www.promod.fr- 16

  • 17 956
  • 502
  •   1
Отговори
# 435
  • на пистата
  • Мнения: 5 908
тогава аз поемам половината доставка, казвайте дали да поръчвам Peace
нищо няма да поемаш ти,ние ще си поемем,аз съм за,джиди,стели да питаме и ако има още 2 момичета ни излиза по има няма 10лв newsm78

# 436
  • на пистата
  • Мнения: 5 908
Добро утро от мен.
Вчера приключих тотално с пазаруването в интернет до изясняване на ситуацията в къщи.

много кофти така,и ние имаме леки разногласия по пазаруване в нета ама се разбрахме някакси де.

# 437
  • Мнения: 9 095
Добро утро от мен.
Вчера приключих тотално с пазаруването в интернет до изясняване на ситуацията в къщи.

jijibiji, ако участваш в поръчката и те устройват 100 лв - може да ползваш тези, които преведох на Теди, а ти да ги дадеш на velimira с другите.

не ми се мисли как е във вас Laughing

имам 7 момичета засега, обикалям да разпитвам Wink

# 438
  • Мнения: 4 248
Новината е хубава, но трябва да спра да пазарувам. Ще си имаме бебе, а аз поръчах 1 размер по-малки дрехи с идеята да отслабна още. И сега нито ще влезна в това, което поръчах, нито знам кой размер да поръчам за пролетта или лятото. Надявам се поне блузките да си нося. В панталоните няма да влезна.

# 439
  • Мнения: 9 095
ауууу, честито Hug Hug Hug Hug Hug да изкараш леко бременността и да ти е живо и здраво Hug Hug Hug а дрехите- майната им Hug

# 440
  • на пистата
  • Мнения: 5 908
Новината е хубава, но трябва да спра да пазарувам. Ще си имаме бебе, а аз поръчах 1 размер по-малки дрехи с идеята да отслабна още. И сега нито ще влезна в това, което поръчах, нито знам кой размер да поръчам за пролетта или лятото. Надявам се поне блузките да си нося. В панталоните няма да влезна.
честито,много хубава новина,аз приключих с децата вече сега слабея Mr. Green

# 441
  • София
  • Мнения: 1 476
Добро утро от мен.
Вчера приключих тотално с пазаруването в интернет до изясняване на ситуацията в къщи.

jijibiji, ако участваш в поръчката и те устройват 100 лв - може да ползваш тези, които преведох на Теди, а ти да ги дадеш на velimira с другите.

става  Peace


А ако сме към 7 човека направо няма да я усетим тази такса, ще излезе по 6-7 лв на човек, но поне мир ще има  Hug

Stryper, хубава новина наистина, честито и лека бременност   bouquet
ако решиш да продадеш нещо от нещата пиши тук, засега само блузки ще си взимаш оналайн, а като се появи малкото човече ще  поръчваш пак с пълна сила Hug

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Аз също бих искала да се включа но не мога да зацепя размерите, все си харесвам по някоя рокличка и гледам като изтрещяна как да определя дали размера ще ми стане  ooooh!

# 443
  • Мнения: 29
Дами, бройте ме и мен. Обаче съм пратила точно пари на Теди и пак ще трябва да ходя до банката

# 444
  • Мнения: 9 095
ще ви пиша с червени минуси тука Mr. Green

шушоната дай си мерките д апомагаме Wink

# 445
  • Русе
  • Мнения: 659
Новината е хубава, но трябва да спра да пазарувам. Ще си имаме бебе, а аз поръчах 1 размер по-малки дрехи с идеята да отслабна още. И сега нито ще влезна в това, което поръчах, нито знам кой размер да поръчам за пролетта или лятото. Надявам се поне блузките да си нося. В панталоните няма да влезна.
Честито и лека бременност ти желая.
Дрехите да са ти най-малкия проблем Peace

# 446
  • Мнения: 4 248
Благодаря на всички.

# 447
  • Мнения: 1 465
Охо, хубава новина Party честита бременност Stryper  bouquet Да е лека и приключи с хубав, сладък "резултат" Flutter
На мен са ми експедирали нещата, които поръчах вчера #Crazy Много са бързи.
Аз пък си харесах толкова много неща от новата колекция на Промод, но ще трябва да почакам, че май сметката ми е доста отъняла. Thinking Еййй това пазаруване по интернет е много опасно и заразно. Ей това http://www.promod.fr/tops/t-shirt-casual-manches-longues-emeraud … 31N87P3O32Z1.html и това http://www.promod.fr/tops/t-shirt-a-col-arrondi-plisse-emeraude- … 31N75P3O32Z1.html, http://www.promod.fr/nouvelle-collection/pull-en-maille-col-rond … 4P3O32Z1STA3.html,
http://www.promod.fr/nouvelle-collection/gilet-raye-en-maille-fi … 2N141P5O32Z1.html ако някой се е изкушил да ги вземе, да каже струва ли си?
Дънките и черния панталон, които показах няма да ги поръчвам. Мъжът ми каза, че панталонът хич не му се нравил, пък на мен доста ми харесваше - особено кройката отзад.
Хайде поръчвайте пък после да се похвали всеки с по нещо хубаво. Между другото, тези неща ще ги намалят с по още няколко процента, докато цените се изравнят с тези в немския сайт, но пък, ако сте си харесали нещо, нямате никаква гаранция, че ще остане до края. Thinking

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 12:50 от Pollia

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
талия - 88
ханш - 97
под бюста - 82
бюст - 100 (малеееее каква надарена крава кърмачка съм станала  ooooh!)

предимно си харесвам роклички които в кръста са широки от този тип http://www.promod.fr/robes/robe-en-velours-brode-taupe-moyen-R32 … 84N39P2O32Z1.html

А, и честито на новозабременелите  Crazy

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 14:10 от шушоната

# 449
  • Мнения: 9 095
Поли, а смяташ ли че ще добавят още неща в намаленията и кога поръча вчера че ти е тръгнала поръчката Cry

Общи условия

Активация на акаунт