavolo-Antonio Banderas

# 68
  • Мнения: X
Frank
Gucci-Rush
Diavolo-Antonio Banderas
тва Gucci-Rush ми звучи точно като "куче-дръж" Joy,но може би защото преди това беше перефразирано на Гуче-Ръж hahaha

# 69
  • Варна
  • Мнения: 672
От всички сладникави аромати  Sick Sick Sick

# 70
  • Мнения: 51
За мен няма по-отвратителна миризма от Франк.
Имам и други " Фаворити ", но този кърти миФки.

# 71
  • Мнения: 2 171
Givenchy- Very irresistible  Sick не знам с какво заслужих но вече за втори път ми го подаряват
Мммммм, един от любимите ми парфюми Laughing. Ако не си се отървала от тях, с удоволствие бих купила единия Peace.

А по темата истински ми става зле от кафявото BVLGARI Omnia. Има и други, които ме дразнят, но чак да са ми нетърпими - не.

# 72
  • Мнения: 2 161
За мен няма по-отвратителна миризма от Франк.
Имам и други " Фаворити ", но този кърти миФки.
Франк чий?Аз не съм го чувала този парфюм.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 877
За мен няма по-отвратителна миризма от Франк.
Имам и други " Фаворити ", но този кърти миФки.
Франк чий?Аз не съм го чувала този парфюм.

Имаше една реклама преди време - Франк, невидимо присъствие.
А по темата  - не понасям Ангел и Демон на Живанши, а още повече - Miss Dior Cherie на Dior.

# 74
  • Мнения: 1 247
inkanto hain #2gunfire

# 75
  • София
  • Мнения: 8 940
E такова Incanto за пръв път чувам!

# 76
  • София
  • Мнения: 3 877
Incanto Shine би трябвало да е. Incanto Dreams и Incanto Charms са другите.

# 77
  • Мнения: 337
Шанел №5  Joy

# 78
  • Мнения: 2 161
Да не го бъркаш с трамвай 5?Шегувам се,много малко жени го харесват.

# 79
  • Мнения: 2 193
Organza, Magie Noir, Tresor, Trouble, Eau de Soir, Poeme, Dolce Vita, J'Adore, всички Поизъни освен Хипнотик.

# 80
  • Мнения: 3 094
Organza, Magie Noir, Tresor, Trouble, Eau de Soir, Poeme, Dolce Vita, J'Adore, всички Поизъни освен Хипнотик.

Ох, аз пък съм фенка на всички тия Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 3 877
Мда, и аз горе-долу, J'adore и Poeme са ми от любимите, особено първия.

# 82
  • Мнения: 6 155
1881  Sick, както и всички ултра сладникави парфюми.

Но пък Лайт Блу ми е любим Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 17

Цитат на: EUPHORIA в вторник, 18 декември 2007, 00:10
Givenchy- Very irresistible   не знам с какво заслужих но вече за втори път ми го подаряват

Мммммм, един от любимите ми парфюми . Ако не си се отървала от тях, с удоволствие бих купила единия .

Отървах се и от двата,дадах ги на една приятелка.Това си беше грешка,тя къпе ли се с тоя парфюм не знам ама от километри го усещам....не мога да се отърва ,че и аз с два я снабдих ooooh!
 
А също не харесвам и Cacharel-Promesse

# 84
  • София
  • Мнения: 3 877
А също не харесвам и Cacharel-Promesse

Тоя и аз не го харесвам, мирише натрапчиво на виолетки.

# 85
  • Мнения: 2 109
Magie Noir-забравих да добавя и мъжкия Фаренхайт Sick

# 86
  • Мнения: 1 180
Леле, 5 страници изприщени майки!!! За протокола - и аз си "изприщвам" от мъжкия фаренхайт.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 481
Oт мъжките добавям pi на Givenchy, всички на Aramis, Fahrenheit na Dior (a преди много години ми се подкосяваха краката от него  Rolling Eyes).
Пропуснах и XS в мъжки и дамски вариант.

