писмо до дядо Коледа

  • 4 113
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 918
Дядо коледа единственото ,което искам да си пожелая са 30000 лева.Така ще мога да купя още една година живот за дъщеря си.

# 16
  • Мнения: 474
Мили дядо Коледа,през новата година желая много здраве за всички съфорумци
-за мен и мъжа ми си пожелавам повече здраве и  спокойствие и лека ръка и тази година за бизнеса ни.
-за голямата дъщеря желая е да здрава,весела,щастлива и повече успехи в училището,най-накрая отслабнала.
-за малката дъщеря желая да е здрава,весела,щастлива да настигне по развитие своите връстници и двете с кака и много да ни радват и обичат.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз ще кажа какво си пожелавам!
 пожелавам си на мен и на дядото да ни върви бизнеса,  за да можем да помагаме на децата си
 пожелавам си да бъдем здрави
 пожелавам си децата ми да са здрави и да бъдат добри родители,
 пожелавам си големите ми внучки за бъдат здрави и отлични ученички
 пожелавам си най- вече най-малката ми внучка в един прекрасен ден да ме погледне , да протегне ръчички към мен и да ми каже - Обичам те бабо !!!
 Пожелавам на вас всичко, което сте си пожелали да се сбъдне. Бог е милостив и по Коледа стават чудеса!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 860
Мили дядо Коледа,
аз си пожелавам много,ама много много здраве за всички близки и приятели,най -вече за дечицата си.
Пожелавам си Бубка да ни радва с нови думички,да се адаптира все по добре в градината.
Пожелавам си Мими да расте все така добричка,да е здрава и палава.
За мъжа си имам едно желание-искам нещата в работата му да се развият така,че той да се чувства доволен,макар че моите предпочитания за работата му се различават коренно от неговите.Тоест като иска да остава военен-да остава Crazy Mr. Green.
Ох,на себе си лично желая да стана по-спокойна,за да съм по-добра майка и съпруга.Искам да не изпадам в нервни кризи от най-малкото нещо.Искам да отслабна малко,проблемите,които имам със здравето си да ги отстраня или поне да не ми пречат толкова на нормалния живот.
И искам малко повечко пари дядо Коледа,ако може  Embarassed.
Дядо коледа единственото ,което искам да си пожелая са 30000 лева.Така ще мога да купя още една година живот за дъщеря си.
От сърце ти желая много,много години живот за дъщеричка ти! Hug Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 4 884
Мили Дядо Коледа,

Искам само да сме здрави, много здрави- аз, Бобчо, Тодор, майка ми, всички близки хора, които ни обичат.
Искам да се науча винаги да се радвам на малките победи в живота, защото понякога забравям как те могат да ни направят безкрайно щастливи.
Пожелавам си с мъжа ми да се обичаме толкова много, колкото сме се обичали в най-трудните ни моменти досега.
Пожелавам си винаги да плача от радост и гордост, когато моето малко голямо момче казва стихотворение в детската градина.
Пожелавам си да имаме възможност да живеем някъде сами, за да усетя какво е да имаш твой си дом.
Пожелавам си много късмет и просто да бъдем здрави и щастливи!

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
днес за стотен път сядам и този път реших да го напиша
пожелавам си догодина да почан да се обичам и да се радвам на това което съм, защото само чрез искрена обич към себе си ще открия как истински да обичам ближните си!
искам като се погледна в огледалото или като мисля за себе си да не ме е срам...
и се моля всеки ден да не допусна моите деца да не се обичат...а тук май правя всичко възможно да стане обратното...но наистина се страя да бъда добра майка!

# 21
  • София
  • Мнения: 5 074
Дядо коледа единственото ,което искам да си пожелая са 30000 лева.Така ще мога да купя още една година живот за дъщеря си.
  По Коледа стават чудеса!!! Трябва много силно да го искаш, и ще стане!!! Сигурна съм. Досега каквото съм си пожелала, се е случило, ВЯРВАЙ, и ние сме с теб!!!

# 22
  • Мнения: 3 540
Да по Коледа стават чудеса,и за това пожелавам на Анете едно от чудесата да бъде за тях!

А за нас да бъдем здрави и успех във всяко едно наше начинание.
Пожелавам си все така да мога да помагам на семействата в нужда!

# 23
  • Мнения: 3 914
Дядо коледа единственото ,което искам да си пожелая са 30000 лева.Така ще мога да купя още една година живот за дъщеря си.
Ето това като го прочетох и ми стана ужасно мъчно Tired
annette  моля те,не мисли така песимистично,знам какво е да ти трябват пари,за да опиташ да направиш нещо за здравето на детето си,повярвай ми,разбирам те напълно,но ти трябва да вярваш и да се бориш,заради нея.Знаеш че дядо Коледа не носи ей така по 30 000 лв.,но ако си силна и се бориш,нещата ще се оправят,доколкото е възможно.Това последното се отнася за всички ни,аз например съм напълно наясно ,че никога няма да е като другите,но съм го приела и знам ,че с гордост ще живея с проблема.Направи го и ти,просто нямаме друг избор,но можем да избираме ,дали да сме силни или не,ако избереш второто обаче,никога няма да си полезна на дъщеря си,а тя заслужава да има силна майка Hug
Прегръщам те и ти желая дядо Коледа да ти донесе смелост и сила,за да се пребориш   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5 074
" Пожелавам си  най-малката ми внучка в един прекрасен ден да ме погледне, да протегне ръчичките си към мен и да ми каже - обичам те бабо" И ТОЗИ ДЕН ЩЕ ДОЙДЕ ЗАЩОТО НИЕ ВЯРВАМЕ, ИСКАМЕ,  И МНОГО ИСКАМЕ.

# 25
  • Мнения: 2 116
annette вярвам че по Коледа ставт чудеса!  Peace Дано добрия Дядо Коледа почука и на вашата врата...  Praynig Praynig Praynig

На всички други желая сбъдване и на най-съкровените ви мечти!  Hug Hug Hug Дано да съхраним живеца, че Чудеса се случват! И силно да вярваме в това!  Peace

За себе си незнам какво да пожелая...  Rolling Eyes Искам само да съм здрава, за да бъда пълноценен помощник за детето си!  Peace

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вики и мама е права, Анет
четох и друг твои постове...много ти се е насъбрало и ти е много тежко и то по разбираеми причини
но виж Вики и мама - тя повярва и се бори и тогава за по-малко от месец събраха нужните пари за детето й!
вярвай! бори се! не се предавай!
честно да ти кажа, аз не ти желая 30 000 а ти желая медицината да открие лек за детето ти - да не се мъчи и да не страда~!
товае което ти желая. цял ден се въртя около посат ти и все се чудя да пиша или не, но след Вики реших, че искам да ти кажа това което казах - но не да те упреквам, а да ти дам сили да се бориш!
повяравй ще застанем зад теб и ще ти помогнвем! ти само реши какво може и трябав ад се направи!

# 27
  • Мнения: 2 242
anette, пожелавам ти не 30000лв, а безплатни лекарства, които да дадат на дъщеря ти нормален живот. Живот, който да носи спокойствие и на теб.

Ако може да допълня желанията си...
Бих се зарадвал ако тази година чуя Владко да ме посрещне казвайки "тати" вместо "Бебеееееееееееее" или "бейби". Макар, че и това е готино де Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 037
catnadeen ,прекрасна тема Hug
Аз имам много мечти, никак не съм скромна.
Но ще си избера най-съкровенните.
Дядо Коледа, моля те!
1. Дъщеря ми да каже мамо или може и тати/не съм егоист, само мъничко/.
2. Да хване играчка в ръка и да я огледа хубавичко.
3. Да продължаваме с тати Гошо да се обичаме и подкрепяме.
4. Да имаме повече време за приятелите си.
На всички пожелавам ОТ СЪРЦЕ, ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, СБЪДНАТИ МЕЧТИ И МНОГО ЛЮБОВ.

# 29
  • София
  • Мнения: 215
Миналата година си пожелах:да приема факта, че дъщеря ми е различно дете, да мине успешно операцията и, да ми каже "мамо", да бъда достатъчно силна за да съм и полезна и днес мога да кажа, че всичко това се случи.
Сега си пожелавам:
-преди всичко да сме здрави
-Кали да продължи да развива говора си така, както до сега, а ако може и по-добре и да настигне връстниците си
-да бъда по-добра майка, защото като се обърна назад си мисля че през тази година не бях такава  Embarassed за по-голямото си и здраво дете(Благодаря ти Господи)
-да бъда по-търпелива, да мисля повече преди да говоря, да се науча да очаквам по-малко и да съм доволна от това което имам
-Сашката да завърши успешно 7-ми клас и да влезе след това в училището което иска
-да престанем да обикаляме всички възможни болници т.е. и роднините ни да са здрави
-и последно, ако може малко повече успех във финансов план за да си върнем заемите и да престанем да затъваме в такива

Общи условия

Активация на акаунт