Предстои ми инвитро/ИКСИ, да поговорим - 3

  • 68 840
  • 974
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 730
Хайде да ни е честита новата темичка!  Grinning
Записвам се и аз, изпълнена с нови сили и поглед напред.
Януари ми предстои втори опит и дано бъде успешен.
Стискам палци на всички и вярвам, че тази тема ще е късметлийската!

Весели празници и много късмет през новата година

# 16
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Ето ме и мен.
Е, минахте в трети клас /темичка де/, ама други като мен повтаряме и само гледаме. Е хайде и ние да изкласим... /т.е. следващите опити да са успешни/.   Grinning
Ами,  Embarassed то май написаното малко глупаво звучи, ама карай...
Та, днес е Игнажден... Няколко години никой не ми е идвал на гости на този ден и къщичката ни е все така празна  Cry.
Тази година поканих на гости много приятели, с добри намерения и чисти помисли, и дано са на късмет.  Praynig
Настъпващите празници са най-хубавите в годината /поне за мен/ и вярвам, че Дядо Коледа ще чуе молбите ни, ще ни дари със спокойствие, мир и много любов в семействата ни и през следващата година ще ни изпрати щъркелите. / Че вие къде сте виждали бебета в чували да се носят, през комини да се пускат и под елхата да се оставят  Wink/.
На дамите станали майчета - още много щастие и да купите на малчовците най-хубавите подаръци.
На очакващите бебче момичета - много, много лека бременност и също толкова леко раждане.
А на нас останалите - още много кураж, оптимизъм, надежда и вяра в успеха ни.
Всички ви прегръщам горещо,
желая ви много весели празници,
БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВИ,
Ваша Али
   newsm51 newsm51 newsm51

# 17
# 18
  • Мнения: 87
Нека и аз се включа в новата темичка с нова надежда и нови сили за следващия път...дано е успешен за всички!!! Късмет!!! newsm10

# 19
  • Мнения: 1 143
Разписвам се и аз, за да ви пожелая успех, момичета!

На шестичката утре -  EFP

# 20
  • Мнения: 1 284
66666,стискам палци да ни зарадваш утре Praynig Praynig Praynig
На всички,които им предстоят процедури-успех! Hug

# 21
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,
желая ви много от моя късмет през новата година и въпреки неуспехите да се радвате на една хубава Коледа с нова надежда ,че следващата ще сте вече мами. Hug

Аз пуснах една нова тема,но да кажа и тука,че ми остана една кутия Гонал Ф плюс още една доза от отворена кутия.Които е бил стимулиран с Гонал,знае за какво говоря и ако има нужда за втора стимулация спешно, за да не дава 500 Евро,нека ми се обади да му ги подаря.

Весела Коледа на всички Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 010
Ехоооооо, привет на всички "бонбони"  Hug искам да ви гушна всички и да знаете, 4е съм една от Вас, въпреки, 4е не пиша много. В момента премислям на4ини за финансиране на ин витрото за на4алото на годината. През изминалата година много ми се насъбра- 4укнах 3 годишен юбилей на стерилитет/ придружен с всичките му екстри- депресия и пр., / бях бременна за кратко, която се оказа извънматочна; зълва ми загуби бебето си в 5ти месец; имах много сътресения във взаимоотношенията на работното място и за капак на всичко на 16.12 погребението на единственият ми брат, който толкова, много оби4ам, който беше голям 4овек, замина си на 33год. Cry Моля се и се питам колко още мога да нося!  Cry  Cry  Cry
Момичета не губете никога кураж и надежда, уповавайте в Бога и се борете за своето ме4тано съкровище. Пожелавам успех на всички Ви и нека 2008 година бъде по-щастлива за нас!

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Денди, много ти се е насъбрало миличка. Време е вече да се обърне късмета, нали знаеш че преди изгрев е най-тъмно. Гушкам те. Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Денди,много съжалявам,мила за брат и за всичко останало Cry.Пожелавам ти 2008 да бъде много благосклонна към теб и семейството ти,да плачеш,но само от радост!!!

# 25
  • BG
  • Мнения: 793
Dendi,  spoko Дори не знам какво да ти кажа в момента  Cry

# 26
  • Мнения: 989
Денди,мила, моите съболезнования за брат ти  Cry
Прегръщам те Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 284
Денди,съболезнования за брат ти CryСъжалявам за всичко което ти се е случило.
Дано 2008 ти е на късмет Hug Hug Hug
66666,какво става? Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 17:41 от elgedel

# 28
  • Мнения: 1 143
Денди,   Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 68
Успех на всички през Новата 2008 година!Нека бъдем силни и не губим надежда! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт