ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 6

  • 15 862
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 914


Специална поръчка Hug

# 61
  • Мнения: 247
 Heart Eyes То е!  omm

# 62
  • София
  • Мнения: 5 074
Що не ме чакате? Пиете, разсъждавате - тезата за мързела много я харесвам. Много ми импонира на характера Laughing / демек , иска ми се/ На който и да кажа, че ме мързи - викат ми, не те мързи , ти си изморена. НИКОГА не съм изморена, просто ме мързи. newsm62 Обичам тази дума.Баси кефа - мързи ме, няма да правя нищо нито днес, нито някой друг ден. Никой не може да ме накара да мръдна Joy Joy Joy. Ще си седя, ще си чета хубавата книжка, ще се обръщам наляво, надясно както ми е кеф. Еххх, кефффф, ще си слушкам цигулките, пианцето, ммммм голям кеф hahaha hahaha hahaha Прозвуча ми като селската баня Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 4 053
вие,
да не се уморих те от разсъждения или просто се напих те снощи,
.............та ви нЕма сега,м  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 413
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички!!!!!!! Много ЗДРАВЕ и КЪСМЕТ ви пожелавам от сърце!!!  

# 65
  • Мнения: 4 053
kristian-PL, весели празници и на теб  Close-mas:

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 5 074
  smile3503  Тук съм, ама съм на бачкане и става малко по-трудно. Благодаря за поздрава, приемам го лично, защото освен мен , теб и Кристиан други нема newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 5 074
Днес почивен ден ли е smile3534

# 69
  • Мнения: 3 914
Май да Mr. Green
Нямам глас,а като не приказвам, и не пиша Joy/къв фалцет вадяяяяя ooooh!,не мога да се скарам с мъжа си, пу Mr. Green/

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 22:04 от Viki i mama

# 70
  • София
  • Мнения: 5 074
Малииии, вие от пазаруване нямате време да хвърлите по едно око,а newsm78. Нищо, аз ще наглеждам от време на време  bouquet А за утре не ми се мисли- ще превземете кухните, ша падне едно готвене, едни баници, сърмички,бобче - хей да не забравите коливото за Бъдни вечер, няма ли го него все едно нищо няма на трапезата  bouquet Ако не ви е ясно за кво иде реч, аз съм насреща bowuu

# 71
  • Мнения: 388
хей да не забравите коливото за Бъдни вечер, няма ли го него все едно нищо няма на трапезата  bouquet Ако не ви е ясно за кво иде реч, аз съм насреща bowuu
newsm78 Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 3 914
Да не говориш за онова дето аз му викам *соса за питката* newsm78
Ако е то,ти обясни на девойките как се прави Wink Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 5 074
Вие питате, а баби харчи кинти. Баси кефа Laughing То по-хубаво да се харчи, отколкото да се изкарват hahaha Ама Дядо Коледа щял да идва вдругиден и трябва да има подаръци bowuu
   Та за коливото - Малко счукан чесън, счукани орехи ситно, лъжица олио, лъжица оцет, сол и захар. Това е соса за питката. Като се разчупи питката всеки отчупва парченце и топи в соса за здраве Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 5 074
Забравих - слага се и малко вода Joy

Общи условия

Активация на акаунт