Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама

  • 10 883
  • 293
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 12
Здравейте на всички и весела коледа на патерици  Laughing

# 121
  • Мнения: 64
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала и аз, но при мен няма нищо ново т.е. гледаме се и се чувстваме добре, доколкото състоянието позволява. Бих искала и аз да Честитя Рождество Христово на всички и най-сърдечно да пожелая да бъдем преди всичко здрави, много позитивни и много обичани, за да бъде щастливо и малкото чудо в нас. Да си пожелаем търпение и спокойствие за да изживеем пълноценно тези неповторими мигове на бременността. Бъдете щастливи!  newsm51
На новодошлите добре дошли и приятно и безпроблемно бременеене.

# 122
  • Мнения: 39
Здравейте,да се присъединя и аз към всички очакващи новите бг бебета през август.Казвам се Вера на 32г и живот и здраве в началото на август ще се роди моето второ детенце,по точно на 1-ви ми е термина.Единствено баткото,помрачава цялото щастие от това да имаме попълнение в семейството.Доста тежко преживява изобщо мисълта за някакво си бебе,доста е комплицирана ситуацията.Ходих на психолог и мисля да се възползвам от лекарска помощ.
Благодаря на всички за вниманието!Стискам палци за лека бременност,както е при мен!

# 123
Поздрави Верче и лека бременност!
Относно баткото - моя приятелка съвсем скоро роди второто си момченце. Баткото по същия начин не прие възторжено новината, за нов член на семейството. Изпадаше в странни настроения. Дори беше казал, че ще се премести да живее при баба си и дядо си, защото се опасява, че тухните вече няма да му обръщат внимание. И так през цялата бременност. На изписването им от родилното беше още по зле, плака много и нямаше утешаване. Но малко по малко започна да свиква със ситуацията, още повече, че те много го ангажират със самото гледане на братчето му и той се чувства така пълноценен и полезен. Сега е много щастлив и дори смята, че техните не биха могли да се справят без него. Вярвам, че и вие ще успеете да намирите пътя към спокойствието на баткото. Истината е че трябва да се чувства все така обичан и необходим.

# 124
  • Мнения: 39
Здравей Оглга,багодаря за вниманието и успокоението за баткото,но се опасявам че нещата са далеч по -сложни....Той не знае на 100 %,ние само подхвърлям и вмятаме в удобни моменти.Но той доста сериозно заяви,че щял да се хвъри през бакона ако му занесем бебе,не иска да дебелея,да имам корем.....когато пожелая да водя някакъв лежерн разговор относно това той да стане батко най-безцеремонно си запушва ушите и не иска да ме чуе.Ходих на психолог и по негово мнение трябва да започна да го водя при него в болницата,а аз как да му обесня защо отиваме там?!Сега ще се наложи да търся някой ,който ще има желание да ни посещава у дома.Мислех,че ще се разминем с това,като около коледните празници направя така че  Дядо Коледа му прави подарък,разбира се не директно.Направихме така,че късметчето с бебето да ми се падне на мен.....уви....голям провал претърпя вечерта....Започна да реве неутешимо,развали цялата вечер,накрая взе кардинално решение-да накъса късметчето ми на малки парчета и ми заяви,че все едно не ми се е падал.......Доста съм притеснена,а скоро ще започне да ми личи.....Някой ако е изпадал в подобна ситуация ще съм му благодарна ако сподели.

# 125
  • Мнения: 12
Доста сложна ситуация. Най-добре е наистина да се консултираш със специалист. За първи път чувам за подобен случай.

# 126
  • Мнения: 12
Вярно, че някои деца приемат по-тежко новината, но това е доста сериозно . Трябва по-скоро да разберете причината за това държание и да го успокоите... поне така мисля

# 127
Добро утро! Simple Smile
Честито  рождество Христово и Весела Коледа!Добре дошли сред нас на Котката Марта,бланш,ver4eto32! Hug
Ver4eto32 аз мисля ,че си на прав път само специалист  може да разбере откаде са тези притеснения на детенцето ти,пожелавам ти скоро да се разреши този проблем за да може да се радвате заедно на това най- възвишено чувство!
Доколкото разбрах днес много от вас са на прегледи пожелавам ви всичко да е наред и чакаме отчети!
Valeni радвам се, че всичко е наред с теб.И аз съм за киви преди закуска действа много добре,а и различните мюслита помагат.
Аз съм добре и доста си попътувах преди и и по време а и след коледа. Много съжелявам за тези от вас на които е било забранено да пътувам,изцяло ви разбирам,но нали все пак си чакаме   ylinfant и това дава сили за всички изпитания ,които предстоят.
Лек ден и много усмивки ,засега това е от мен!


# 128
  • Мнения: 20
Здравейте момичета Simple Smile
Днес сутринта бях на преглед и всичко при мен е екстра Simple Smile
От последния преглед сме пораснали... вече сме цели 2см.  Wink
Видяхме си краченца, главичка... и сърчице. Много щастие ме е обзело днес, след като си видях бебока.
Пожелавам и на вас всичко да е наред  Hug

# 129
  • Мнения: 702
Здравейте на всички!Честита Коледа!и от мен,много здраве,щастие и късмет пожелавам на вас и цялото ви семейство,и да си гушкаме живи и здрави бебчета през август!Честито на новите попълнения   и успех на тези които днес са на преглед,моя е утре и вече нямам търпение Grinning

# 130
  • Мнения: 10
Здравейте Честита коледа и от мен. Пожелавам ви лека бременност на всички прекрасни жени,които ще стават майки. Аз много повръщам и вече започвам да се притеснявам. В петък доктора ми каза че ако продължавам с гаенето и повръщането по цял ден ще трябва да вляза в болница, за да ми прелеят банка... малко се притесних. но иначе празниците ги изкарахме горе долу добре

# 131
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен и ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички, пожелавам ви успешен завършек на приключението, което ни предстои на всички нас, много усмивки, много подкрепа от всички близки, много любов и много радости, да не забравям все пак и МНОООООГО ЗДРАВЕ на всички бъдещи и настоящи мами и бебоци! Hug

Днес ходих на лекар.
Видя се гестационнен сак  newsm44, точно където трябва си е  Laughing.
След празниците ще ходя отново, да видя как тупка сърице (дай Боже Blush).
По-късно днес ще си кача "точката" в албумчето Simple Smile Че сега тук е лудница.

ver4eto32 Пожелавам ти успех с баткото и всичко да се нареди по "мед и масло"

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 12:30 от ioli

# 132
  • Мнения: 12
graciana успокой се малко не вярвам да се стигне до болница. Аз също бях много зле допреди 2 седмици. Хапвах само солети и препечени филийки - 2-3 на ден всичко останало повръщах. Кошмарът ми продължи 2 седмици, а след това една сутрин се събудих с вълчи глад и никакво гадене. Сега си хапвам с най-голямо удоволствие и не съм повръщала от почти 2 седмици вече. Горе главата мисли по-позитивно и всичко ще се нареди. Пожелавам ти също толкова неусетно, както бе при мен да премине гаденето и при теб  Flutter

# 133
  • Мнения: 290
Здравейте момичета!!
Честита Коледа на всички и много здраве и сбъднати мечти ви желая!!

Хайде и аз със малко страх и много трепет да се разпиша в темичката.
Живот и здраве на 16-ти август ще ставам мама, за първи път.
Това е една дългоочаквана и щастлива бременност за мен Grinning
На всички момичета пожелавам лека и приятна бременност Grinning
Пожелавам си да споделим едни хубави и приятни вълнения и трепети в предстоящите ни месеци!!

# 134
  • Мнения: 10
morska_feq
Новак


 Offline

Пол:
Публикации: 1


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #120 сряда, 26 декември 2007, 12:33 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте на всички и весела коледа на патерици   
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
Feb
Видна мушмурочка
Регистриран


 Offline

Пол:
Публикации: 0


Местожителство:
Варна


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #121 сряда, 26 декември 2007, 13:29 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте момичета! Отдавна не съм писала и аз, но при мен няма нищо ново т.е. гледаме се и се чувстваме добре, доколкото състоянието позволява. Бих искала и аз да Честитя Рождество Христово на всички и най-сърдечно да пожелая да бъдем преди всичко здрави, много позитивни и много обичани, за да бъде щастливо и малкото чудо в нас. Да си пожелаем търпение и спокойствие за да изживеем пълноценно тези неповторими мигове на бременността. Бъдете щастливи! 
На новодошлите добре дошли и приятно и безпроблемно бременеене.
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
ver4eto32
Новак


 Offline

Публикации: 2


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #122 сряда, 26 декември 2007, 14:22 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте,да се присъединя и аз към всички очакващи новите бг бебета през август.Казвам се Вера на 32г и живот и здраве в началото на август ще се роди моето второ детенце,по точно на 1-ви ми е термина.Единствено баткото,помрачава цялото щастие от това да имаме попълнение в семейството.Доста тежко преживява изобщо мисълта за някакво си бебе,доста е комплицирана ситуацията.Ходих на психолог и мисля да се възползвам от лекарска помощ.
Благодаря на всички за вниманието!Стискам палци за лека бременност,както е при мен!
 
 Информирай модератор   
   
 
 
olga
Новак


 Offline

Пол:
Публикации: 1


Местожителство:
Стара Загора


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #123 сряда, 26 декември 2007, 15:19 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Поздрави Верче и лека бременност!
Относно баткото - моя приятелка съвсем скоро роди второто си момченце. Баткото по същия начин не прие възторжено новината, за нов член на семейството. Изпадаше в странни настроения. Дори беше казал, че ще се премести да живее при баба си и дядо си, защото се опасява, че тухните вече няма да му обръщат внимание. И так през цялата бременност. На изписването им от родилното беше още по зле, плака много и нямаше утешаване. Но малко по малко започна да свиква със ситуацията, още повече, че те много го ангажират със самото гледане на братчето му и той се чувства така пълноценен и полезен. Сега е много щастлив и дори смята, че техните не биха могли да се справят без него. Вярвам, че и вие ще успеете да намирите пътя към спокойствието на баткото. Истината е че трябва да се чувства все така обичан и необходим.
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
ver4eto32
Новак


 Offline

Публикации: 2


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #124 сряда, 26 декември 2007, 16:07 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравей Оглга,багодаря за вниманието и успокоението за баткото,но се опасявам че нещата са далеч по -сложни....Той не знае на 100 %,ние само подхвърлям и вмятаме в удобни моменти.Но той доста сериозно заяви,че щял да се хвъри през бакона ако му занесем бебе,не иска да дебелея,да имам корем.....когато пожелая да водя някакъв лежерн разговор относно това той да стане батко най-безцеремонно си запушва ушите и не иска да ме чуе.Ходих на психолог и по негово мнение трябва да започна да го водя при него в болницата,а аз как да му обесня защо отиваме там?!Сега ще се наложи да търся някой ,който ще има желание да ни посещава у дома.Мислех,че ще се разминем с това,като около коледните празници направя така че  Дядо Коледа му прави подарък,разбира се не директно.Направихме така,че късметчето с бебето да ми се падне на мен.....уви....голям провал претърпя вечерта....Започна да реве неутешимо,развали цялата вечер,накрая взе кардинално решение-да накъса късметчето ми на малки парчета и ми заяви,че все едно не ми се е падал.......Доста съм притеснена,а скоро ще започне да ми личи.....Някой ако е изпадал в подобна ситуация ще съм му благодарна ако сподели.
 
 Информирай модератор   
   
 
 
morska_feq
Новак


 Offline

Пол:
Публикации: 1


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #125 сряда, 26 декември 2007, 16:20 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Доста сложна ситуация. Най-добре е наистина да се консултираш със специалист. За първи път чувам за подобен случай.
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
morska_feq
Новак


 Offline

Пол:
Публикации: 1


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #126 сряда, 26 декември 2007, 16:29 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Вярно, че някои деца приемат по-тежко новината, но това е доста сериозно . Трябва по-скоро да разберете причината за това държание и да го успокоите... поне така мисля
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
steis
Регистриран


 Online

Пол:
Публикации: 0


Местожителство:
София


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #127 четвъртък, 27 декември 2007, 10:50 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Добро утро!
Честито  рождество Христово и Весела Коледа!Добре дошли сред нас на Котката Марта,бланш,ver4eto32!
Ver4eto32 аз мисля ,че си на прав път само специалист  може да разбере откаде са тези притеснения на детенцето ти,пожелавам ти скоро да се разреши този проблем за да може да се радвате заедно на това най- възвишено чувство!
Доколкото разбрах днес много от вас са на прегледи пожелавам ви всичко да е наред и чакаме отчети!
Valeni радвам се, че всичко е наред с теб.И аз съм за киви преди закуска действа много добре,а и различните мюслита помагат.
Аз съм добре и доста си попътувах преди и и по време а и след коледа. Много съжелявам за тези от вас на които е било забранено да пътувам,изцяло ви разбирам,но нали все пак си чакаме   и това дава сили за всички изпитания ,които предстоят.
Лек ден и много усмивки ,засега това е от мен!


 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________

--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
Black Eyed
idioteque


 Online

Публикации: 0


Местожителство:
Варна


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #128 четвъртък, 27 декември 2007, 11:48 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте момичета
Днес сутринта бях на преглед и всичко при мен е екстра
От последния преглед сме пораснали... вече сме цели 2см. 
Видяхме си краченца, главичка... и сърчице. Много щастие ме е обзело днес, след като си видях бебока.
Пожелавам и на вас всичко да е наред   
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
mama galka23
Ентусиаст


 Online

Пол:
Публикации: 89


Местожителство:
Пловдив


  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #129 четвъртък, 27 декември 2007, 11:55 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте на всички!Честита Коледа!и от мен,много здраве,щастие и късмет пожелавам на вас и цялото ви семейство,и да си гушкаме живи и здрави бебчета през август!Честито на новите попълнения   и успех на тези които днес са на преглед,моя е утре и вече нямам търпение 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
graciana


 Online

Пол:
Публикации: 0


Местожителство:
София

 
  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #130 четвъртък, 27 декември 2007, 12:06 »     

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте Честита коледа и от мен. Пожелавам ви лека бременност на всички прекрасни жени,които ще стават майки. Аз много повръщам и вече започвам да се притеснявам. В петък доктора ми каза че ако продължавам с гаенето и повръщането по цял ден ще трябва да вляза в болница, за да ми прелеят банка... малко се притесних. но иначе празниците ги изкарахме горе долу добре
 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   
 
 
ioli
Новак


 Offline

Пол:
Публикации: 28


Аз съм БРъМ (бременно момиченце)

Местожителство:
София

 
  Re: Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама
« #131 четвъртък, 27 декември 2007, 12:21 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте и от мен и ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички, пожелавам ви успешен завършек на приключението, което ни предстои на всички нас, много усмивки, много подкрепа от всички близки, много любов и много радости, да не забравям все пак и МНОООООГО ЗДРАВЕ на всички бъдещи и настоящи мами и бебоци!

Днес ходих на лекар.
Видя се гестационнен сак  , точно където трябва си е  .
След празниците ще ходя отново, да видя как тупка сърице (дай Боже ).
По-късно днес ще си кача "точката" в албумчето  Че сега тук е лудница.

ver4eto32 Пожелавам ти успех с баткото и всичко да се нареди по "мед и масло"
 
« Последна редакция: четвъртък, 27 декември 2007, 12:30 от ioli »  Информирай модератор   
_____________________________________


----------------------------------------------------------------------------







morska_feq  благодаря ти за подкрепата, но да знаеш че апетит не ми липсва. Постоянно съм гладна и хапвам по нещо. Дано да ми мине по-бързо. Нормално ли е да качвам толкова бързо кг. допреди месец бях 53кг. сега съм 61. Дали по някое време ще спра да качвам, че ще стана слон и ще блъсна къщата.....Simple Smile
 
 

Общи условия

Активация на акаунт