Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама

  • 10 880
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 16
Dessyy ако не ти представлява трудност , премести го. Heart Eyes
Мартини мама, прекалено или не,това е което се препоръчва тук от гинеколозите и аз лично не познавам една мама, която да не е минала през това.Явно всяка страна си има собствена политика относно изследванията за бременни ,защото за нас е задължителен и се прави наравно с тези за шарките , хепатита и т.н.После , разбира се , всеки сам избира дали да се пази. Flutter

# 76
  • Мнения: 225
Добро утрооооо поспаланки Flutter снощи ходих при личната да си взема направление за прегледа при гинеколога в четвъртък и я попитах това, онова за храните. Каза, че наистина не е за препоръчване ПРЕКАЛЯВАНЕТО, (но в никакъв случай отказване) от салами, кренвирши, филета и такива неща, защото в тях имало много натрий Embarassed(или нещо такова) и са прекалено солени и затова не е хубаво да се консумират, но пак казвам в големи количества. Иначе каза, че мога всичко да си хапвам, но умерено. За плодовете каза задължително да ги беля по дълбоко (ябълки, круши и т.н.), защото цитрусовите няма как да ги обеля повече от това да им махна кората Joy Та такива работи, аз съм още в "предпрегледна треска" ooooh!докато не мине пустия преглед ще откача, ама ще устискам. Сега нали спрях и цигарите и не мога да ходя до тоалетна като хората Embarassed(това ми беше единственото спасение) и снощи по някое време като ме сви корема, ама зверски направо си изкарах акъла, помислих си че става най-лошото, но май е от друго Embarassed
Лек ден от мен засега и всичко най-най-най Hug Hug

# 77
  • Мнения: 12
Добро утро на всички! Това за суровите меса и аз съм го чувала. Освен това, понеже нямам близки, които да са раждали скоро и за да се поинформирам си купих една книжка. Там също го пише. Отбелязано е още, че при замразяване на месото или при топлинна обработка се унищожава паразитът, причиняващ токсоплазмоза и че на практика 84% от жените имат изграден имунитет.

# 78
  • Мнения: 12
Тази сутрин и аз ще ходя на преглед, така че стискайте палци моля ви и аз мен.

# 79
  • Мнения: 225
morska_feq  newsm10 стискам палци всичко да е наред.
И да не забравиш после да се отчетеш Hug

# 80
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен! Да се запиша и аз.
Морска фея, стискам палци за прегледа!
Диди, относно проблемите с изхождането, аз също ги имам и то много сериозни. Най простото, което можеш да правиш е да ядеш киви, а ако се сещаш да е сутрин преди закуска най-добре. Миналата бременност изкарах цялата с пшеничен зародиш. Не знам имаш ли представа какво е, но освен че помага при такива проблеми, е и много полезен за организма. Преди си го намирах само в една специална аптека тук в Бл-д, а сега разбрах че го има вече и в голумите супери - при здравословните храни. Най-важното е каквото и да решиш да правиш, първо да се консултираш с доктор. Миналата бременност пробвах какви ли не бабини методи плюс билкови хапчета, а се оказа че те са в състояние да предизвикат спонтанен аборт, т.к. за да задействат червата, задействат и контракции на матката. Ле-ле коооооооолко съм изписала. Спирам засега. До после.

# 81
Добро утро и от мен!
Но 10.12.07 ходих на видеозон, но тогава беше много рано и си видях само една малка точица, която лекаря нерече - моята бременност  Simple Smile
Сега на 27.12.07 отново съм на преглед и тръпна и се надява, вече да имам по- голяма яснота относно плода.
Изчислих си термина. Пада се на 13 август.Мале колко много време има до тогава Sad
Момичета, кажете някой изпитан метод против повръщане. Тъй като просто повръщането при мен е по цял ден и започна много преди да ми закъснее.
Айде лек ден на всички ви!

# 82
  • Мнения: 702
Аиде да се отчета и аз!При нас общо взето няма нищо интересно освен,че пак си ме наболява корема от време на време гадене  все още нямам което много ме учудва,защото с какта ми беше доста зле ама както казват бременност с бременност не си прилича,така,че се надявам да се чуствам така добре и за напред.Лек и ползотворен ден пожелавам на всички!!! Grinning

# 83
# 84
  • Мнения: 139
 Cry момичетаа,

Не можах да стигна до докторааа, едни час  не можах да си хвана такси и си изпуснах часа.. Следвашият ми е за 27.12, исках да си видя точката  Cry Cry Cry.

Върнах се в офиса с рев и крокодилски сълзи, а няма как да обясня защо цивря като магаре, още никой не знае.
Ох, много ми е тъпо  Cry Cry Cry

# 85
  • Мнения: 225
ioli, не се притеснявай мила Hugпредставям си как се чувстваш, аз също имам час за тогава и ще се пръсна от притеснение. То ставам банална вече с това, ама нямам никакъв мерак ни за празници, ни за нищо, освен положителния тест от понеделник, нищо друго незнам как е, що е, добре ли е, всичко ли е наред, как да се отпусна да празнувам като ми е тъмна индия.
Не се притеснявай още веднъж ти казвам всичко ще е ок и на 27 ще си видиш мъничкото сладкишче Hug Hug

# 86
  • Мнения: 139
didi-2,

Много ти благодаря за топлите думи. Аз от петък знам, ще се пръсна вече. И аз така като теб нито ми се празнува нито нищо...искам само да ида на доки и той да каже всичко е ОК.

Лошото е, че се разревах в офиса с крокодилски сълзи, трима колеги идваха да питат всичко наред ли е, и аз още повече Embarassed 1 час ми трябваше да се успокоя.  Сега май съм добре, само да не се обади съпругът ми, да ме пита какво става, че пак ще ревна.
 Hug мерси, май сега разбирам за какво става дума, хормони и тн.

# 87
  • Мнения: 702
Момичета сигурна съм,че всичко ще е наред при вас Simple Smileдиди въобще не си банална моят преглед е за 28 и аз също като теб нямям търпение да отида,маи всички сме така Grinning!!!

# 88
loli, didi, знам какво ви е. И моя преглед е на 27. Вярвам, че всичко ще е наред, не се притеснявайте!

# 89
  • Мнения: 225
Eйййй как сме се наредили за 27 Hugстискам палци на всички, успех, само положителни емоции дотогава, много усмивки и весели празници, после пак тук ще споделим емоциите от прегледа и ще се радваме на малките точици  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт