Бихте ли се обидили ако ви подарят еротичен подарък за коледа??

  • 3 322
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
не е ли по-редно мъж да й подари ероти4ен подарък?

# 16
  • Мнения: 274
на мен за миналия рожден ден, колегите от фирмата -мъжете събрали пари и ми купили от секс-шоп супер еротично, абе  ще си го кажа за мен курвенско  ярко червено бельо, едно подобие на нощница прозрачна с къдрици и дупка отпред и отзад и супер къса! И ми пожелаха, това да ми е униформата за работа, абе доста смях падна!  Joy Embarassed Не бих казала, че се обидих, смешно ми стана!!!Пък и от време на време тази нощничка влиза в употреба!! Embarassed

Според мен тези мръсници искат да те чукат  newsm48

# 17
  • Мнения: 943
И аз ще се зарадвам много! Twisted Evil

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Напротив много бих се зарадвала на силиконов вибратор  smile3532 hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 72
Аз предпочитам дори такива подаръци когато компанията е подходяща.

# 20
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Многооо ще ми хареса, щото сама не бих отделила пари за подобна " простотия".

# 21
  • Мнения: 135
Коледа е символ на нещо духовно, не просто време на което се подаряват подаръци, особено еротични.
Даже дали не настъпва нещо като масова психоза за пазаруване, имало май доста англичани, които не били изплатили още подаръците закупени на кредит от миналата година.

Така че подаръка ако е за именния ден е по-друго, но за Кoледа не смятам че е подходящ еротичен подарък.

# 22
  • Мнения: 3 241
Зависи от човека, има хора, които много биха се забавлявали, други не!
Аз съм получавала такъв подарък за Коледа и ми хареса много Wink

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз лично не бих се обидила,но все пак преценете дали приятелката ви има чувство за хумор.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 766
Зависи от чувството за хумор на приятелката ви. Кръстника на дъщеря ми, Ицо, също е с троен празник. Никога подаръците не сме ги съобразявали с Коледа.

# 25
  • Мнения: 315
Бих го приела и бих се зарадвала само ако е от съпруга ми.

# 26
  • Мнения: 10 614
Аз пък ще кажа, че зависи и от подаръка - едно е да подариш вибратор, друго е белезници с пухчета или еротично бельо.
Аз бих заложила на второто. Има страхотни комплекти прашки, нощничка и корона, дяволски рогца или еленски. Хем еротично - хем коледно.
Успех и да кажеш какво се е случило!

# 27
  • Мнения: 804
Аз пък ще кажа, че зависи и от подаръка - едно е да подариш вибратор, друго е белезници с пухчета или еротично бельо.
Аз бих заложила на второто. Има страхотни комплекти прашки, нощничка и корона, дяволски рогца или еленски. Хем еротично - хем коледно.
Успех и да кажеш какво се е случило!

Много хубаво мнение. Иначе всичко си зависи от човека, вие си познавате приятелката най-добре.

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Има страхотни еротични червени нощнички с шапчици или рогца.

# 29
много ясно, че не бих се обидила. Дай Боже, все такива подаръци да ми правят! И кво лошо има?

Общи условия

Активация на акаунт