ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 6

  • 15 821
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 074
Здрасти! Стисках палци. Сега мога ли да отида до тоалетната?
Ако знаех, че толкова ще стискаш, щях да кажа НЕ. Ами момче си, внимавай за после.... Да не рекламираш някой ден
  простамол hahaha
 Сега сериозно, наистина ми станахте много скъпи с това съпричастие ! Че съм хулиганка е вярно, че никога не се отказвам от поставената цел също е вярно, но това с болестите си е божа работа, и точно там трябва наистина много да вярваме, за да има резултат. С тази ваша позитивна енергия, вие много ми помогнахте bowuu
 Утре продължавам с наставленията и проповедите, ама като се върна от болницата smile3501
п.с. Забравих, наздраве - отпочнах първия ред Joy Joy Joy

# 301
  • Мнения: 3 914
Значи...........ей сега докато си дрънкахме с баба ви хулиганка,ама лично/бях и на гости Wink/,та на трезво Mr. Green ни светна една идея,но първо искаме да я обсъдим с вас преди да я сътворя Wink
Та: Тъй като отдавна тази тема си е наша територийка ,споделяме си,забавляваме си се,естествено няма да забравим и очните проблеми на децата си , и ако някой ни потърси съвет,ще сме насреща моментално Wink,но пък и появата на д-р Константинов промени малко нещата,той си дава професионална консултация на хора в нужда,та си помислих ,дали да не си кръстим новата тема- Клуб на родителите на деца с очни проблеми/естествено номер 1 Wink/?????????????????????
Вие сте Peace

# 302
# 303
  • Мнения: 388
Ехеййй, баби, добре си ни дошла!   bouquet  Hug Като гледам бързо-бързо се завърна (тези манипулации си ги представях по-продължителни и възстановяването...). Чак ме е срам, че не те посрещнах навреме и подобаващо. Нищо, виж какво имам за теб.



Да си все така позитивно настроена! Това твоето голямо и прекрасно семейство да ти се радва още дълги години!  Heart Eyes Дните до връзването на черния колан намаляват! И ще са хубави, защото ще ги прекараме заедно тук в нашата темичка!  Hug
На Вики майка й (както казва Мони *), идеята която ви е хрумнала е чудна! И заглавието е подходящо. Гласувам "ЗА" с двете ръце!

# 304
  • София
  • Мнения: 5 074
Е, това вече много ми хареса. Довечера ще си го цокнем заедно, нали Stop

# 305
  • Мнения: 4 053
Е, това вече много ми хареса. Довечера ще си го цокнем заедно, нали Stop

че, какво ни пречи от сега да почнем, м  newsm78

# 306
  • Мнения: 3 914
Е, това вече много ми хареса. Довечера ще си го цокнем заедно, нали Stop

че, какво ни пречи от сега да почнем, м  newsm78
Чакай да отворя клуба де Mr. Green

# 307
  • Мнения: 4 053
ми, кво се моташ  ooooh!

# 308
  • София
  • Мнения: 5 074
Тъй де, докога ще чакаме newsm78 То по-някои места вече по......щат Joy Joy Joy

# 309
  • Мнения: 4 053
Тъй де, докога ще чакаме newsm78 То по-някои места вече по......щат Joy Joy Joy


не случихме на барманка  Crossing Arms

# 310
  • София
  • Мнения: 5 074
Тя се е хвърлила в дълбок размисъл май  newsm78 Айде, моме ? Ракиено време е #2gunfire

# 311
  • Мнения: 3 914
Чакайте дееееееееее #Cussing out

Вижте ся защо пият татковците/който има трудности с английския,тук съм Mr. Green/

# 312
  • София
  • Мнения: 5 074
Хал хабер си нямам от този език, тъй, че превод, моляяяя hahaha

# 313
  • Мнения: 4 053

и продължаваш да се моташ, а   Close

# 314
  • Мнения: 3 914
 Joy

Тати пие защото аз плача

Общи условия

Активация на акаунт