Наllmark ???

  • 10 842
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
Много ми харесваше канала навремето когато имах телевизия (последните 3 години НАРОЧНО нямам щото ми съм голям заплеси и загуби време)
От сериалите харесвам много Crossing Jordan, съдия Ейми, Missing persons (отдавна май го няма) и дъщерите на Маклауд - много ги харесвам тия мацки.

Та понеже се е отворила тема за Хоумарк, а мен ме е наболял един въпрос та да ви питам - може ли от нета да се свалят техни филми или да се гледа онлайн??? Някой знае ли?
Другото което искам да питам (особено ако може да се свалят от нета) е за имената на два мои любими филми - Единият се разказва за един лекар индиец, който лекува пациенти болни от спин, а другият филм е от 2 части - двама лекари, мъж и жена се срещат в Африка май беше, влюбват се, но него го раняват смъртоносно. Бащата не жената обещава да го излекува ако тя се омъжи за човек, на когото е обещана. И така нататък, филма е много хубав. Ако някой може да ми каже имената на филмите ще съм много благодарна Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 5 001
А някой знае ли откъде да си изтегля тези филми с български субтитри(или да си ги купя,ако някъде ги продават)
*Чудната легенда за леприконите
*Любовта идва полека(Love comes softly).....

Много ми се иска да си ги имам.Наскоро си купих "Легенда за Еднорог".Много съм щастлива,но искам да имам и тези.... Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
"Чудната легенда за леприконите" съвсем скоро го преведоха и вече има субтитри, заповядай:
http://www.avatarbg.info/details.php?id=11801
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=102786
http://new.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=f001997399df0 … 49fed8fd3f899f407

Аз пък издирвам Кралят на маймуните и не мога да го открия  Cry

# 18
  • Мнения: 5 001
ЛЕЛЕЕЕ  Amidala , newsm51 newsm51 newsm51
Много ти благодаря!Бях го пропуснала,че са го пуснали в замундата и арената.....

# 19
  • Мнения: 9 093
Обожавам този канал, предимно него гледам - даже само заради него имаме кабелна...
Изгледала съм всички възможни сериали, някои по два пъти - но като вземат да ги повтарят за трети път и се отказвам Laughing
Много любим ми беше Doc Martin, обожавам Midsomer Murders - всичко с английски акцент ми е слабост Crazy

Много е интересен фактът, че много от актьорите в продукциите на Холмарк сега ги гледам в известни холивудски такива Simple Smile Няма филм, който да съм гледала (предимно сваляме от нета) и да не позная някой холмарковец Mr. Green

# 20
  • Мнения: 181
"Убийства в Мидсамър"   thumbsup знам го наизуст вече и не ми омръзва

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 213
Гледам, че никой не е споменал един филм, който само по таза телевизия съм гледала - двете части на "Елизабет Първа" с Хелън Мирър и Джеръми Айрънс, същата година тази актриса обра наградите за другата Елизабет - Втора, но и за този май взе някакви награди, невероятен е!
А като цяло много ми харесват филмите, които правят.

# 22
  • Мнения: 9 093
Те много от филмите заслужават споменаване, ама вече съм ги изпозабравила Crazy

# 23
  • Мнения: 1 448
Oбожавам Мидсамър, дори мислех и тема да пускам специално за него  Crazy На фенките да кажа, че го дават по пловдивския Евроком и чат-пат по тв7 и МСат  Heart Eyes

# 24
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Мнооого харесвам съдия Ейми и Дъщерите на Маклауд Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 4 965
Преди следях доста неща по  Наllmark, но напоследък гледам само отделни епизоди от сериали или част от някой филм, защото в повечето случай заспивам. Crazy
От сериалите, който излъчват в момента гледам понякога, ако не съм заспала
ЗАКОН И РЕД: СПЕЦИАЛНИ РАЗСЛЕДВАНИЯ
и другият му вариант
ЗАКОН И РЕД: УМИСЪЛ ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.

Среща с Джордан,Съдя Ейми,Убийства в Мидсамър,Отделът /който сега не го дават/ - тези следях.
Медиум също е хубав сериал, но излъчиха втори сезон и сега явно почиват.
Има много хубави филмови продукции на Наllmark, като Клеопатра, Херкулес, Одисей, Алиса в страната на чудесата,Кралят на маймуните,Мерлин.........

Харесвам го този канал. Grinning

Като изключим някои недомислици /вече споменатите - чернокож Орфей и подобни/, дават интересни филми.
Към цитираните добавям Дъщерите на Маклауд, Атила, Империята /този, който даваха тази събота и неделя по БТВ, също е на Холмарк/, всички филми с приказен и с исторически сюжет.
Само напоследък ме дразни това, че изведнъж прекъсват филма и пускат всевъзможни реклами на други филми.
А и постепенно се прехвърлих към AXN и Фокс Крайм, но все още съм фенка и на Холмарк, разбира се.

# 26
  • София
  • Мнения: 210
Страхотен фен съм на Барнаби. Вече имам чувството, че мога да изиграя повечето серии. Когато ми прилипсва си пускам някои от аудиокнигите на Каролин Греъм, които изтеглих преди година незнайно откъде. "Унискорп" бяха започнали да издават и книгите й, но издадоха 3 и дотам приключиха.
Харесвах много и "Срещи с Джордан", сега гледам "Инспектор Морс" и "Макбрайд".

# 27
  • София
  • Мнения: 14 687
Страхотен фен съм на Барнаби. Вече имам чувството, че мога да изиграя повечето серии. Когато ми прилипсва си пускам някои от аудиокнигите на Каролин Греъм, които изтеглих преди година незнайно откъде. "Унискорп" бяха започнали да издават и книгите й, но издадоха 3 и дотам приключиха.
Харесвах много и "Срещи с Джордан", сега гледам "Инспектор Морс" и "Макбрайд".
Ох, и аз. EmbarassedПлюс сержант Трой-другите нещо не ме кефят.

# 28
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Много се радвам, че намерих тази темичка newsm44. Много ме радва Мидсамър. Милото вкъщи вече като ме види да разцъквам каналите да го търся се изприщва, щото аз съм ги гледала средно по 5 пъти серията, но винаги ми е приятно. Друго си е английското кино. Някъде могат ли да се намерят сериите?

# 29
Харесвам канала. Тук дават много стойностни филми. Това е един от моите любими канали.
Но аз също като asaf се ядосвам как по време на филма, спират и започват реклами.
Това беше единственият канал по който нямаше реклами. Това са парите, всичко е позволено за тях.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт