Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 724
Прекрасни бебета, майки и снимки! Hug

# 76
  • Мнения: 82
Ребека,честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,любов и много щастие!!!

# 77
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Hug

# 78
  • Мнения: 195
Ребека, честит рожден ден! Много здраве, любов и късмет ти желая!   bouquet
Страхотни снимки! Браво! Hug

# 79
  • Мнения: 1 216
Ребека,   ura дърпаме ти ушите още от сега, дълъг дълъг празник да имаш и голяма да порастнеш! ЧРД!

# 80
  • Мнения: 82
В този късен час ми дойде музата и родих ето това за заглавие ако ви хареса:
На Бъдни вечер елхата блести,АВГУСТинче чака Дядо Коледа да го посети!!!

# 81
  • Мнения: 287
Мами ,току-що разгледах снимките -нямам думи!Пир за душата и окото!Оби4ам ви!... Hug И колко са пораснали мъниците!!!Simple Smile Цял ден 4аках тези снимки! Grinning
Ребека ,да си много много здрава и винаги щастлива!  bouquet
Сирена ,заглавието е супер! Peace Лъ4о утре за първи път ще ходи на театър и Дядо Коледа накрая ще му подари....активна гимнастика!!! Grinning
Ребус ,ние нашите срещи си ги правим всяка седмица тъй 4е няма какво да мрънкотим! Flutter Само още не сме се видели с Лолии и Екатерина на живо, но и това ще стане! Grinning

# 82
  • Мнения: 4 546
Херка,къде се губиш бре душа???
нямах нет ooooh!
днес ще излизате ли? вчера беше ок времето, даже приятно като вървиш. ние 4 часа бяхме навън.
Мирката какво прави? направи ли сефтето с пюретата?  Grinning

# 83
  • Мнения: 361
Добро утро и от нас Heart Eyes

Направо ще се изям от яд, че не успях да остана за общата снимка, ама ей го на, с това вечно бързане..........

Ние за мое учудване вчера, след всичките емоции,и цялото 5 часово обикаляне и неспане, Ивон вечерта се заливаше от смях, яде в 21 часа и заспа, та чак до сега до 6:00.Мами, ако ще е така всеки път след парти, моята муца, хайде всеки ден да се събираме, много ме кефите всички.Тиги, Яворчо е направо бонбон, а Керем с тея големи очички -много са сладурски всички бебоци.

Саше, честит рожден ден Heart EyesЖелая ти да бъдеш много щастлива и усмихната и бебе Божидара да те дарява всеки ден с най-хубавата си усмивка

# 84
  • София
  • Мнения: 3 271
РЕБЕКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Много здраве, любов, късмет!
Малката сладурка ти е одрала кожата - пу-пу, да ти е жива и здрава!


Браво за снимките - чудесни сте - и мами и бебоци Hug.

# 85
  • Мнения: 117
http://www.fantasygif.it/Smiles/Smiles/BIF8D41217.gif
 Добро утро,
много благодаря за пожеланията, вие сте добри орисници, днес е и Игнажден само хубави хора да влизат в домовете ви.
Моята купонджийка още спи, явно доста се е уморила, а аз си пийвам кафенце на спокойствие, много ми се ще да ви почерпя ама като не знам как newsm61

# 86
  • Мнения: 229
ЧРД Ребека !!! Да си жива, здрава, весела, щастлива!!!  ura
Гледам че не сте сервирали още кафето

Много са хубави мамите и бебоците и от София и от Пловдив  Hug Пу-пу-пу

# 87
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на Ребека!

# 88
  • Мнения: 4 546
Честит рожден ден Ребека!   bouquet

# 89
  • Мнения: 107
Саши, честит рожден ден!!!!!!!!!!






за партито....много ми хареса на мен. Установих че Ади е малко шишкалаче, по-дебеличка идва от проекто съпруга Слави  Grinning Grinning Grinning Grinning Joy Joy
 Да непременно най-късно за великден ще се видим пак на куп. Мисля че аз бях по-щастлива и впечатлена от срещата отколкото Ади.
 А наистина всички мами са супер добре изглеждащи.  С Енти не можахме да се познаем без шкемби. Викам си аз коя е тази секси руса мама, дето слиза стълбите с червената количка...а то Енти  Simple Smile
 Тиги, книжката е супер!!!Изпрах я и Ади и се кефи доста, къде яде, къде разглежда...
 Мимсат, Хари и Таничка, пак ще ви чакаме на следващата сбирка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт