ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 6

  • 15 815
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Не питай старило, питай патило. Колко знае бабче!!! Не искам никой да го знае. Туй което казах на Игнажден , туй което искам от Дядо Коледа- Искам го за всички деца, майки , бащи- за ВСИЧКИ - МНОГО ЗДРАВЕ. Ако нещата зависеха от мен - щеше да бъде песен  bouquet Да , ама не, коя съм аз- баба Пенка newsm51

# 16
  • Мнения: 247
Здравче, не знам какво означава преминаване от трета във втора степен, но явно е нещо много добро за Марти, следователно и замама и тате. Радвам се за вас и ви желая още по-бърз напредък в бъдеще  Hug Hug Hug Май добрият старец не е имал търпение и е започнал случва чудесата още преди Коледа Grinning Дай Боже всекиму  Praynig
Момичета, хайде да продължим това, което Здравка снощи е започнала - всички да се похвалим послучай Коледа  с нещо за дечицата, колкото и дребно и незначително да изглежда то за някого. Добрите вести ще привлекат още по-добри за празника. Сигурна съм.
 

# 17
  • Мнения: 3 914
Пак ви няма,ама нищо,аз да си се оплача TiredМойто дете се разболя,все така се случва,по празници..............да ми е гадно #Cussing out,на нея ,да не говорим какво и е Tired
Дано се пооправи до Коледа Praynig
Въпреки това ,аз съм тук и съм готова да ви правя компания и да почерпвам,нищо че повод няма  Hug
Хайде на отчет,казвайте кой какво иска ,и как сте вие newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 5 074
Абе, то малко раничко да започваме, ама да не ти чупя хатъра и да не стоиш самотна - наливай ша са прежаля hahaha

# 19
  • Мнения: 4 053
Здравче, радвам се че имате напредък и ви желая още повече  Hug


Вики и мама, душицата златна, бързо да и минава, и да чака дядо Коледа вече здрава  Hug

# 20
  • Мнения: 4 053
...........нищо че повод няма  Hug


ха, кой ти каза, че няма повод  Crossing Arms
поводи колко то щеш..........
Коледа идва, детето е ваканция, свекърва ми си тръгна,
и това са все чудесни поводи за наздраве  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 5 074
Еле тва със свеки, ако някой каже, че не е повод..... Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 4 053
Еле тва със свеки, ако някой каже, че не е повод..... Joy Joy Joy

ми, така де,
къде е барманката пък сега  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 914
свекърва ми си тръгна,

Ей заради това ще сипвам, че то си е повод Mr. Green
Малеййййййй,докато търсех подходящото,вижте на какво попаднах:
Алкохолен зодиак Mr. Green
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.drugs.314c.com/ … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
Егати линка ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 914
Бабииииии,виж кво ще черпя днес Mr. Green



Помниш ли я тая ааааааааа Party

# 25
  • Мнения: 4 053
аз съм зодия Ром  Flutter
..........нещо подходящо за мен 

# 26
  • София
  • Мнения: 5 074
Тя само ни подкокоросва и след това ни зарязва да чакаме като кобили на празни ясли smile3532

# 27
  • Мнения: 2 116
А сега ми кажи че не съм си уцелила зодията, а?  Laughing ВОДКА  hahaha hahaha hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 5 074
 Е, вижте ме сега - зодия Вермут  newsm78 Това просто не отговаря на персоната ми Laughing Много несериозно ми звучи. Май са объркали буквите след В- то, по скоро ВОДКА smile3521  Отива ми нали? Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 5 074
Бабииииии,виж кво ще черпя днес Mr. Green



Помниш ли я тая ааааааааа Party
А на туй питиеньце съм му забравила вкуса вече, а кво беше готино а, със сельодка или сьомга newsm78 Хич не ги разбира бабчето тез работи newsm44

Общи условия

Активация на акаунт