Виждали ли сте някъде банички Чичо Хранко?

  • 9 014
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 931
Страхотни са от скоро ги има и в Хасково, много ми харесаха супер са  Peace

# 16
Завода на Чичо Хранко, част от компанията Грийн Холдинг работи от няколко месеца и отговаря на най-високите световни стандарти за качество. Опитвал съм част от продуктите и наистина си заслужава. А и цената е супер Simple Smile

Това изказване е като на служител от ПР отдела на цитираната компания

# 17
  • Мнения: 71
има ги и тук в Русе,но аз лично не съм очарована.Много са ми мазни ,и трошливи.

....вкусът им е същия..като претоплена баница/без яйца/,а и "не толкова скъпи"...?       Какво точно означава......0.20 лв.-пуричка/хапка/бр. #Cussing out
съгласна съм с теб

# 18
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
В кварталната ни хлебарница продават изпечени банички Чичо Хранко. Опитвала съм малки вити банички със сирене и със шунка.
Ами, стават, ако не можеш или не ти се прави вкъщи. На мен би бяха доста мазнички.

# 19
Аз онзи ден хапнах от баничките на чичо хранко ! Много са Вкусни , има вече и в пловдив !

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И  при нас ги има от скоро. Опитах повечето от тях но фаворит са ми с пълнеж от горски плодове! Grinning

# 21
  • Мнения: 15
И при нас ги има от скоро. Най много ми харесват със шунка и кашкавал и горски плодове 

# 22
  • Мнения: 444
Във Варна има срещу ВИНС-а.

# 23
  • Мнения: 2 199
Има и зад 2  блок на Технически университет - София . Обичам с тиква  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 926
Аз съм яла такива в Поморие.

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и в Търново ги има,вкусни мммммммммммм

# 26
  • Мнения: 655
всеки си има право на мнение,но на мене лично са ми много по-вкусни и с много  повече пълнеж от Форнети Simple Smileлюбими са ми с кашкавал и шунка  chef

# 27
  • Мнения: 929
 
Във Варна има срещу ВИНС-а.

Има ги и до Окръжна.

всеки си има право на мнение,но на мене лично са ми много по-вкусни и с много  повече пълнеж от Форнети Simple Smileлюбими са ми с кашкавал и шунка  chef

А са и по ефтини

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не съм особено очарована. Онзи ден купих на детето няколко различни - студени бяха... и на вкус не е кой знае какво.

А цената е същата като на форнетите - 0,75 ст. за 100 гр.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз гледам че вече ги има в Пловдив... но щом казвате че са хубави.... ще ги опитам...  Party

Общи условия

Активация на акаунт