фана ме шубето....

  • 4 180
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 160
Niama nishto po-hubavo ot izbora, no ot obrazovania, inteligenten izbor, a ne ot tozi povlian ot lichnite interesi na lekarite. Mili maichitsi, prosto statisticheski ne e vazmozhnoo, chiteiki tozi forum da ima tolkova mnogo "tesni tazove" v Bulgaria... tova se sluchva vednazh ili dva pati na 2,500 sluchaia, i po-interesnoto e che lekariat niama kak da znae tova dokato ne se "napanem" V USA prez 60te sashto e imalo bum na "planuanite" razdania, dokato ne se e stignalo do tam che Kongresa na USA da napravi podrobno raqzsledvane na tazi "masova" praktika... na tozi etap, dobar lekar se smiata tozi koito ima mezhdu 3 i 5 % ooperativni namesi... ako niakoi se interesuva, moga i oshte informatsia da dam...

# 76
  • Мнения: 99
Раждането да е чак пък ужасяващо...Недей така.
Като ти дойде до ... ще го родиш и няма да ти мигне окото. И на мен ми предстои да раждам след известно време, живот и здраве - мисля да е естествено - не съм слаботелесна и нямам показания за секцио.
А и разказите за болките при раждането са много субективни. Една колежка обясняваше на друга колежка тия дни колко е болезнено да ти правят цитонамазка - как ти отщипвали кожата и как УЖАСНО много боляло. Дрън дрън - просто една проста цитонамазка!
А и като дойде време да раждаш, хормоните ще са ти размътили порядъчно мозъка и със сигурност ще си на друг акъл за много неща. Така че - лека бременност и не мисли за техническите подробности около раждането от сега.

# 77
  • Мнения: 3 478
Честито и леко бременеене! Психическата нагласа е много важна, поне за мен беше. Не се шашкай.

# 78
  • Мнения: 354
ми не го мисли още от сега... защото до края ще изперкаш.....когато му дойде времето всичко ще се нагласи.... лека и безпроблемна  бременност ти желая Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 106
Честито! И мене ме хвана шубето като ме сложиха на операционната маса,но всичкйо беше докато ми подеиства упойката.
Успех и безпроблемно раждане!!!! EFP preggo

# 80
  • Мнения: 3 695
Kaвзват, че човек най-много се страхува от неизвестното. В тази връзка горещо ти препоръчвам да прочетеш една много хубава книга за бременността и раждането "Аз чакам дете" на Лорънс Перну. Всичко по време на раждането е описано толкова подробно и естествено, че като си наясно какви процеси протичат с тялото ти, не само няма да се страхуваш, но ще се почувстваш уверена в себе си. Поне на мен така ми подейства.
Лека бременност ти желая и едно прекрасно и здраво бебче!   bouquet

# 81
  • Мнения: 3 810
тази тема, май има нужда от тази тема Thinking:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт