Въпрос :какви лекарства да си взема за Монреал

  • 3 866
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Цитат на: miravmbd
Не съм чувала за турбо и компресор.  Confused  Neutral Face
Едно и също ли е? Какво е турбо?
 Grinning

Ами по колите нали двигателите понякога са турбо Wink Да ама мерцедес за да не плащат лиценз за турбото са си нарекли разработката компресор Wink Само на мерцедес можеш да видиш написано компресор. На мен много смешно ми звучи, но явно доста парички си е спестила компанията.
По същия начин е и за лекарствата. Едни и същи съставки имат, но различни имена, когато са от различни производители. Просто трябва да четеш съдържанието на лекарството, за да влезеш в час за какво става дума.
И на нас като на Лаура ни липсва разтворимият аспирин на УПСА , дето е обогатен с витамин С.

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Цитат на: miravmbd
Ох, Боже, аз си преставях нещо съвсем различно от двигател на кола.  Laughing

Е сега аз умрях от любопитство  Flutter  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 283
Здрасти Мамо Кенга! Grinning
Като идвахме насам какво взехме:
амидофен за деца
амидофен за възрастни
аналгин
аспирин
Панадол
Оспамокс(за малкия)
алергозан
босколизин
спазмалгон
СМЕКТА
антибиотик за възрастни....друго не се сещам Rolling Eyes
 Sign Exclamation От вси4ко взехме по много опаковки(по 10 Blush ),но ще са ви достатъ4ни и по-малко .После може винаги да ви изпратят от БГ.Тукашния аналог на Панадола според мен е по-ефикасен(Тиленол)Също така има и изобилие от лекарства за глава и корем,които май са по-добри от тези в БГ.Най-важното което трябва да се вземе(по-мои наблюдения)е антибиотика за дете,за възрастен,алергозана и Смекта-та!Успех ти желая и лек полет ! Grinning

# 18
  • Мнения: 7 430
....аз бих те посъветвала да си вземеш всичко необходимо, както ти е написала и Снежи - тук не всичко се намира, не е изпитано, а и в началото ще са ти добре дошли.Ние тръгнахме с един голям списък от лекатства - за сега не се е налагало да ги ползваме много - освен аналгина, смектата, парацетамола и още някой - но пък съм услужвала с най-вече антибиотик.

Хайде - стягай чантите newsm49  и Ви чакаме.... smile3503

# 19
  • Мнения: 3 146
Благодаря ви за съветите - днес тръшнах камара пари в аптеката и се чувствам горе-долу спокойна.Дано да не се наложи да ги ползваме.

Общи условия

Активация на акаунт