Каква книга бихте подарили на мъж?

  • 12 511
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 620
Заглавието е правилно, съдържанието е грешно Simple Smile
Няма да навлизам тук в подробности, че срааам!

Разбрахме се, ама и тук да кажа - нищо му няма на съдържанието, ами читателят е бил много неграмотен. Чукча-писатель някой ще да е бил...  Mr. Green Whistling

# 31
  • Мнения: 494
 Айде, стига, бе спамърки такива....Човек влезе в една тема да види ,евентуално, нещо ново и интересно (да не би да е пропуснал нещо на Панаира), а пак чете бъзици и дивотии за няк'ви напълно безмислени неща...няма отърване от това, ей...

 По темата-препоръчвам горещо споменатия вече Мечо пух в дао-варинта:))
 И, много ясно, за най-сигурно, "Малкият принц"- някое красиво издание. Peace

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


  Ние

Автор: Евгений Замятин
Издател: Фама

 В "Ние" авторът изобразява един механизиран до краен предел свят, в който човешката личност е сведена до номер, а обществото е идеално функциониращ мравуняк, където властва диктатура, използваща достиженията на науката и технологиите за поробване на индивида.

http://www.books.bg/book.php3?ISBN=9789545973000

Как` Змийке,  наричаш Анда неграмотна ли  newsm78  Crazy

# 33
  • Мнения: 25 620
Айде, стига, бе спамърки такива....Човек влезе в една тема да види ,евентуално, нещо ново и интересно (да не би да е пропуснал нещо на Панаира), а пак чете бъзици и дивотии за няк'ви напълно безмислени неща...

Наричаш секса напълно безсмислено нещо???  Shocked

Хм. Да. ОК.
Продължавай да си четеш Мечо Пух!  Peace

# 34
  • Мнения: 765
Бих подарила книга, която на мен ми харесва, не бих се стремяла да гадая какво на него би му харесало. Винаги така правя с подаръците. За книга веднага се сетих за автор, който много обичам- Филип Рот, има една книга само с диалози на него и различните му "любови", много е истинска. Бих  подарила нея.  Grinning

# 35
  • Мнения: 62
направи си сам!

# 36
  • Мнения: 2 716
                                                                                                                                                      Peace                                                                                   

е това си е директна покана за нещо повече. нали нещата се въртяха в сферата на духовното  Wink
Дзен и изкуството Кама сутра  Peace
нещо от Борис Акунин. Мъжете го харесват. Умните жени също.  Mr. Green
Или Борис Виан. Аз го харесвам.
********
По темата: 1001 нощ. Ако не друго, поне е класика.

# 37
  • Мнения: 5 877
[Как` Змийке,  наричаш Анда неграмотна ли  newsm78  Crazy
Споко, разбрахме се Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 12:49 от Aнда

# 38
  • Мнения: 17 407
Бизнес етикет- тази книга имам желание да я подаря на много хора, полът е без значение. Laughing

# 39
  • Мнения: X
Дренке, че подари ми я ,де!Няма да ти откажа.Коледа идва, все пак.

# 40
  • Мнения: 494
  Kak'Змийке, къде видя секс във вашите спорове, че аз съм кьорава явно и недовиждам.  Laughing
  А, иначе и оригиналът "Мечо Пух" става за подарък за мъж ( с някои уговорки-зависи от възрастта му, например Laughing), но аз препоръчвам нещо съвсем различно и то става за подарък за мъж.
  Сега се сещам, че мъжете, на които съм подарявала книга на Кърт Вонегът са се кефили много. Класически идиот и палячо, като повечето мъже, явно много им се харесва Grinning. На мен също!! Grinning
  

# 41
# 42
  • Мнения: 589
Мантиса на Фаулз
Художникът на Уортън
може и Стръв на Лорънс Блок

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176
Кръстникът.

# 44
  • tardis
  • Мнения: 329
Ех, Как'Змийке, не въвеждай духовния приятел в изкушение...
Жената си каза още в първия пост, че не ще такива работи  Wink
Имаш нещо против Дао-то на Пух?
Тогава, хм, може да го подменим с Дъ-то на Прасчо  Laughing
И двете изглеждат като детски книжки, но всъщност са за възрастни.

Общи условия

Активация на акаунт