Декупаж (салфетна техника)-13 НЕфатална тема!!

  • 25 355
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 316
Здравейте и от мен в нефаталната 13-тема.Искам да поздравя творящите smile3525.Новите момичета са мн. добри,направо ме изумяват с красивите си неща.
Chigest,да ти  е жива и здрава рожбата,мн. да те радва и да те слуша smile3504 newsm07.
Гая и Уна,благодаря за отговорите за пластмасовата топка с дупките  love001
Идеята за магазинче май на всеки е минавала през ума. smile3521
Тази година съм мн. щастлива,че ви открих и се запознах с тая краста декупажа.Изкарала съм ,а и продължавам да изкарвам чудесни мигове във вашата компания и сред красотата която създавате,а и мен вдъхновявате.Искам да ви пожелая весело изкарване на празниците и догодина да сте пак на линия с нови идеи и настроение. newsm51 newsm47

# 76
  • София
  • Мнения: 861
Здравейте момичета  Hug
първо да кажа, че бях пропуснала последните две теми покрай приготовленията за базарите, щото реших да наблегна на други неща, все пак в декупажа се чувствам абсолютен новак в сравнение с вас. Искам да ви поздравя   bouquet за красотите, които видях на базара на живо, а и на снимките от другите градове.  Вече наваксах пропуснатото, направили сте страхотни неща  Heart Eyes, има още много "разболели се от тази заразна болест Joy", което много ме радва Grinning. Сега за да не се включвам съвсем с празни ръце ще покажа свещничетата, които за съжаление спретнах много на бързо за Горно Оряховският базар. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191204&photo=45
Сега съм планирала преобразяване на една кутийка от Мираж, но още е в процес на обмисляне.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 18:44 от vicks

# 77
  • Мнения: 1 726
Цитат
живот и здраве след Нова година ще я поздравим-  в Сев.Б-я
Ако е в Търново веднага казвайте къде е Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 2 270
Цитат
живот и здраве след Нова година ще я поздравим-  в Сев.Б-я
Ако е в Търново веднага казвайте къде е Crossing Arms
Не в Русе ще е Laughing Grinning Laughing

# 79
  • Мнения: 397
Момичета, искам да споделя нещо с вас.
Моята приятелка от Москва  ходила на една изложба "Декупаж" остана много впечатлена и ми расказа за нея, а днес ми прати  снимки и  едно клипче,много са хубави ,и  ми  харесваи идея за  изложба.Неказвам че е лестно, но ако те могат що ние не можем????ако се съберем всички,например след една  година по някое време и  да представим  в някой салон и да поканим медиите и хора които разбират  красивото....харесва ми идея много....,сега за самата изложба, това са жени които се познавали само от инета,  те са повечето от Русия,но на изложение имаше представители и от Швеция и от Германи другите ....ако знаех ме ние можех ме да се включим и ние...хахаха, а защо не....
http://foto.mail.ru/mail/alina157/1713/1743.html
http://foto.mail.ru/mail/alina157/1713/1743.html
http://video.mail.ru/mail/alina157/1711/1775.html,това е мастер-класс,много  добре объяснява момиче....
надявам се че щеви харесва...

http://i033.radikal.ru/0712/69/bec698a67f8b.jpg
http://i012.radikal.ru/0712/04/a6cb3d87390c.jpg
http://i005.radikal.ru/0712/3d/0d53a82bf2f6.jpg

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 231
...ах тоз български манталитет,...Ути да е зле......

Ути Бъчваров ли?  Joy
Лалле, разсмя ме, мерси! Правилно е Вуте, но твоя вариант е по-готин. Peace

Изложбата е интересна идея, не знам доколко лесно осъществима. Но ако се откажем от магазин в нет-а, това е друг начин да бъдем стимулирани да продължаваме да творим. Мислете, обсъждайте, ще го измислим! smile3521

Тези са върха!
http://foto.mail.ru/mail/alina157/1713/1743.html

Chiges, честито, да ви е здрава и много да ви радва! Успокоих се за теб, че те мислих. Hug

# 81
  • Мнения: 397
Chiges,аз също много се радвам за теб,Честито!!!!!Да ви е живо и здраво!!!(сорри ненамерих къде има такава тема)Многоми се гушкат бебчета,гушкай го и за мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

 ria,ами да, да сме все така зле като Ути.... Mr. Green...
Мисля че изложба не  е   още един начин, а  онлайн-магазин е начин за реализация, а изложба за  реализация  на реклама на творби ,които  правят момичета, аз съм много далеч  от това да правя такива красиви предмети, но ще се старая да се науча...но имаме толкова добри майсторки че  заслужават  да бъдат предъявени  на обществото като такива,аз  от базара съм разбрала защо  хора не много  купуват такива неща,щото още не знаят какво е това
В дадени линкове има много мастер-клас,надявам се че на  тези които сега почват ще им е в помощ....

 savina_h,Ах...колко са хубави неща... торбички са прекрасни и всичко друго също....браво !!!!!!Имам питанка, как си направила самите свещички не декупаж, а свеща вътре?мерси   bouquet

# 82
  • Мнения: 106
Здравейте на всички Simple Smileмного ми харесаха идеи на Радинна за интернет-магазин и Лале за изложбите PeaceИмам и аз една идея,дано да я харесате.Защо да не започнем да правим конкурси,като ги правят момичета от руски форуми.Те си правят план за конкурси за през цялата година,ако ви е интересно,мога да напиша план от форум Ручная работа,като за пример.За награди за спечелившите можем да правим виртуални дипломи и дори да организираме фонд за награди.Мисля,че всяка от нас може да даде  в този фонд по няколко бройки от своите салфетки,декупажни хартии,изобщо,кой какво може.
Е,какво ще кажете?

# 83
  • Мнения: X
dadusq,ние сме правили вече един конкурс. Wink
В интерес на истината и на мен ми се въртеше подобна идея в главата, но не смеех  да я споделя, че много идеи станаха напоследък и щеше да стане бърканица.Идеята, обаче, си я бива.Както и идеята на Лале за изложбата. Но тя пък е по-трудно осъществима, защото е свързана с пътуване, наемане на зала и куп други неща.

# 84
  • Мнения: 440
Момичета невероятни красоти сте натворили пак,какви новобранки сте не ви знам  Crossing Arms newsm51  love001Редовно ви хвърлям по един поглед,ноо за писане време не ми остава,от три дена не мога да сваря да си снимам последните работи-дано утре успея и ги кача.Повечето хобитки май са запразнили вече,и аз още 2 дена ще поработя   и bye lalalala
Честно казано хич не обичам конкурсите,но изложба е друго нещо-това ми е мечтата  Praynig ;само си мисля че ни е раничко за изложба от такъв калибър като на русначките-те са виртуози,не можах да си откъсна очите от такава красота.На Lalle специялни благодарности,че сподели тези невероятно красиви неща с нас   bouquet   Kissing Heart
Кампари може ли да сложиш тези линкове в началото на темите,за да се учат новоприсъединилите се Hug/макар че съм сигурна че и ние отново и отново ще обясняваме ooooh!/

# 85
  • Мнения: 397
mirage72,моля, моля, на някои съм и дължница....
то има и друг мастер-клас, атига да има нужда, напишете ми  в л.с. ще ги пратя....

съгласна съм с теб че малко е рано, но нали знаеш че нищо не се прави за един ден, ако момичета   знаят че ще има такава изложба ще си старае да направи нещо похубаво...  и мисля че ако  има стимул то и работите стават много похубави.... и още нещо, без конкурси не може да се направи и изложба, щото  няма да има представа кой какво може и какво има....хахаха пак го засуках дано да сте ми разбрали....,а изложба става  нелесно но не и нещо невъзможно, място трябва да е нещо като МОЛ или НДК.. или  в още подобре в  посещавана изложбена зала или галерия... Mr. Green....

# 86
  • Мнения: 1 143
Lalle, благодаря ти! Такива сайтове и форуми като тези ме изпълват с възхищение към руските жени. Преди време разглеждах един друг - с плетене на мъниста, такава красота и такъв труд... Много им завиждах, че си имат такива форуми  Wink (още не ви бях открила)

Идеята за изложба е много хубава, но залите си имат наеми (скептика в мен проговори  Embarassed), освен ако след това изложените експонати не се продават  newsm78

Последно предколедно

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте на всички!  Hug
Аз се позагубих малко, но това беше, защото се отдадохме малко на почивка, както вече знаете, де.  Wink Изкарахме си супер добре и много сме доволни!  Peace
Изчетох старата тема и всичко от новата! Много красиви творения видях, за което ви благодаря много! Напълнихте ми душата!  Hug
Прочетох, че замисляте да правим доста неща, което много ме радва!  Peace Подкрепям всички идеи за конкурси, сайтове, изложби. Мисля обаче, че изложбата трябва да е върха на сладоледа, сиреч да започнем първо с конкурсите или пък с он-лайн магазинчето ни. Това, което на мен ми хрумва относно он-лайн поръчките е, че можем да си използваме нашия си сайт, който е в началото на всяка тема! Това като за начало. Паралота ще си я кажем на ЛС и всеки ще си качва снимките с готовите неща за продан като ги обощаваме в различни албуми и озаглавяваме с името на твореца! Линк бихме могли всички да си сложим в подписите със следния текст -  "нашето он-лайн магазинче" и това ще да е нещо като рекламиране на сайта. Ако потръгнат нещата и видим, че има "хляб" в това, ще си направим професионален сайт.  Wink
Аз направих две чаши за кафе за подарък, но като ги снимам ще ви ги покажа!  Laughing

Хубав ден на всички и много уют, семейно щастие и спокойствие ви желая тази вечер!  Hug

# 88
  • Мнения: X
Линк бихме могли всички да си сложим в подписите със следния текст -  "нашето он-лайн магазинче" и това ще да е нещо като рекламиране на сайта.

Тцъ, не бихме могли. Naughty
Това ще е своего рода реклама и ще трябва да си платим за нея.

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Линк бихме могли всички да си сложим в подписите със следния текст -  "нашето он-лайн магазинче" и това ще да е нещо като рекламиране на сайта.

Тцъ, не бихме могли. Naughty
Това ще е своего рода реклама и ще трябва да си платим за нея.

Ами, бихме могли да си платим тогава. Няма да е скъпо, като се има предвид колко сме.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт