Моля за съвет и помощ

  • 3 670
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
И аз искам точно това. (да намеря своя лекар)Но е толкова трудно. Мненията са различни и протеворечиви...Като в задънена улица съм. Сега вече като нямам доверие и на Халачева,реших да спра да ходя по лекари за 3-4 месеца, но после... каквото е рекъл господ. Все се моля и се надявам и аз да съм от онези щастливки, които макар и със запушени тръби, успяват да заченат...Ще си дам малко време за почивка, а после...Дано и аз намеря своя ЛЕКАР

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз също ти препоръчвам д-р Александров (човекът-сърце)  Grinning, ако не за друго поне за една консултация може да отидеш при него.
 Координатите на д-р Александров са:
Клиника Кисьови
тел. 052/631 888
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) - с/у бензиностанция ONV
 Преглежда вторник и четвъртък след 16ч.

# 17
  • Мнения: 47
Всички пишете толкова хубави неща за Александров. Смятам наистина да отида при него. Притеснява ме само да не съм закъсняла твърде много. А и пих дълго Clostilbegyt (а тук пише,че не е хубаво да се пие повече от 3 месеца). Затова смятам да си почина малко 2-3 месеца и живот и здраве на пролет с нова надежда право при д-р Александров Grinning Хиляди благодарности на всички. Дано и с мен се отнесе добре, както и с вас, защото наистина е последната ми надежда, а и съм много чувствителна и ако е груб или се отнесе несериозно към проблемите ми, ще престана да ходя и при него...Дано да имам късмет. Успех на всички

# 18
  • Мнения: 334
Зони - аз не бих чакала до пролетта. Всеки цикъл си е загубено време! Не знам на колко години си, но не се мотай много. Аз като бях на 26 до 30 си мислех че като ми е редовен цикъла, значи нищо ми няма и бебето ще стане! Просто не му е дошло времето!
 Да ама не! Като започнах да ходя по доктори се видя че не всичко ми е наред и си минаха още 3 години, а вече лекарите смятат, че нямам много време. След 35 и нищо да ти няма, яйцеклетките узряват по-трудно!
Момичетата са го казали - стимулация при запушени тръби е пълно безумие! Ако ти се наложи лапароскопия, все пак и след нея има време за възстановяване, проследяването на хормоните е в определени дни, това предполагам го знаеш. Така че времето си минава! Да не говорим за смяна на лекари и започване на всичко от начало..

# 19
  • Мнения: 47
Сунар, сега вече наистина ме изплаши. Много ти благодаря за съвета,но вече нямам доверие на лекарите. След всички тези лъжи, каквото и да ме посъветват ще си мисля,че не са сигурни в това,което правят и, че искат само да протакат нещата, за да ми измъкнат повече пари. Страхувам се да продължа и , защото не съм много добре финансово, а всичко е толкова скъпо. Вече съм пръснала повече от 1000лв, а като чета за какви цени става въпрос и че никога няма успеваемост или гаранции за успех от първия път, не се решавам. В момента ако дам всичките си спестявания имам точно за едно инвитро, а ако е неуспешно край губя всичко.Няма да имам пари за второ. Именно затова се страхувам да рискувам и отлагам.Все се надявам,че всичко ще стане от самосебе си и ще ми се размине. А си мисля и друго- дори и да стане от първия път, тогава какво, ще съм изхарчила всичките си спестявания. И как ще гледам детето ми...Много ми е трудно да се реша и да взема правилното решение

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Няма да се предаваш така лесно...Ще се бориш, ще търсиш докато намериш твоя Лекар. Повярвай ми че все още има лекари, които гледат на нас като хора, а не като банкомати. Разбирам те, че сега ти е трудно да го повярваш, но факт е че е така. Консултирай се, начертайте си план за действие, а за парите....оххх болна тема. Но все пак има начини-има клинична пътека за ин витро по здравна каса, верно парите не са много , но е нещо, има разни инициативи и фондации, където може да кандидатстваш за средства, абе има начини...Но все пак първо трябва да си имаш поставена точна диагноза от специалист, а не от разни некадърни лекарки, дето май си нямат на идея за какво става въпрос.
 Смело напред към осъществяване на мечтите ти , само това мога да ти кажа!  Hug
 

# 21
  • Мнения: 47
Благодаря ти, Пети. Ти си цяло съкровище. Сигурно си прекрасен човек. Като ти чета писанията и така се успокоявам. Дано си щастлива и всичките ти мечти да се сбъднат (нали все още съм нова- незнам какъв е твоят проблем, но се моля и надявам скоро да го преодолееш) Hug

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Дано си щастлива и всичките ти мечти да се сбъднат (нали все още съм нова- незнам какъв е твоят проблем, но се моля и надявам скоро да го преодолееш) Hug
Да, миличка щастлива съм защото преследвам мечтите си. Моят проблем е че мога да забременея единствено с ин витро (което се и получвава-два опита-две брменности), но за съжаление не мога да задържа и износя бебенцето си, но и това ще стане сигурна съм! Grinning Догодина ми предстои живот и здраве трети опит ин витро и надявам се този път последен.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 47
Дано, ще се моля за теб Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 313
Ще стане-догодина много бременни ще има май Simple Smile

# 25
  • Мнения: 47
Чул те Господ toffifee Grinning

# 26
  • Мнения: 235
Както са те посъветвали и другите момичета, същото ще ти кажа и аз. Не отлагай до пролетта. Не е нужно да правиш сега инвитро - просто си направи нужните изследвания, за да знаеш какво следва. Проблемът няма да изчезне с времето, напротив -някои неща
 могат само да се влошат.

# 27
  • Мнения: 47
Здравейте отново. Днес все пак се реших и се  обадих в клиника Кисьови да си запиша час при д-р Александров, но не можах да се свържа. Знае ли някой дали това е правилния номер или нещо съм се заблудила 631-888 newsm78

# 28
  • Мнения: 47
Ох,Пети, извинявай,сега видях отново,че ти си ми дала вече всички координати. Имали значение по кое време ще се обадя? Да не би да съм звъняла прекалено рано и затова да не мога да се свържа?

# 29
  • Мнения: 313
Това е телефона няма грешка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт