Искам да ви помириша...

  • 3 354
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Естествено че в малки .Иначе ще се запени няма да може да вижда. newsm62

# 16
  • Мнения: 3 453
Абе мирише си и това е! ooooh!
В новата кола, която кара съпругът ми също мирише, та се не трае! Проблемът не е в уплътненията! Не зная откъде, но наистина е смрад!
Истината е, че тези препарати съдържат спирт и затова така вонят. Лятната течност не мирише.
Спасението - ми май няма такова.  Thinking

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 23:59 от _Hope_

# 17
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мирише и още как,като бях бременна чак ми ставаше лошо от тази миризма SickОсвен да я разреждаш повече,друг начин не знам,всички ми миришат гадно.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Поради миризмата от години в резервоара слагам не течност закупена от някъде, а вода и медицински спирт или вода и водка, в съотношение 1 : 10. Понякога добавям и няколко капки веро.
Никога не замръзва водата в резервоара, нито пък мирише. Peace

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Нали пускате парно или някаква вентилация/ климатик все пак върти в купето, как си представяте, че няма да мирише?
И аз съм с чувствителен нос, но - понасям ги някак миризмите на течностите, сегашната може да се каже, че е прилична.
Обаче как смърди, ако случайно някой котарак се намърда на топло върху капака имате ли идея Sick

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мирише на патоки ....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не съм усещала да мирише течността за чистачките в нашата кола.

# 22
  • Мнения: 220
мили момичета,

миризмата влиза от клапата за въздух в купето... тази клапа може да е отворена - когато искате да ви влиза въздух вътре в купето и да е затворена - когато искате да ви върти въздуха вътре в купето - обикновено сега, зимата - за да се затопля по-бързо вътре... често срещан проблем е клапата да не може да се затваря плътно...

колкото до гадната миризма - може би казанчето за течност за чистачките да е пълно с гадости и затова да мирише... трябва да се свали и почисти... лошото е, че обикновено е завряно на кучето в гардероба / на мойта кола е под левия калник и трябва да свалям гумата, кората отдолу на калника и тогава да стигна до казанчето /...

# 23
  • Мнения: 5 001
Кой каквото ще да казва,ама най-доброто нещо което чисти стъклата на колата е ракията.Купуваме от най-евтината и я изливаме в резервоарчето + 1 с.л. веро.Не замръзва,чисти безотказно.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шшшшшшшшшш тихо да не те чуят някои пиянки ....

# 25
  • Мнения: 943
Вие пък как се усещала?На всяко пръскане в колата се омирисва на ракия или на нещо такова го определям аз.Какви ли не купувахме,все смърди Sick

# 26
  • Мнения: 5 001
шшшшшшшшшш тихо да не те чуят някои пиянки ....
Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 27
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
REX -с жабката-не мирише въобще силно, добре чисти.

# 28
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен пък страшно ми харесва как мирише тази течност. Сигурно съм сбъркана Crazy

# 29
  • Мнения: 57
REX -с жабката-не мирише въобще силно, добре чисти.
Ще си купя ето такова. От къде каза, че си го взела твоето?

Общи условия

Активация на акаунт