Къдрене?

  • 8 921
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Къдренето скъсява още повече косата,така че незнам дали е добра идея.

# 16
  • Мнения: 1 802
chiquita не прави тази грешка да се накъдриш!  Naughty
Измисли някакъв друг начин да си оправиш косата, но не прибягвай до този метод.
Аз ходих на студено къдрене юли месец. Все още съм си къдрава и отърване няма да има май скоро.
След къдренето е голяма играчка да поддържаш къдриците, а дали ще ти изгори или не косата  зависи във какво състояние ти е в момента и разбира се със какво ще те накъдрят. Но на тази дължина за която пишеш че имаш сега, просто няма да стане добре ако се накъдриш!  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Разбирам те прекрасно какво изпитваш. Скоро имах същия проблем.  Simple Smile Но! Къдренето не е никакво решение, даже ще влоши нещата. Стисни зъби още малко да израсте и се примири, че гъстите коси са красиви дълги.  Grinning

# 18
  • Мнения: 743
По-добре не прибягвай до този вариант. Косата при къдрене се изтощава, а другата гадория е че като израства в корените е права а надолу никаква. Ужасно е. Не се подлагай на това.

# 19
  • Мнения: 302
И моя съвет е да не се къдриш, по добре почакай да си порастне

# 20
  • Мнения: 880
Не се къдри!После ще съжаляваш.Преди няколко години направих тази грешка,накъдриха ми я с къдрин.Е,първоначално изглеждаше добре(косата беше дълга),но като почне да израства...Да не говорим колко се съсипва и колко време е необходимо после пак да си възвърне предишния вид.

# 21
  • Мнения: 302
Аз също съм се къдрила. Ефектът беше страхотен, според мен, но косата ми беше почти до кръста...за къса не знам как ще е.
Иначе аз се радвах на невероятен обем и красиви къдрици, но това не продължи повече от 6-8 месеца... Харесваше ми, но не бих го направила пак.

Общи условия

Активация на акаунт