# 88
  • Мнения: 2 161
Сега се изприщвате от Фаренхайт,но преди 10-15 години куцо и сакато го купуваше на мъжа си

# 89
  • Мнения: 36 053
Сега се изприщвате от Фаренхайт,но преди 10-15 години куцо и сакато го купуваше на мъжа си

Шанел, от тогава им е алергията на момичетата.

# 90
  • Мнения: X
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing

# 91
  • Мнения: 2 161
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing
Поне гадже нямала ли си?Аз си признавам,че преди 10 години купувах на моя мъж само Фаренхайт.И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.

# 92
  • Мнения: X
аа,моля,моля,аз преди 10-15 години изобщо нямах мъж,та камо ли да се сетя да му подаря Фаренхайт Laughing
Поне гадже нямала ли си?Аз си признавам,че преди 10 години купувах на моя мъж само Фаренхайт.И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.
ами преди 15 години нямах гадже,което да се инетересува от парфюми,а преди 10 вече бях чувала за въпросния парфюм и още тогава установих,че мирише на пот Sick

# 93
  • Мнения: 2 161
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.

# 94
  • Мнения: 3 641
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.
Срам не срам, но да си призная не го знам този аромат. Толкова много коментари ще ме накарат да отида да го помириша в някоя парфюмерия Crazy

# 95
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
да ме извинят почитателките на класиката, ама ШАНЕЛ 5 ме хвърля в куп бабешки дрехи!!! Sick

# 96
# 97
  • София
  • Мнения: 7 097
И да не споменавам другите парфюми,които мислех за върха на сладоледа.

Те си бяха върхът на сладоледа - всичко с времето си.
След едно известно време и тези парфюми, по които сега примираме, ще ни се струват кофти сигурно  Thinking

# 98
  • Мнения: X
Не мирише на пот.Мирише ми на банани и други работи.
да разбирам ли сега,че не обичаш банани? newsm78 вече Joy

# 99
  • Мнения: 498
J'adore-става ми лошо от него

# 100
  • София
  • Мнения: 8 940
Преди 10 години с мъжът ми бяхме само гаджета-бедни студенти, откъде пари за Диор и Фаренхайт. Но един колега го ползваше и направо се задушавах от миризмата му, никога не съм го харесвала.
Общо взето не съм си променила вкуса за парфюми с годините. Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 5 647
Miss Dior на Dior

# 102
  • Мнения: 209
Angel and Demon -Givenchy

Max mara

всички на Kenzo

# 103
  • DE
  • Мнения: 967
Allure na Chanel e най-противния парфюм на света!
Преди време ми го подари едно старо гадже. Като го подуших,
замалко да припадна!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 779
Elizabeth Arden - Beauty.  Stop Sick

# 105
  • Мнения: 410
Euphoria, СК - от него наистина получавам жесток обрив. Мислех, че съм пробвала менте и реших да повторя опита - нов обрив. Същият резултат имаше и при Шанс (Шанел). Подозирам, че просто има определени съставки в тези парфюми, които ми действат алергично. За Шанс не съжалявам, адски гнусен ми е, но Еуфорията е мн.добър парфюм, който за жалост няма да си позволя по горните причини.
Кензо също са с твърде остри аромати (за мен), а Т.Мюглер са уникално отвратителни. Водят класацията ми. Мога да добавя и Органза - Живанши.

Горните ми впечатления се отнасят само до дамските аромати.

# 106
  • Мнения: 69
Calvin Klein Euphoria, направо се задушавам от него, иначе е супер траен

# 107
  • Мнения: 38
ааааааааааа.от джунглата направо се изприщтвам,отвратителна ми е и като допълнение получавам киселини от нея

# 108
  • Мнения: 8 470
На мен по принцип пърфюмите са ми отврътителни и от фсички се испришвам.

# 109
# 110
  • Мнения: 171
Elizabet Arden -5th avenue
Lancome-Magie Noir
Ябълката на Lolita Lempska
Всички класики на Шанел
Всички компоти на Ескада

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Issey Miyake L'Eau D'Issey -майка ми го ползва, всеки път като я подуша започвам да мърморя колко е тежка и неприятна миризмата. Добре, че има и други и ги редува

                            Christian Dior Jadore
-не знам какво толкова му харесват, на мен ми мирише на сапун за пране. След второто пръскане го подарих.

# 112

 SickКато го усетя и главата започва да ме боли


и мен така

# 113
  • Мнения: 730
Жадор на Диор. мъжът ми ми го купи, като "награда", че ме е забременил с близнаци. В първите месеци от бремеността е голяма грешка. Децата са на 3 г. и още ми се драйфа от него.
Кензо Джангъл - на мен наистина ми мирише на джунгла  Sick
Ейнджъл на Т.Мюглер  и дамски и мъжки (особено втория).
Шанел № 5
Венеция дамски на Л.Биаджотти
за тези се сещам на прима виста

С добавка на Amarige и  Amor amor

# 114
  • Мнения: 3 094
Жадор на Диор. мъжът ми ми го купи, като "награда", че ме е забременил с близнаци. В първите месеци от бремеността е голяма грешка. Децата са на 3 г. и още ми се драйфа от него.
Кензо Джангъл - на мен наистина ми мирише на джунгла  Sick
Ейнджъл на Т.Мюглер  и дамски и мъжки (особено втория).
Шанел № 5
Венеция дамски на Л.Биаджотти
за тези се сещам на прима виста

С добавка на Amarige и  Amor amor

оу - тия всичките са ми любими Peace

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
Ето този е за мен страшно непоносим.
И този

# 116
  • Мнения: 35
Пойзън на Диор ми е гаден. Във всичките му разновидности Crossing Arms

# 117
  • Видин
  • Мнения: 105
Lolita на Lolita Lempicka - преди ми харесваше,но сега ми е страшно сладникав, а също и класиката - Chanel № 5  Sick

# 118
  • Варна
  • Мнения: 563

мда и аз никак не го харесвам

# 119
  • Мнения: 2 388
От Ултравиолет на Пако Рабан Sick
Peace Sick

# 120
  • Мнения: 372
Eden, Anais, Amor, Beauty

# 121
  • Мнения: 522
А не ви ли се е случвало парфюм който ненавиждате да ви хареса как ухае на друг човек? Аз не мога да си представя да се напръскам с Ейнджъл на Тери Мюглер, Ръш на Гучи или Джунглата на Кензо , но на моята приятелка са и любими и на нейната кожа стоят страхотно.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Според мен няма добри или лоши аромати. Самата дума "аромат" говори за това. Ако става въпрос за нещо зловонно, думата ще е "воня". Та по темата - лично на мен има аромати, които не ми харесват, които не ми стоят добре и които не ми отиват. Мисля дори, че последното е най важно - нещо като с дрехите - това, че по принцип харесваме дадена дреха не означава, че ще ни стои добре. Има и нещо друго - това дали даден парфюм му подхожда на човек зависи и от това как той го излъчва. Нямам предвид само химията, по скоро става въпрос за това, че ако един аромат толкова много ме кефи мене, то и излъчването ми като цяло се променя, така и хората ме възприемат по определен начин, и парфюма ми също. с няколко думи - всичко е въпрос на предпочитание, малко химия и умерена доза самочувствие.

# 123
  • Мнения: 1 234
За женски точно сега не се сещам,но от този -
   
Mediterraneo by Antonio Banderas направо откачам  #Crazy  Sick Иде ми да  #2gunfire някой.

# 124
  • Мнения: 222
От всички парфюми с изключение на Premier jour  на Nina Ricci.

# 125
  • Мнения: 36 053
А не ви ли се е случвало парфюм който ненавиждате да ви хареса как ухае на друг човек? Аз не мога да си представя да се напръскам с Ейнджъл на Тери Мюглер, Ръш на Гучи или Джунглата на Кензо , но на моята приятелка са и любими и на нейната кожа стоят страхотно.

да  Simple Smile
дори съм си купувала парфюм, подушен и ухаещ невероятно върху друга жена, после върху мен да се развива в смрад, а не в аромат  Sick

Общи условия

Активация на акаунт