Какви подаръци за родителите?

  • 19 402
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 442
Аз съм само частично готова с подаръците.
На детето - Камион с кран + игра - чукче с пирони, с които се коват фигурки на една дъска. На майка ми купих телефонче, че ми писна да й е паднала батерията, когато ми трябва. На свекъра - бутилка уиски в тенекиена кутия /от Била/.  На племенницата - пуловерче, шал и книжка. На брата на мъжа ми пуловер, на снахата мисля да потърся бижу и колан.
Подарък на свекито не съм избрала още - или ще е козметика или нещо декоративно за в къщи. А може и двете. За мъжа ми също много се чудя. Много ми е труден. Скоро имаше рожден ден, имахме годишнина, сега Коледа, направо се изчерпах..... Tired

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Идея си нямам ... newsm78

# 17
  • Мнения: 13 191
На свекърва ми- сервиз за хранене от аркопал, защото ми се оплака, че и се изпочупили чиниите. На мама- обувки ще купя.

# 18
  • Мнения: 1 210
На мама- нова прическа и процедури за лице и тяло в салон за красота. На свекърва ми- нови зъби(ми сама си ги пожела, пък като ще се радва на това най- много, ще я зарадваме, нали затова е Коледа). Татко като най- капризен, още няма подарък, но до събота трябва да избера нещо. Много ми е труден, защото и той не знае какво иска, а и печели добре и си позволява много неща, което  при него респективно е свързано с фалшива радост на каквото и да му купя. Затова ще следя темата за идеи, а ако някой има предложения, да мята насам  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 114
На нашите - кошница с красив комплект за сол/пипер, коледни салфетки, свещник, ароматни сухи неща, ванилов сапун в красива опаковка, пура (за баща ми), календар за 2008 с репродукции на Моне, плодове, вино, шоколад.
Свекърва ми май иска пари да и събере за нещо - това ще получи + един фигурален чорапогащник, за да не е съвсем тъпо.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
На свекито и свекъра, на тъщата и тъста по една снимка на мен, мъжа и наследника в рамка, една само на наследника в рамка и отпечатък от бебешка ръка и крак в глина. На моите баби по комплект снимки и отпечатък от ръка и крак на хартия. Толкова Simple Smile Бабките от сега подскачат, че ще има с какво да се хвалят пред другите бабки, много са доволни.

# 21
  • Мнения: 154
Аз на всички поръчах по една чаша със снимка на любимата внучка придружена с подходящ текст разбира се, като допълних различни неща според нуждите -самобръсначка,кожени ръкавици,крем за лице,чорапогащник ,чорапи,а също и по една пееща картичка с дядо Мраз.

# 22
  • Мнения: 2 401
Аз мислех да подаря 10 дни санаториум, но понеже съм почти сигурна, че няма да се вдигне някъде си, ще подаря  10 масажа.
На свекурвенското тяло - кафе машина.

# 23
  • Мнения: 506
на свеки - портфейл,на свекъра-същото/няма да си хабя фантазията я/,на мама гооооляма чанта да може да си тъпка в нея всичко,което види Laughing

# 24
  • Мнения: 2 774
На майкини мислим да подарим газови котлони
Свекър и свекърва нямам  Cry

# 25
  • Мнения: 2 005
Аз ще им пусна по едно ТОТО , че дано да спечелят и имат късмет! Peace Това съм измислила тази година  Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 616
на свекъра и свекървата едно голямо НИЩО, че само се опитват да ни прецакват живота.
Мама и тати обичат бъзиклийски подаръци които обаче могат да употребят (миналата годсина беше бельо - копринени боксерки за мама и боксерки с надпис "Звяр в леглото ти" за тати + за Новата година - шкаф за телевизора направен от мъжа ми), тази година ще е дъска и капак за тоалетната чиния от дърво ( мама си мечтае за такава от известно време) която мъжът ми ще направи   Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 692
Бижу за мама, за другите още не съм измислила .....  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 761
Мама е далече и това ще ни е първата Коледа, на която няма да сме заедно.Ще и изпратя снимки на детенцето, тя това иска.Иначе и купувам хубава козметика-много и се радва,някакви по-шик тоалети също.Но все пак аз познавам вкуса й и знам номерацията на дрехите и.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Колаж със снимки на децата.

Общи условия

Активация на акаунт