Идеи за рожден ден на момче(7,8,9г.)

  • 33 361
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
На Лего доста неща има в Комсед- до Била на бул България. Точно това дали го има- незнам, защото такива неща не са ни приоритет, но мисля ,че си заслужава да погледнеш. Ние си падаме по техниката и след телефона за коледа за рождения ден мисля да го изненадам с МР4. Още се чудя точно каква.
Подаръкът ми е лесен, обаче мястото... идеята за кино е добра, но за по-спокойни деца. Мойто и такива около него искат да дивеят, да има пространство и интересни съоръжения. Ама такова нещо иска доста инвестиции и нещо няма желаещи да го създадат. Къде-къде по-лесно е да намериш 2 стаи- два на два и да наблъскаш децата в едната и родителите в другата и някоя и друга кака да се прави на шут. И да изядат по една торта...
Очаквам да се случи чудо и до края на март да открия хубаво, ново и интересно място.
Чакам още предложения!!!

# 46

Ето една идея.
 Виждам, че децата, които имат такива маратонки старшно се кефят, досега съм видяла само 3-4 такива. Чудя се дали на нашия син да му подарим за рождения ден. Дано някоя мама сподели мнение напрактика как изглеждат.

# 47
  • София
  • Мнения: 454
И аз съм на същата вълна - дъщеря ми ще навърши 9 години през април. Не занам какво да и организирам, вече са големи за детските парти клубове. Кино и пица - звучи добре, но  тя иска да покани повече деца /15-20 / и с такава голяма група не се наемам да ги събирам по етажите на някой от моловете ....  Ориентирала съм се към вариант, заведение в което да има повече свободно място и  DJ  или аниматор който да ги забавлява .
Идеята с кариокито монго ми допадна, ако някой има координати на аниматори които организират този тип парти моля да ми ги прати като лично съобщение.

# 48
  • Мнения: 1 986
Моята навършва 8. Запазила съм в Джимис по обяд. Ще има DJ парти, детско меню и торта. За родителите- те ще седят отстрани и ще си гледат децата. Ще пият кафета и коли със сладолед и хапки. Като мине, ще споделя впечатления. Поканени са всички съученици-26 деца.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 724
моля за идеи, досега сме празнували с куклен театър / от втората до петата година/, боулнинг, София ленд, но сякаше сега се изчерпах от идеи....

# 50
  • София
  • Мнения: 1 508
Зависи от финансите, и от това, какво вече има момчето. Бих предложила хубав велосипед, ако все още няма.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Зависи от финансите, и от това, какво вече има момчето. Бих предложила хубав велосипед, ако все още няма.
veleva пита как да празнува, а не какво да подари.
Ами ако са готина компания, където и да е, ще изкарат добре. Приятелите на дъщеря ми /и тя/ празнуват предимно по клубове, но това явно им е поомръзнало. Определено се впечетляват повече от домашен РД  Mr. Green. Наскоро четох, че има възможност за празнуване на РД на басейн /в някоя тема тук, за съжаление не помня за кой басейн ставаше въпрос/, друг вариант е пейнтбол, но пък там имаше възрастово ограничение.. На Славия на ледената пързалка също може да се празнува РД, но сега надали работи... Ако дъщеря ми беше родена през лятото, бих пробвала да организирам и нещо като пикник - например на Дендрариума, но за това се искат време и нерви.

# 52
  • Мнения: 4 877
аз бях пускала тема за 8-ми РД скоро. Ще я потърся и ще сложа линк. Там беше за басейн, пейнтбол... и всякакви други щуроии.  Grinning Grinning Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря за отговорите, за съжаление , пързалка и басейн отпадат. Имаш ли идеи кой организира пейнтбол за толкова малки деца? Доста е болезнено, била съм на тиим билдинг с пейнтбол , може би ако има специални по-малки топчета/пушки....Чудя се за Коколандия, някои има ли опит? За децата било добре, но какво да правя с родителите, като няма кафене или нещо подобно newsm78

# 54
  • Мнения: 4 877
Благодаря за отговорите, за съжаление , пързалка и басейн отпадат. Имаш ли идеи кой организира пейнтбол за толкова малки деца? Доста е болезнено, била съм на тиим билдинг с пейнтбол , може би ако има специални по-малки топчета/пушки....Чудя се за Коколандия, някои има ли опит? За децата било добре, но какво да правя с родителите, като няма кафене или нещо подобно newsm78

не съм намерила темата, ама ако искаш пусни през търсачката "пейнтбол" и може да излезе.
Препоръчваха пейнтбола за над 14 год. и да са по-малки групи. Ние бяхме цяла армия от дребосъци. Отпадна като вариант.

# 55
  • Мнения: 4 877
аз бях пускала тема за 8-ми РД скоро. Ще я потърся и ще сложа линк. Там беше за басейн, пейнтбол... и всякакви други щуроии.  Grinning Grinning Grinning

ето темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251086.0

# 56
  • София
  • Мнения: 346
.....

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 14:42 от ilianka /ILIANAD/

# 57
  • София
  • Мнения: 346
Опс!Без да искам повдигнах старата тема,но ще напиша и тук.

Споделете как минаха партитата!!!  Дъщеря ми ще навърши 9 години и ми се иска тържеството й да е нещо по така!

# 58
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Пред десетина дни синът ми беше на РД в ресторанта на Астор ( точно до хотел Хемус, по бул Черни връх) . Нямам никаква информация, понеже ми го закараха от уч-ще , а аз отидох да го взема.Тържеството беше свършило,децата търчаха по двора щастливи доста след това. Моят беше много въодушевен и иска догодина там да празнува. Разбира се,програмата е била с фокуси, самият Астор е участвал. Родителите има къде да се черпят.
 Май друго не се сещам.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт